Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

bthaus@bthaus.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 731 577 300

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Uhelná 2641/4
Znojmo 669 02

Kvalitní stínicí technika různých typů pro váš dům, byt nebo kancelář

Široký sortiment kvalitní stínicí techniky různých typů za nejlepší možné ceny pro váš dům, byt nebo kancelář nabízí česká firma s dlouholetou tradicí BT HAUS s.r.o. ze Znojma, která se zabývá výrobou a montáží ocelových konstrukcí, strojních a nerezových dílů a 3D plazmového pálení. Současně nabízí také další služby, jako je povrchová úprava a ochrana materiálu před korozí, vlastní dopravu a balení pro export i import, zpracování výkresové dokumentace na míru nebo zákaznickou podporu.

Stínící technika dotvoří estetický vzhled objektu

Stínicí technika je důležitým prvkem každého interiéru i exteriéru, protože poskytuje nejen požadované zastínění, ale také ochranu před slunečním zářením, teplem, chladem, hlukem nebo pohledy zvenčí. Stínící technika od firmy BT HAUS s.r.o. ze Znojma současně také dotváří estetický vzhled vašeho objektu a zvyšuje jeho hodnotu.

Stínicí technika - důležitý prvek každého interiéru i exteriéru

Široký výběr venkovních žaluzií a rolet různých typů

Firma BT HAUS s.r.o. nabízí např. široký výběr typů venkovních žaluzií, které umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení a přímé sluneční záření. Součastí nabízeného sortimentu jsou také venkovní rolety v různých provedeních a barvách, které jsou především ideální ochranou proti úniku tepla a také vynikajícím stínícím a bezpečnostním prvkem.

Široký výběr venkovních žaluzií a rolet různých typů

Screenové rolety od firmy BT HAUS s.r.o. pro okna i fasády

Stále více oblíbeným produktem jsou screenové rolety, a to především díky modernímu vzhledu. Jejich hlavní předností je ale především použití speciálních polopropustných technických látek, které propouštějí světlo, ale zabraňují pronikání tepla a UV záření. Screenové rolety od firmy BT HAUS s.r.o. jsou vhodné pro okna i fasády.

Široký sortiment kvalitní stínicí techniky různých typů

Markýzy a pergoly od firmy BT HAUS s.r.o.

Architektonický vzhled objektu dotvářejí markýzy různých typů, tvarů a látek od firmy BT HAUS s.r.o., které jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených. Skvělým doplňkem zahrady pro ty, kteří chtějí trávit čas venku a nestarat se o předpověď počasí jsou také pergoly od BT HAUS s.r.o., které jsou vyrobeny z pevných materiálů a opatřeny stahovacím plátnem nebo lamelami nastavitelnými podle potřeby.

Markýzy a pergoly od firmy BT HAUS s.r.o.

Nabídka různých typů stínící techniky v showroomu firmy BT HAUS s.r.o. ve Znojmě

Pokud chcete vidět, jak vypadají produkty firmy BT HAUS s.r.o. naživo, můžete navštívit jejich showroom v Znojmě, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet různé typy stínicí techniky, které nabízí. Showroom je otevřen od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 a nachází se na adrese Tyršova 1251/3, 669 02 Znojmo. V showroomu vás přivítá profesionální a přátelský personál, který vám poradí s výběrem nejvhodnější stínicí techniky pro váš dům, byt nebo kancelář.

Nabídka různých typů stínící techniky v showroomu firmy BT HAUS s.r.o.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://bthaus.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Kovová a hliníková okna a dveřePlastová okna a dveřeRolety, žaluzie a markýzyKovová vrata a ploty

Podstránky

Stínicí technika

Stínicí technika Kasko-VS, venkovní a vnitřní žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu

Uvažujete o kvalitní a cenově dostupné stínicí technice pro váš domov nebo kancelář? Potom se s důvěrou obraťte na firmu BT Haus ze Znojma. BT Haus je rodinná firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru stavebnictví a stínicí techniky. Nabízíme široký sortiment venkovních rolet a žaluzií, vnitřních žaluzií výrobce Kasko-VS, sítí proti hmyzu, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Poskytujeme profesionální poradenství, montáž, servis a záruku na všechny své produkty.

Okna plastová, hliníková

Montáž plastových a hliníkových oken Slovaktual, Incon Znojemsko

Sháníte kvalitní a cenově dostupná plastová nebo hliníková okna pro váš dům, byt nebo kancelář? Na Znojemsku a celé jižní Moravě je odborníkem na dodání, montáž, servis plastových a hliníkových oken firma BT Haus, která má mnohaleté zkušenosti v oboru stavebnictví a stínicí techniky. Nabízíme široký sortiment oken plastových i hliníkových výrobců Slovaktual, Incon, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

Garážová vrata

Garážová vrata Kružík, sekční, rolovací, posuvná, dvoukřídlá vrata montáž a servis Znojemsko

Garážová vrata jsou důležitou součástí každé garáže. Garážová vrata nejen chrání vozidlo a další věci uložené v garáži před zloději, počasím a nečistotami, ale také ovlivňují vzhled a funkčnost garáže. Proto je vhodné zvolit garážová vrata, která budou vyhovovat vašim potřebám a přáním. BT Haus ze Znojma instaluje kvalitní a bezpečná garážová vrata Kružík. Mezi nejčastěji používané typy garážových vrat patří sekční, rolovací, posuvná a dvoukřídlá.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Exteriérové a venkovní screenové rolety a žaluzie – kvalitní stínící technika za bezkonkureční ceny

Exteriérové a venkovní screenové rolety a žaluzie – kvalitní stínící technika za bezkonkureční ceny

Na prodej exteriérových a venkovních screenových rolet a žaluzií a další kvalitní stínící techniky pro všechny druhy oken z odolných materiálů se ...

Dodáváme a montujeme hliníková okna špičkové kvality od renomovaných výrobců

Dodáváme a montujeme hliníková okna špičkové kvality od renomovaných výrobců

Společnost BT Haus ze Znojma zajišťuje dodávky a montáž hliníkových oken vysoké kvality, které splňují nejvyšší požadavky na tepelnou izolaci, ...

Stínící technika od BT Haus: kvalita, bezpečnost a design

Stínící technika od BT Haus: kvalita, bezpečnost a design

Společnost BT Haus ze Znojma se specializuje na dodávky a montáž stínící techniky jako jsou žaluzie, markýzy či rolety. Vyberte si z kvalitního ...

Pořiďte si u nás garážová vrata – zaručená kvalita a spokojenost od zkušených dodavatelů

Pořiďte si u nás garážová vrata – zaručená kvalita a spokojenost od zkušených dodavatelů

Společnost BT Haus ze Znojma zajišťuje garážová vrata. Objednejte si u zkušených dodavatelů kvalitní ať už sekční, křídlová či roletová garážová ...


Kontakty

BT HAUS s.r.o.
Uhelná 2641/4
Znojmo 669 02
GPS: 48°51′32.04″ N, 16°3′15.88″ E

48°51′32.04″ N, 16°3′15.88″ E

QR kód firmy BT HAUS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA BT HAUS s.r.o.

WEBOVÁ STRÁNKA

BT HAUS s.r.o.
bthaus.cz

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Stínicí technika

Stínicí technika

Okna plastová, hliníková

Okna plastová, hliníková

Garážová vrata

Garážová vrata

Kde nás najdete

Uhelná 2641/4
Znojmo 669 02

GPS48°51′32.04″ N, 16°3′15.88″ E

Plánování trasy

Uhelná 2641/4 Znojmo 66902

Prospekty

Certifikát kvality firmy