Kompletní rekonstrukce domů a bytů – od koupelen po půdní vestavby

Pokud jste koupili starší dům či byt nebo v něm již nějakou dobu bydlíte, pravděpodobně si říkáte, že přichází nejvyšší čas provést rekonstrukci. Technologie v oblasti stavebnictví jdou kupředu a tak moderní postupy, které vyhovovaly před několika desetiletími, jsou dnes naprosto nepřípustné. Stavební firma Sevejera, s.r.o. se sídlem v Praze nabízí komplexní služby v oblasti rekonstrukcí, zaměřujete se přitom na půdní vestavby i rekonstrukce koupelen.

Půdní vestavby, Praha

Rozšiřte si prostor pomocí půdní vestavby

Chcete rozšířit prostor vašeho domu a zlepšit tak kvalitu bydlení? Většina domů, nejen těch starých, má velký půdní prostor, který je ve mnoha případech nevyužitý. Přitom jej lze v krátkém časovém horizontu přeměnit na plnohodnotný obytný prostor. Půdní vestavby slouží jako dětské pokoje, společenské místnosti, ale třeba i samostatné obytné jednotky.

Stavba půdní vestavby je však poměrně zásadním krokem, který se neobejde bez zásahu odborníka. Pokud se rozhodnete využít služeb zmíněné společnosti Sevejera, budete mít jistotu, že je vaše půda v dobrých rukou. Firma realizovala velké množství půdních vestaveb i jiných stavebních prací, patří mezi profesionály s mnohaletou praxí a zkušeným personálem.


Rekonstrukce bytů a domů

Ať už máte dům či byt, rekonstrukcí dosáhnete nejen zlepšení estetiky a pohodlí, ale také ušetříte díky energetickým úsporám. Firma provádí rekonstrukce bytů, vyzdívání, obkládání bytových jader a s tím další související práce. Stavební firma provádí rekonstrukce podle předem stanovených požadavků. Je k dispozici jak těm, kteří potřebují provést drobné stavební úpravy, tam těm, co chtějí rekonstruovat celý byt nebo dům pro soukromé i firemní účely.


Rekonstrukce koupelen

Testem kvality stavebních firmem bývají rekonstrukce koupelen. Jde o velmi náročnou disciplínu, která vyžaduje pečlivost, zkušenosti a znalosti. Rekonstrukce koupelen vyžaduje stavební zásahy v různých oblastech, ať už jde o topení, elektřinu, obklady, dlažbu či sanitární techniku. Stavební firma Sevejera, s.r.o. z Prahy tuto zkoušku úspěšně zvládla již několikrát a potvrzuje, že v oblasti stavebnictví má na českém trhu své pevné místo.

Kromě rekonstrukce koupelen a celých bytů a půdními vestavbami se stavební firma zabývá stavbou střech, výrobou pergol a altánů, zateplováním ad. Poskytuje veškeré zednické, obkladačské, pokrývačské, klempířské, tesařské a další práce a zajišťuje dodávku materiálu. Hledáte-li vhodného kandidáta z Prahy pro rekonstrukci domu nebo bytu, Sevejera, s.r.o. je ideální volbou.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-899035-sevejera-praha-2

Vydáno 28.12.2015
282 Zhlédnutí
Topováno 06.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavební práce od A do Z zařídí firma Sevejera

Stavební práce od A do Z zařídí firma Sevejera
Stavíte dům nebo plánujete rekonstrukci? Zapomeňte na složité shánění jednotlivých řemeslníků z několika firem. Společnost Sevejera se o vaši stavbu postará od začátku až do konce. Zaměstnáváme zkušené řemeslníky napříč obory. Jsme vám proto k dispozici od prvotního návrhu stavby, přes náročné ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SEVEJERA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SEVEJERA s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Družstevní 1378/7
Praha 4 - Nusle 140 00

info@sevejera.cz
+420 608 079 946


Najdete nás také zde:

ARES
captcha