Společnost TQM - holding je tím pravým partnerem pro logistiku i dopravu

Moderní skladové prostory společnosti TQM - holding s.r.o. vynikají především sofistikovanými technickými vymoženostmi a neméně dokonalou logistikou.

Profesionální logistické sklady

O kvalitě skladových prostor svědčí certifikát

Firma TQM - holding s.r.o. je stabilní českou dopravní společností, která se může pochlubit dlouholetou praxí v oboru osobní a nákladní dopravy. Kromě dopravy poskytuje i logistické a opravárenské služby, provádí servisní, metrologické a kontrolní činnosti. Profesionální logistické sklady v Opavě mají kapacitu až čtyřicet osm tisíc paletových míst na devatenácti tisících metrech čtverečních skladové plochy. Samostatné klimatizované haly s řízeným teplotním režimem disponují také komplexním bezpečnostním a protipožárním zabezpečením.

Profesionální a moderní logistické sklady v Moravskoslezském kraji


Výhody služeb TQM

Logistické služby společnosti TQM - holding s.r.o. přinášejí řadu nesporných výhod. Patří k nim outsourcing logistiky (výhodné z hlediska úspory nákladů), inbound logistika (přepravy ze skladu do výroby v JIT režimu), bezpečná manipulace a vhodné skladování, kompletace, fixace a identifikace zboží. Samozřejmostí je skladová evidence a reporting (kontrola dosavadního vývoje hospodaření), propojení se softwarem obchodního partnera a distribuce ke konečnému zákazníkovi. Skladové prostory jsou také vhodné pro lehkou průmyslovou výrobu včetně montáže, ale i pro provozování e-shopů.Skladovací haly jsou k dispozici pro celý Moravskoslezský kraj.

Logistické služby


Dobré propojení napomáhá systému

Logistickému systému napomáhá i to, že má Moravskoslezský kraj velice dobré napojení na čtyřproudovou komunikaci, tudíž není problém dokonalého propojení mezi Opavou a Ostravou. Sklad je dokonce přímo u výpadovky. Rozlehlé skladovací prostory jsou vybaveny dostatečným počtem manipulačních vrat a také temperovanými rampami. Pro zvýšení bezpečnosti je instalován elektronický protipožární systém a zařízení pro odvod tepla a kouře. Celý objekt hlídá kamerový systém a nepřetržitě střeží strážní služba.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-110003-tqm-holding-opava

Vydáno 22.06.2018
149 Zhlédnutí
Topováno 13.10.2020
PODSTRÁNKY

Nákladní a osobní autobusová doprava

Nákladní a osobní autobusová doprava
Vnitrostátní a mezinárodní nákladní přeprava, osobní autobusová doprava

Servis nákladních a osobních vozů

Servis nákladních a osobních vozů
Opravárenské služby a servis nákladních i osobních vozidel

Logistika

Logistika
Logistické a skladovací služby, outsourcing podnikové logistiky, celní deklarace
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TQM - holding s.r.o. Doprava, logistika a servis Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
TQM - holding s.r.o.
www.tqm.cz
Adresa

Adresa

Těšínská 1028/37
Opava 746 01

tqm@tqm.cz
+420 553 609 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha