Stavební práce od A do Z zařídí firma Sevejera

Stavíte dům nebo plánujete rekonstrukci? Zapomeňte na složité shánění jednotlivých řemeslníků z několika firem. Společnost Sevejera se o vaši stavbu postará od začátku až do konce. Zaměstnáváme zkušené řemeslníky napříč obory. Jsme vám proto k dispozici od prvotního návrhu stavby, přes náročné stavební práce až po výrobu netradičních dekorací.


Stavební práce na klíč v Praze i okolí

Stavební společnost Sevejera se zabývá stavební činností a rekonstrukcemi bytů v Praze a okolí již od roku 2000. Za dobu našeho působení jsme tak vytvořili stabilní tým odborníků, kteří jsou připraveni splnit každé vaše přání. Rádi uskutečňujeme vaše sny, a proto zajistíme stavbu rodinného domu na klíč přesně podle vašich představ. Máte na svůj dům netradiční požadavky? Žádný problém. Jsme schopni kompletně zařídit i velmi atypické stavební práce. Váš pozemek navíc zaměříme a zdarma vám vytvoříme přehlednou cenovou kalkulaci. Budete tak přesně vědět, za jaké služby platíte.

Zedníci, pokrývači i zkušení elektrikáři jsou vám u nás k dispozici

Ve firmě Sevejera víme, že rekonstrukce či stavba domu si vyžaduje celou škálu odborných činností. Kromě odborné zednické práce vám proto nabízíme práce izolatérské, obkladačské i elektrikářské. O vaši střechu se zase postarají naši zkušení tesaři a pokrývači. Pro náš tým tak není problém rekonstrukce bytu ani netradiční půdní vestavby. Jsme tu pro vás také při opravě střechy, montáži oken či zateplení fasády. Ani zahradní stavby či altánky nám nejsou cizí. S naší firmou zkrátka nemusíte dělat ústupky, my vám váš dům snů postavíme do nejmenšího detailu.

Z obyčejného domu uděláme originální stavbu

Stavba domu či jeho rekonstrukce pro nás neznamená pouze hrubé stavební práce. Dbáme také na detaily, které udělají váš domov jedinečným. Na vaše přání proto zrealizujeme netradiční dřevěné obložení fasád i jejich oplechování. Naši šikovní tesaři a klempíři zase rádi ozvláštní vaši střechu originálními dekorativními prvky. Také o úpravu interiéru se postaráme. Pro váš byt zajistíme obklady všeho druhu. Váš nový domov tak bude po našem zásahu nejen bezpečný a funkční, ale také jedinečný.

Stavební práce vždy dokončíme ve smluveném termínu

Při práci si zakládáme především na kvalitě, přesnosti a dodržení smluvených termínů. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme se zajistit vaši maximální spokojenost. Zařídíme za vás proto vše od zaměření prostor až po obstarání potřebného materiálu. S námi se tak nemusíte bát nečekaného zdržení ani navyšování smluvené ceny. Stavební práce rychle a poctivě? TO je firma Sevejera z Prahy.     

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-899035-sevejera-praha-2

Vydáno 21.10.2014
227 Zhlédnutí
Topováno 18.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kompletní rekonstrukce domů a bytů – od koupelen po půdní vestavby

Kompletní rekonstrukce domů a bytů – od koupelen po půdní vestavby
Pokud jste koupili starší dům či byt nebo v něm již nějakou dobu bydlíte, pravděpodobně si říkáte, že přichází nejvyšší čas provést rekonstrukci. Technologie v oblasti stavebnictví jdou kupředu a tak moderní postupy, které vyhovovaly před několika desetiletími, jsou dnes naprosto nepřípustné. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SEVEJERA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SEVEJERA s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Družstevní 1378/7
Praha 4 - Nusle 140 00

info@sevejera.cz
+420 608 079 946


Najdete nás také zde:

ARES
captcha