Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

vyuka@primalingua.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 777 874 352

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Dolní náměstí 13
Opava 746 01

Profesionální a spolehlivá firma pro odborné překlady a tlumočení v mnoha jazycích

Pokud hledáte profesionální a spolehlivou firmu, která vám pomůže s firemní výukou a tlumočením ve vaší firmě, pak je jazyková agentura Prima lingua s.r.o. tou pravou volbou pro vás. Nabízí výuku, odborné překlady a tlumočení v mnoha evropských i mimoevropských jazycích, jako jsou angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, portugalština, ruština, polština, čeština pro cizince, ale i čínština, japonština nebo arabština.

Kvalitní a komplexní služby v oblasti firemního vzdělávání a tlumočení

Prima lingua s.r.o. je firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi na trhu firemního vzdělávání a tlumočení a je ideálním partnerem pro firmy, které hledají kvalitní a komplexní služby v oblasti firemního vzdělávání a tlumočení. Je flexibilní, spolehlivá a orientovaná na potřeby klientů. Byla založena v roce 1998 a od té doby si vybudovala dobrou pověst a spokojené klienty. Klade důraz na kvalitu a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Výuka probíhá v malých skupinách nebo individuálně podle potřeb a cílů studentů.

Firemní vzdělávání, překlady a tlumočení v Moravskoslezském kraji

Kvalifikovaní lektoři a tlumočníci s bohatými zkušenostmi a odbornými znalostmi

Má tým kvalifikovaných lektorů a tlumočníků, kteří mají bohaté zkušenosti a odborné znalosti v různých oborech a používají moderní a efektivní metody výuky podporující komunikaci a aktivní zapojení studentů. Výuka je možná prezenčně nebo online pomocí speciální platformy https://prima-kurzy.store. Současně také nabízí možnost certifikace po absolvování školení.

Online výuka cizích jazyků pomocí speciální platformy

Individuální nebo skupinové kurzy v prostorách vaší firmy nebo v učebnách Prima lingua

Nabízí firemní výuku jazyků na míru podle potřeb a cílů vaší firmy, která probíhá formou individuálních nebo skupinových kurzů, které se mohou konat v prostorách vaší firmy nebo v učebnách Prima lingua. Dále také nabízí odborné tlumočení a překlad pro různé účely a situace, jako je např. tlumočení u auditů, implementace SAP, školení BOZP, obsluhy strojů, oprav a další, dle potřeb zadavatele. Zajišťuje také odborné tlumočení do angličtiny a ukrajinštiny u vstupních školení, zkoušek pro svářeče, obsluhu jeřábů a další.

Odborné tlumočení do angličtiny a ukrajinštiny

Překlady s ověřením certifikovaným soudním tlumočníkem i bez ověření

Překlady a tlumočení jsou prováděny ověřenými překladateli a tlumočníky s praxí a specializací na daný obor. Prima lingua zajišťuje překlady s ověřením certifikovaným soudním tlumočníkem i bez ověření pro různé typy dokumentů, jako jsou smlouvy, výpisy z rejstříku, diplomové práce, webové stránky nebo reklamní materiály a současně se zaměřuje na odborné překlady pro široké spektrum odvětví průmyslu. Tlumočení je možné simultánní nebo konsekutivní pro různé příležitosti, jako jsou obchodní jednání, konference, školení nebo kulturní akce.

Ověření překladatelé a tlumočníci s praxí a specializací pro daný obor

Prima Lingua: prima řešení pro jazykové potřeby

Prima lingua má své hlavní sídlo v Opavě na Dolním náměstí 13/13. Zde se nachází kancelář i učebna pro výuku. Dále má také pobočku v Ostravě, kde nabízí kurzy angličtiny pro dospělé i děti. Pokud máte zájem o její služby, neváhejte je kontaktovat. Na jejich webových stránkách https://www.primalingua.cz najdete také více informací o aktuální nabídce kurzů, o novinkách, cenách a slevách. Prima Lingua je vaším prima řešením pro jazykové potřeby!

Novinky a aktuální nabídka kurzů v jazykové škole Prima lingua


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.primalingua.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Překladatelské a tlumočnické službyJazykové školy a kurzy

Podstránky

Jazyková škola

Jazykové kurzy, výuka cizích jazyků v jazykové škole v Opavě i online, Czech for foreigners

Jazyková škola Prima lingua s.r.o. v Opavě pořádá jazykové kurzy pro veřejnost, státní instituce, firmy. Efektivní metodou vyučujeme v malých skupinách nebo individuálně pod vedením zkušených a kvalifikovaných lektorů angličtinu, němčinu, italštinu, španělštinu, portugalštinu, polštinu, ruštinu, čínštinu, norštinu, japonštinu, arabštinu. Cizincům poskytujeme výuku českého jazyka Czech for foreigners v italštině, němčině, ruštině, angličtině, němčině, polštině.

Tlumočení a soudní překlady

Tlumočení, soudní překlady, technické překlady v PRIMA LINGUA Opava

Kromě výuky cizích jazyků se v Prima lingua s.r.o. v Opavě věnujeme rovněž tlumočení a soudním překladům. Zejména se specializujeme na tlumočení běžné i technické do a z angličtiny, ale našich profesionálních tlumočníků můžete využít i při překladech a tlumočení v němčině, arabštině, ruštině, rumunštině, polštině, finštině, španělštině, portugalštině.

Zážitkové kurzy

Prima lingua s bohatou nabídkou jazykových i zážitkových kurzů

Pokud hledáte originální a užitečný dárek pro své blízké, přátele nebo kolegy, možná by vás mohly zaujmout jazykové, zážitkové a dárkové kurzy od společnosti Prima lingua v Opavě. Prima lingua je jazyková škola, která nabízí výuku více než deseti cizích jazyků, kurzy s rodilým mluvčím, fotografické, gurmánské a jiné zážitkové kurzy.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Tlumočení a překlady přímo ve Vaší společnosti – technická angličtina nejen pro firmy

Tlumočení a překlady přímo ve Vaší společnosti – technická angličtina nejen pro firmy

Na tlumočení a překlady přímo ve Vaší společnosti a na technickou angličtinu pro firmy v oblastech Opavy, Ostravy a okolí se zaměřují odborníci na ...

Tipy na vánoční dárek  pro zaměstnance nebo teambuildingy pro firmy – zážitkové kurzy

Tipy na vánoční dárek pro zaměstnance nebo teambuildingy pro firmy – zážitkové kurzy

Obdarujte své zaměstnance na Vánoce netradičním dárkem v podobě zážitkových kurzů pečení, vaření nebo čepování piva, které pořádá jazyková škola ...

Soudní překlady z angličtiny, němčiny a ukrajinštiny – oficiální překlady s ověřením

Soudní překlady z angličtiny, němčiny a ukrajinštiny – oficiální překlady s ověřením

Oficiální překlady s ověřením a soudní překlady a tlumočení z angličtiny, němčiny a ukrajinštiny provádí profesionálové ze společnosti Prima lingua ...

Překlady dokumentů a tlumočení svateb a jednání – komplexní služby jazykové školy nejen v angličtině

Překlady dokumentů a tlumočení svateb a jednání – komplexní služby jazykové školy nejen v angličtině

Na překlad dokumentů a tlumočení svateb, obchodních jednání a dalších příležitostí se zaměřuje společnost Prima lingua s.r.o. poskytující své služby ...

Překlady dokumentů a tlumočení z angličtiny – pomoc na úředních jednáních, zkouškách i svatbách

Překlady dokumentů a tlumočení z angličtiny – pomoc na úředních jednáních, zkouškách i svatbách

Na překlad různých dokumentů jako jsou diplomy nebo rodné listy a tlumočení z angličtiny pro pomoc při jednáních, zkouškách i svatbách se zaměřuje ...


Kontakty

PRIMA LINGUA s.r.o.
Dolní náměstí 13
Opava 746 01
GPS: 49°56′19.72″ N, 17°53′43.4″ E

49°56′19.72″ N, 17°53′43.4″ E

QR kód firmy PRIMA LINGUA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA PRIMA LINGUA s.r.o. Jazykové kurzy, překlady, tlumočení
Oficiální eshop firmy

Oficiální eshop firmy

prima-kurzy.store
Adresa

Adresa

Dolní náměstí 13
Opava 746 01

vyuka@primalingua.cz
+420 777 874 352

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Jazyková škola

Jazyková škola

Tlumočení a soudní překlady

Tlumočení a soudní překlady

Zážitkové kurzy

Zážitkové kurzy

Kde nás najdete

Dolní náměstí 13
Opava 746 01

GPS49°56′19.72″ N, 17°53′43.4″ E

Plánování trasy

Dolní náměstí 13 Opava 74601

Prospekty

Certifikát kvality firmy