Proč si pořídit bezpečnostní vchodové dveře do bytu

Nejdůležitějším prvkem zabezpečení vašeho bytu jsou vchodové dveře. V Česku je každý rok vykradeno přes 11 tisíc domácností a v bytových domech za to nejčastěji můžou právě staré nebo nekvalitní vchodové dveře. Lupiči se do nich totiž dostanou bez větší námahy, a to jen za pár vteřin. Pokud tedy chcete mít jistotu, že se z vaší domácnosti nestane jen další číslo do statistiky, měli byste zvážit nákup bezpečnostních vchodových dveří do bytu.

Bezpečnostní vchodové dveře - HT dveře

Jistota? Bezpečnostní vchodové dveře do panelového bytu

Zatímco klasické dveře nechají zloděje klidnými, bezpečnostní vchodové dveře do bytu představují překážku, kterou překonají jen těžko. A moc dobře to ví, proto se o to raději ani nepokouší. Pokud jsou totiž dobře vybrané a nasazené v padnoucích zárubních, nemají šanci.

Vchodové dveře do bytu


Jaké jsou jejich přednosti?

Bezpečnostní vchodové dveře do bytu s kukátkem mají řadu zabezpečovacích prvků, které byste u běžných hledali jen marně:
● Bezpečnostní trny bránící vytržení křídla dveří u pantů.
● Výztuže z kalené oceli a panty s hroty proti vysazení.
● Zamknutí dveří až na 14 bodech jediným otočením klíče.
● Odolnost proti odvrtání zámku, vyplanžetování a vylomení.
● Přídavný zámek, který je nezávislý na hlavním a umožní zamykat jednoduše zevnitř.


Jak vchodové dveře do bytu vybrat?

Správný výběr je velmi důležitý. Ne každá značka a druh dveří je totiž kvalitní tak, jak by bylo potřeba. Kvalitní dveře musí splňovat mnohá bezpečnostní opatření, musí být vyrobeny z odolných materiálů a vyhovět bezpečnostním atestům.
Pro maximální ochranu jsou ideální dveře bezpečnostní třídy 3. Ty splňují nejpřísnější normy a poskytují nejvyšší úroveň ochrany. Nižší třída není dostatečná a bezpečnostní třída 4 se vyplatí jen v případě, že doma máte drahé umění apod.


Pořiďte si vchodové dveře do bytu s montáží

Ještě nemáte vybráno? Pokud potřebujete poradit, můžete se obrátit přímo na dodavatele dveří. Ti vám často ušetří spoustu starostí a času. U dobrého dodavatele totiž koupíte nové vchodové dveře do bytu s montáží. Nemusíte se tak bát, že by vám při výměně dveří zapomněli vyměnit i zárubně apod. Správné těsnění je totiž pro 100% zabezpečení klíčové.

Nové vchodové dveře do bytu



Vydáno 08.06.2022
11 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Bezpečnostní dveře do bytu i domu

Bezpečnostní dveře do bytu i domu
Vchodové dveře jsou nejdůležitějším prvkem ochrany vašeho bytu a také u rodinného domu hrají důležitou roli. Zloději si totiž často vybírají svůj cíl právě podle toho, jak vypadají dveře, které musí při loupení překonat. Do klasických vchodových dveří se totiž dostanou bez větší námahy za pár ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HT DVEŘE s.r.o. bezpečnostní dveře
WEBOVÁ STRÁNKA
HT DVEŘE s.r.o.
www.htdvere.cz
Adresa

Adresa

Franzova 1070/65a
Brno - Maloměřice 614 00

htdvere@htdvere.cz
+420 777 807 012


Najdete nás také zde:

ARES
captcha