Oleje a maziva pro správný chod aut i strojů

Oleje a maziva jsou důležité látky, které napomáhají hladkému chodu mnoha procesů díky tomu, že například snižují tření. Používají se jak u automobilů, tak u celé řady strojů v mnoha průmyslových odvětvích, kde jsou součástí například hydraulických systémů nebo ložisek. Motorové oleje nebo převodové oleje není třeba dlouze představovat. Vybrat ten správný olej nebo mazivo ale nemusí být vždy úplně jednoduché, jejich druhů a výrobců totiž existuje celá řada.

Oleje a maziva, FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o.

Špičkové oleje a maziva FUCHS

Nejširší sortiment olejů a maziv na českém trhu pro použití, jak v automobilech, tak nejrůznějších průmyslových strojích, nabízí významná světová olejářská společnost FUCHS. Ta vznikla už na počátku 30. let minulého století a nejen díky těmto dlouholetým zkušenostem se její oleje a maziva těší velké oblibě u zákazníků v zemích celého světa včetně České republiky.

Produktový program - oleje a maziva


Oleje a maziva pro užitkové, osobní vozy i průmysl

V nabídce produktů FUCHS najdete jak oleje a maziva pro automobily, tak jejich ekvivalenty pro použití v průmyslu. Z těch automobilových se jedná především o oleje a maziva pro motorové oleje, převodové, hydraulické i multifunkční oleje, ale také plastická maziva nebo třeba nemrznoucí kapaliny. Své uplatnění najdou u všech typů užitkových i osobních vozů. Jednou z oblíbených značek jsou v tomto směru například pro své vynikající technologické vlastnosti motorové oleje TITAN.

V průmyslu se oleje a maziva používají nejen do již zmíněné hydrauliky či ložisek, ale třeba také v oblasti zpracování kovů. Společnost FUCHS ale nabízí také produkty speciálně vyvinuté pro individuální potřeby jednotlivých provozů, a to i pro použití olejů a maziv v extrémních podmínkách.

Automotivní maziva


Potřeba jsou nejen kvalitní oleje a maziva, ale také pravidelný servis strojů

Kromě široké nabídky olejů a maziv FUCHS svým zákazníkům pomáhá díky potřebnému vybavení a vysoce kvalifikovanému personálu také například s úkony, jako je čištění a údržba strojů. Stroje, které potřebují daný servis, bezpečně přepravíme tam i zpět a technikům ve vaší firmě nabídneme rovněž potřebná školení v oblasti olejů a maziv.

Pro více informací o nabídce olejů a maziv společnosti FUCHS navštivte přímo některou z našich poboček v Praze, Ostravě či Brně, nebo sledujte webové stránky společnosti. Kromě důležitých informací a potřebných kontaktů na naše obchodní zastoupení na nich najdete mimo jiné třeba také užitečný slovník tribologických pojmů, který stručně a jednoduše vysvětluje i naprostým laikům, co jsou to například aditiva, co znamená cetanové číslo a spoustu dalších pojmů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fuchs.com/cz/cs/

Vydáno 17.09.2014
236 Zhlédnutí
Topováno 07.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

FUCHS to jsou maziva a oleje pro širokou oblast použití

FUCHS to jsou maziva a oleje pro širokou oblast použití
Jejich sortiment obsahuje vysoce hodnotná maziva, a proto jejich výrobky pomáhají udržet stroje, zařízení i automobily neustále v chodu. Jejich sortiment se hodí pro oblast průmyslu, automobilů, stavebnictví a zemědělství.

Kvalitní maziva a oleje pro automobily, kamiony i stavební a zemědělské stroje

Kvalitní maziva a oleje pro automobily, kamiony i stavební a zemědělské stroje
Specialista na oleje a maziva pro automobilový průmysl, společnost FUCHS, je firma s bohatou historií, která se začala psát již roku 1931. V České republice jí, co se sortimentu týče, patří první místo a i ve světě patří mezi největší nezávislé olejářské firmy.

Oleje a maziva od světoznámé značky FUCHS

Oleje a maziva od světoznámé značky FUCHS
Společnost FUCHS, jejíž počátky sahají až do roku 1931, je jednou z největších nezávislých olejářských firem na světě. V rámci České republiky zaujímá, co se týče velikosti sortimentu, dokonce první místo. Celoevropský rozměr, stabilní zázemí a bohaté dlouholeté zkušenosti zaručují nejvyšší kvalitu ...
PODSTRÁNKY

Oleje a maziva Automotive

Oleje a maziva Automotive
Maziva a oleje pro automobily, kamiony, stavební i zemědělské stroje

Oleje, maziva a kapaliny pro průmysl

Oleje, maziva a kapaliny pro průmysl
Maziva, oleje a technologické kapaliny pro průmyslové využití

Oleje TITAN

Oleje TITAN
Motorové a převodové oleje TITAN jsou zárukou kvality
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o.
www.fuchs.com
Adresa

Adresa

Černokostelecká 2539
Říčany 251 01

fuchs.praha@fuchs-oil.cz
+420 323 637 793


Najdete nás také zde:

ARES
captcha