Firma EKOMETAL Ivančice vykupuje veškerý kovový odpad

Pokud bydlíte v okolí Ivančic, Pohořelic nebo Rosic, pak je právě pro vás určena nabídka na odvoz a výkup barevných kovů, kovošrotu a kovového odpadu. Jestliže se jedná o vzdálenost do deseti kilometrů a hmotnost nad tisíc kilogramů je odvoz zdarma.

Výkup barevných kovů, průmyslových celků, odpadu Brno venkov

V některých případech lze počítat s odvozem zdarma

Společnost EKOMETAL Karel Bašta, která sídlí v Ivančicích, se zabývá už třináct let prodejem, výkupem a také zpracováním barevných kovů (především měď a železo), kovošrotu a kovového odpadu. Odvoz probíhá za pomoci nákladního kontejnerového vozidla značky AVIA. Stačí telefonická objednávka a pracovník firmy přistaví zmíněný kontejner. Jestliže se jedná o vzdálenost do deseti kilometrů a váhu přes tisíc kilogramů, pak je svoz zdarma. Není ale problém domluvit se na podmínkách, které jsou přijatelné pro obě strany i v případě, že se jedná o vzdálenost větší. Za dodané suroviny je možné platit dvěma způsoby. Buď bezhotovostním převodem na účet nebo poštovní poukázkou typu C.

Výkup barevných kovů, průmyslových celků


EKOMETAL Ivančice vykupuje různé materiály

Do výkupu je možné přivézt železo (železný šrot těžký neupravený, lehký, nízké kvality), litinu (strojní i neupravenou), měď (drát nový, starý i opředený, kusový plech, třísky, špony...), bronz (plech i třísky), mosaz (třísky bez Fe, třísky rafinační, chladiče a jejich části, promíchaná nábojnice), hliník (drát starý, nový, mastný plech, žaluzie, víčka, kovolisty, třísky...), nerez (magnetická i nemagnetická), zinek (plech, kus, karburátory, automobilové závaží), olovo (kus, znečištěné, závaží), cín. Vykupují se i elektromotory s měděným vinutím. Ty musejí být bez převodovek a řemenic. Výkup uvedených barevných kovů, kovového odpadu a ostatních zmíněných materiálů je možný v okolí měst Ivančice, Pohořelice a Rosice.

EKOMETAL Karel Bašta – výkup odpadů


Neskladujte nepotřebné věci

Nabídka platí nejen pro firmy, ale také pro soukromé osoby. Pokud se tedy potřebujete zbavit už nepotřebných nebo rozbitých věcí ze svých sklepů nebo půd, pak je pro vás právě tato nabídka tou pravou. Udělejte si místo pro věci nové a funkční. Například po renovaci staré chalupy nebo bytu, po které většinou zůstávají někde v koutku zahrady staré dřezy nebo děravé hrnce.Vydáno 01.08.2018
120 Zhlédnutí
Topováno 30.08.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výhodný výkup kovového odpadu pro Ivančice a okolí

Výhodný výkup kovového odpadu pro Ivančice a okolí
Potřebujete se zbavit starého nádobí, železného šrotu, hliníkových dřezů a dalšího nepotřebného kovošrotu? Pokud ano a jste navíc z Ivančic a okolí, určitě se vám bude hodit firma Karel Bašta EKOMETAL, která nabízí výkup kovového odpadu, a sice z různých, i barevných kovových materiálů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kovošrot Ivančice Karel Bašta
WEBOVÁ STRÁNKA
Kovošrot Ivančice
www.bastakovosrot.cz
Adresa

Adresa

Ivančice 3025/2
Ivančice 664 91

karel.basta@seznam.cz
+420 602 503 375


Najdete nás také zde:

ARES
captcha