Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

stipcak@stipcak.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 731 653 315

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Javorník 188
Javorník 696 74

Štipčák, spol. s r.o. - tradiční výrobce dubových a jasanových podlah

Rodinná firma Štipčák byla založena v roce 2004 Pavlem Štipčákem, který se od počátku 90. let minulého století zabývá dřevařskou výrobou. Od začátku provází jeho práci láska a úcta ke dřevu, které je pro něj nejen materiálem, ale i zdrojem inspirace a radosti. Proto si vybral kvalitní produkt, na který soustředí veškerou energii – třívrstvé dřevěné podlahy. Zkuste prémiové podlahy od firmy Štipčák a uvidíte, že se vám budou líbit!

Tradiční výrobce dubových a jasanových podlah

Firma Štipčák se sídlem v Javorníku v okrese Hodonín se vždy věnovala zpracování kvalitní dubové kulatiny. Mezi prvními v ČR vyráběla dubové a jasanové LHD desky, imitující podlahová prkna. Odtud byl už jen krok k výrobě lamel pro dvou a třívrstvé podlahy. Pravidelně investuje do technologií, které zlepšují kvalitu výrobků. Nedávno dokončili investici do technologie na výrobu hotových třívrstvých podlah v té nejvyšší kvalitě.

Hotové dubové třívrstvé podlahy v nejvyšší kvalitě

Přírodní podlahy Štipčák z dubu, modřínu a jasanu

Štipčák nyní nabízí široký sortiment přírodních podlah, vyrobených z dubového dřeva. Současně se v menším zastoupení zabývá výrobou podlah z modřínu a jasanu. Třívrstvé podlahy jsou moderním a ekologickým řešením pro každý interiér. Skládají se ze tří vrstev dřeva slepených pod tlakem tak, aby se vzájemně vyrovnávaly smrštění a natahování dřeva. Horní vrstva je z masivu, střední vrstva z překližky a spodní vrstva je z lamelového dřeva. Horní nášlapná vrstva je dubová lamela o tloušťce 4mm, střední vrstva je taktéž dubová lamela o tloušťce 4mm.

Dřevěné podlahy a doplňky do interiéru od firmy Štipčák

Stabilní, odolné a snadno položitelné prémiové dubové podlahy Štipčák

Prémiové třívrstvé dřevěné podlahy jsou opatřeny olejovým nátěrem, který chrání dřevo před poškozením a usnadňuje jeho údržbu. Současně jsou vysoce stabilní a odolné a navíc také snadno položitelné. Pokud tedy hledáte dubové podlahy z masivního dřeva, které budou zdobit váš domov nebo kancelář po dlouhá léta, neváhejte a oslovte přímo výrobce podlah firmu Štipčák.

Prémiové třívrstvé dřevěné podlahy opatřené speciálním povrchem

Třívrstvé dřevěné podlahy Štipčák - kvalita z českého dřeva

Firma Štipčák nabízí širokou škálu třívrstvých dřevěných podlah různých barev, povrchových úprav a rozměrů. Všechny podlahy společnosti Štipčák jsou vyráběny z kvalitní kulatiny, kterou firma nakupuje od prověřených dodavatelů z České republiky a Slovenska. Dřevo je pečlivě sušeno a kontrolováno před zpracováním. Výroba probíhá na nejmodernějších technologiích, které zaručují precizní provedení a dokonalou kvalitu.

Prémiové třívrstvé dřevěné podlahy od prověřených dodavatelů

Dřevěné podlahy a doplňky do interiéru od firmy Štipčák

Současně s dřevěnými podlahami nabízíme i krásné dřevěné doplňky do interiéru (schodové stupně, podlahové lišty, dřevěné parapety a nohy ke stolům). Společnost Štipčák se neustále rozvíjí a investuje do nových projektů. Společnost také expanduje na nové zahraniční trhy, kde si získává stále více spokojených zákazníků.

Dřevěné podlahy a doplňky do interiéru od firmy Štipčák


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.stipcak.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Dřevěné podlahyDřevěné polotovary

Podstránky

Podlahy z přírodního dřeva

Podlahy z kvalitního přírodního dřeva pro radost po celý život

Podlahy ŠTIPČÁK jsou podlahy, které vás potěší svou krásou, kvalitou a funkčností. Jsou vyráběny z přírodního dřeva s respektem k životnímu prostředí a lidskému zdraví. Podlahy jsou vhodné pro jakýkoliv interiér, od moderního po rustikální. Jsou snadno udržovatelné a mají dlouhou životnost. Vyrábíme podlahy, které vám budou dělat radost po celý život.

Třívrstvé dřevěné podlahy

Výroba třívrstvých dřevěných podlah se 4 mm nášlapnou vrstvou z masivního dubu

Dřevařská firma ŠTIPČÁK s více než 30letou tradicí vyrábí podlahy masivního dřeva, které se kvalitou mohou srovnávat i s těmi nejlepšími na celosvětovém trhu. Jsme jediní na tuzemském trhu vyrábějící podlahy v unikátní D-S-D konstrukci, která zaručuje lepší stabilitu a odolnost dřevěné podlahy. Třívrstvé dřevěné podlahy jsou vhodné i pro podlahové vytápění.

Dřevěné podlahy z masivu

Podlahy z kvalitního masivního dřeva od tradiční dřevařské firmy

Pokud hledáte dřevěné podlahy z kvalitního masivního dřeva, které vám zajistí dlouhou životnost, příjemný pocit a stylový vzhled, vyberte si dřevěnou podlahu od tradiční dřevařské společnosti ŠTIPČÁK, spol. s r.o. z Javorníku. Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěných podlah z masivu již více než 20 let a nabízíme několik výhod, které jinde nenajdete.


Kontakty

ŠTIPČÁK, spol. s r.o.
Javorník 188
Javorník 696 74
GPS: 48°52′1.09″ N, 17°32′42.54″ E

48°52′1.09″ N, 17°32′42.54″ E

QR kód firmy ŠTIPČÁK, spol. s r.o.

Pavel Štipčák
č.p. 376
Hroznová Lhota 696 63
GPS: 48°54′36.5″ N, 17°25′4.87″ E

48°54′36.5″ N, 17°25′4.87″ E

QR kód firmy Pavel Štipčák
WEBOVÁ STRÁNKA ŠTIPČÁK, spol. s r.o. Výrobce dřevěných podlah
Adresa

Adresa

Javorník 188
Javorník 696 74

stipcak@stipcak.cz
+420 731 653 315

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Podlahy z přírodního dřeva

Podlahy z přírodního dřeva

Třívrstvé dřevěné podlahy

Třívrstvé dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy z masivu

Dřevěné podlahy z masivu

Kde nás najdete

Javorník 188
Javorník 696 74

GPS48°52′1.09″ N, 17°32′42.54″ E

Plánování trasy

Javorník 188 Javorník 69674

Prospekty

Certifikát kvality firmy