Neotřelé řešení vašeho bydlení díky návrhu, výrobě a prodeji nábytku v Ostravě

BODINGER s.r.o.

Neotřelé řešení vašeho bydlení díky návrhu, výrobě a prodeji nábytku v Ostravě

Pro společnost BODINGER není žádný interiér nerealizovatelný

Pokud se obáváte, že vaše představy o ideálním bydlení jsou natolik netradiční, že jsou vlastně v praxi nerealizovatelné, pak jste zřejmě nenašli tu správnou firmu. Pro ostravskou společnost BODINGER s.r.o. není žádný požadavek klienta nedosažitelným.

Luxusní interiéry na klíč BODINGER

Luxusní kuchyně na klíč a za rozumnou cenu

Zkušenosti, které firma BODINGER s.r.o. Ostrava nasbírala za čtvrt století svého působení na našem trhu, dovede dokonale zúročit při realizacích interiérů všeho druhu. Každý netradiční nápad svých zákazníků berou její zaměstnanci jako výzvu. Proto jsou schopni realizovat nejen kuchyně na klíč, ale i kompletní interiéry bytových domů a také komerční a restaurační prostory. Svým klientům poskytuje i luxusní a netradiční lázně v malajsijském stylu. Specializují se především na návrh, dodávku a realizaci kvalitních kuchyňských linek a kuchyní na míru. V sortimentu je pochopitelně i zahrnuto veškeré kuchyňské vybavení, včetně domácích potřeb a kuchyňského náčiní.

Realizujeme nejen kuchyně na klíč, ale také kompletní interiéry


Detaily tvoří dokonalý celek

Pomocí nejnovějších technologií a návrhů v 3D programu vznikají skutečně neotřelé a originální interiéry, které nemají nikde konkurenci. Velký důraz je kladen především na detail, protože každý odborník ví, že právě souznění všech detailů vytváří dokonalý celek. Veškeré interiéry společnosti BODINGER s.r.o. jsou designově dokonalé a zároveň plně funkční, a tudíž plní i požadavky zákazníků přesně na míru. Při realizacích se využívají jak tradiční materiály, tak i nové, které umožňují vtisknout finálnímu výsledku punc neotřelosti a splnit i ty nejnáročnější požadavky. Zajímavá řešení jsou i v oblasti interiérových dveří, které mohou být obložkové, zabudované, skryté nebo posuvné.

Interiéry komerční - od restaurací až po luxusní a netradiční lázně v malajsijském stylu


Cílem je naprostá spokojenost každého klienta

Vkusným a praktickým způsobem je řešeno i osvětlení, které každý interiér dovede velice pozvednout. Správný výběr světla dovede i z na první pohled neútulné místnosti vytvořit oázu, ve které se bude každý cítit spokojeně a uvolněně. Společnost BODINGER s.r.o. vám zajistí luxusní bydlení podle vašich představ za rozumné ceny. Stačí naznačit své požadavky, vše prokonzultovat s odborníky a pak už se jen těšit na interiér, ve kterém se budete cítit naprosto spokojeně.Vydáno 06.08.2018
839 Zhlédnutí
Topováno 16.06.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Návrh a realizace kuchyně i celého interiéru se stane skutečností s firmou BODINGER z Ostravy

Návrh a realizace kuchyně i celého interiéru se stane skutečností s firmou BODINGER z Ostravy
Vyladěné interiéry do posledního puntíku již dnes nejsou jen snem, ale skutečností. Návrhy interiérů jsou již běžným standardem při budování domova. Klient má lepší představu, vše přehledně vidí a může se na výsledek o to více těšit, aniž by kupoval zajíce v pytli. Návrhy interiérů se často ...
PODSTRÁNKY

Kuchyně

Kuchyně
Návrhy a výroba kuchyní, kuchyňské linky na míru včetně spotřebičů

Světla

Světla
Funkční osvětlení kuchyní, interiérová svítidla nástěnná, stojací, stropní

Nábytek

Nábytek
Neotřelé řešení vašeho bydlení díky návrhu, výrobě a prodeji nábytku v Ostravě
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BODINGER s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BODINGER s.r.o.
www.bodinger.cz
Adresa

Adresa

Brandlova 1685/9
Ostrava - Moravská Ostrava 702 00

interier@bodinger.cz
+420 603 115 605


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha