Bezpečnostní dveře do bytu i domu

Vchodové dveře jsou nejdůležitějším prvkem ochrany vašeho bytu a také u rodinného domu hrají důležitou roli. Zloději si totiž často vybírají svůj cíl právě podle toho, jak vypadají dveře, které musí při loupení překonat. Do klasických vchodových dveří se totiž dostanou bez větší námahy za pár vteřin. Nenechte nic náhodě a pořiďte si raději pořádné bezpečnostní dveře od českého dodavatele HT dveře.

Bezpečnostní dveře - HT DVEŘE

Jak vybrat bytové bezpečnostní dveře

Výběr bytových bezpečnostních dveří je klíčový. Ne všechny druhy dveří totiž stačí pro bezpečnostní opatření, které jsou potřeba. Bezpečnostní dveře musí být vyrobeny z kvalitních, odolných materiálů a splňovat bezpečnostní atesty. Pokud chcete své domácnosti dopřát maximální ochranu, doporučujeme vám bezpečnostní dveře s bezpečnostní třídou 3. Odpovídají nejpřísnějším normám a ochrání vás před lupiči i dalšími nezvanými návštěvníky. Dveře s nižší bezpečnostní třídou stačit nebudou, vyšší třída se zase vyplatí jen, pokud jste vášnivý sběratel drahého umění a podobných cenností.

Bezpečnostní dveře


Výhody bezpečnostních dveří

Když si pořídíte bezpečnostní dveře, nezískáte jen ochranu před zloději. Díky skvělým tepelně-izolačním vlastnostem ušetříte za teplo, které by vám jinak z bytu či domu unikalo. Zároveň ochráníte i své nervy, protihluková úprava dveří se totiž postará o to, aby vás žádné zvuky přicházející z chodby nebo z ulice nerušily od domácího odpočinku. Dalším skvělým prvkem je protipožární ochrana, která vám poskytne dostatek času k opuštění místa požáru, případně hasičům k jejich zásahu.

Protihluková úprava dveří


Bezpečnostní dveře od českého dodavatele

Pokud si nejste s výběrem jistí, obraťte se přímo na dodavatele. Díky dlouholetým zkušenostem vám můžou ušetřit spoustu starostí i peněz. Dobrý dodavatel vám třeba rovnou řekne, že montovat nové bezpečnostní dveře do stávající zárubně nedává smysl – dveře by totiž netěsnily. Společnost HT dveře patří mezi přední odborníky na bezpečnostní dveře v České republice. Bezpečnostní dveře dodávají do bytů, rodinných domů i firem. Díky více než stovce poboček po celé republice zajišťují kompletní servis včetně instalace nových dveří bezpečnostních i odvozu těch starých.Vydáno 06.04.2022
60 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Proč si pořídit bezpečnostní vchodové dveře do bytu

Proč si pořídit bezpečnostní vchodové dveře do bytu
Nejdůležitějším prvkem zabezpečení vašeho bytu jsou vchodové dveře. V Česku je každý rok vykradeno přes 11 tisíc domácností a v bytových domech za to nejčastěji můžou právě staré nebo nekvalitní vchodové dveře. Lupiči se do nich totiž dostanou bez větší námahy, a to jen za pár vteřin. Pokud tedy ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA HT DVEŘE s.r.o. bezpečnostní dveře
WEBOVÁ STRÁNKA
HT DVEŘE s.r.o.
www.htdvere.cz
Adresa

Adresa

Franzova 1070/65a
Brno - Maloměřice 614 00

htdvere@htdvere.cz
+420 777 807 012


Najdete nás také zde:

Facebookwww.ceskaporadna.czARES
captcha