Omítky od Romana Zedníka - kvalitní make-up pro váš dům

Co první vás upoutá při pohledu na dům? Přeci jeho fasáda - ta dělá z domu opravdovou pastvu pro oči. Pokud si ale na omítky najmete nekvalitní firmu, z vašeho domu se může během chvilky stát terč posměchu a pomluv. Nepodceňujte (nejen) estetickou funkci omítky a pro její kvalitní provedení volte profesionály - ze Zednictví Roman Zedník.


Vnitřní i vnější omítky

Zednictví Roman Zedník zaměstnává profesionální a šikovné zedníky, kteří během pár okamžiků vytvoří nádhernou omítku nejen z vnější, ale také z vnitřní strany zdi. A věřte, že není omítka jako omítka. Proto se zabýváme aplikací dvou druhů omítek - klasické stříkané a vnitřní DEVOSKYT. První zmiňovaná se aplikuje pomocí stroje. Výsledkem je pak oku lahodící omítka, ve které můžete vidět zrno. Vnitřní omítka DEVOSKYT se aplikuje pomocí nástřiku nebo ručním natažením. Provádí s ve dvou vrstvách – první hrubší 7mm vrstva a druhá jemná 1mm finální vrstva.  Tato vrstva se pak brousí, čímž vytváří dokonale hladký povrch omítky, bez znatelných stop zrna. Vnitřní omítka DEVOSKYT je tak srovnatelná se sádrokartonem. Díky ní vytvoříte do posledního detailu promyšlenou místnost - sádrokarton a stěny omítnuté DEVOSKYTEM totiž vytvoří dojem jednotnosti. Stěrkovou hmotu DEVOSKYT můžete aplikovat na stěny i stropy. Slouží jako ideální podklad pro malování, tapetování a veškeré dekorační techniky.

Nejen na omítky jsme machři

Zednictví Roman Zedník nabízí aplikaci vnitřních i vnějších sanačních omítek. Pro své zákazníky však máme připraveno mnoho dalších (zejména) zednických činností. Zabýváme se také aplikací samonivelačních anhydritových potěrů. Provádíme sádrokartonářské práce i veškerá zateplení pomocí uceleného systému společnosti Baumit. Poskytujeme veškeré služby, které se pojí s rekonstrukcí domů. Provádíme také kompletní rekonstrukce koupelen - od zajištění obkladového materiálu, přes jeho pokládku až po úklidové práce. Dodáváme a následně montujeme okna včetně vnitřních i vnějších parapetů z nejrůznějších materiálů (hliník, dřevotříska, plast, mramor).

Na služby prováděné společností Zednictví Roman Zedník se můžete spolehnout. Vždyť vám je nabízíme už více než 10 let! Za tu dobu máme mnoho spokojených zákazníků, kterým naše zednické práce dopomohly k lepšímu bydlení. Některé naše reference si můžete prohlédnout na našich webových stránkách. Působíme v širokém okolí města Znojmo, sídlo naší firmy však hledejte v Hraběticích. Zednictví Roman Zedník se vyznačuje vysokou kvalitou odvedených prací, lidským přístupem a individuálním řešením pro každého zákazníka.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.roman-zednik.cz

Vydáno 21.09.2014
149 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zateplení fasád i celých domů zvládáme hravě

Zateplení fasád i celých domů zvládáme hravě
Bydlíte v domě a chcete žít v suchu a teple? Pak nesmíte podcenit zateplení fasády a celého domu. Nehledejte drahé stavební firmy, které své zákazníky berou jak na běžícím páse. Vsaďte na osvědčenou firmu, jejíchž služeb klienti využívají už více než 10 let. Pro kvalitní zateplení fasád a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zednictví Roman Zedník
WEBOVÁ STRÁNKA
Zednictví Roman Zedník
www.roman-zednik.cz
Adresa

Adresa

Dlouhá 339
Hrabětice 671 68

zednikova.jirina@seznam.cz
+420 736 631 455


Najdete nás také zde:

ARES
captcha