Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

kaja.bocek@seznam.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 568 422 575

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Partyzánská 383
Moravské Budějovice 676 02

Kamenné desky: krása a kvalita pro váš domov

Chcete si zpříjemnit a zkrášlit váš domov? Pak jsou pro vás kamenné desky ideální volbou. Kamenné desky můžete použít pro obklad krbu, schodiště nebo parapetů. Kamenné desky jsou přírodní, odolné, elegantní a variabilní materiál, který vám nabízí mnoho možností designu a údržby. Podívejte se na naši nabídku kamenných desek z přírodního i umělého kamene na míru a objednejte si své kamenné desky snů.

Kámen v interiéru: přírodní krása a funkčnost

Když se řekne kámen, možná si představíte tvrdý a chladný materiál, který není vhodný pro útulné a moderní bydlení. Ale opak je pravdou. Kamenné desky jsou skvělou volbou pro různé části vašeho domova, jako jsou krb, schodiště nebo parapety. Proč? Protože kámen je přírodní, odolný, elegantní a variabilní materiál, který vám nabízí mnoho možností designu a údržby.

Kamenné desky ke krbům

Krb je často dominantou obývacího pokoje, která dodává atmosféru tepla a pohody. Aby však krb plnil svou funkci nejen praktickou, ale i estetickou, je důležité zvolit správný obklad. Kamenné desky jsou ideálním řešením, protože jsou odolné vůči vysokým teplotám, mechanickému poškození i agresivním látkám. Navíc mají krásnou texturu a barvu, která podtrhne charakter vašeho krbu.
Můžete si vybrat z různých druhů kamene, jako je žula, mramor, travertin nebo umělý kámen. Každý z nich má své specifické vlastnosti a vzhled, který se hodí k různým stylům interiéru. Například žula je velmi tvrdá a odolná, má různorodé vzory a barvy. Mramor je naopak jemnější a žilnatější, působí luxusně a elegantně. Travertin je pórovitý a děrovaný kámen, který dodá vašemu krbu osobitost a přírodní nádech. Umělý kámen je vyroben z křemene, žuly a polyesterového lepidla, má antibakteriální účinky a moderní design.

Krby

Kamenné desky na schodiště

Schodiště je další část vašeho domova, která může zazářit díky kamenným deskám. Schody z kamene jsou nejen krásné na pohled, ale i praktické na používání. Kámen je totiž velmi pevný a trvanlivý materiál, který snese velkou zátěž a opotřebení. Navíc je snadno udržovatelný, stačí jej pravidelně otírat vlhkým hadříkem.
Kamenné desky na schodiště můžete sladit s obkladem krbu nebo parapetů, nebo si zvolit jinou barvu a texturu kamene pro kontrastní efekt. Můžete si také hrát s tvarem a rozměrem schodů, aby odpovídaly vašim potřebám a představám. Kamenné desky na schodiště jsou vhodné jak pro interiér, tak pro exteriér vašeho domova.

Schodiště

Kamenné desky na parapety

Parapety jsou často opomíjenou částí domu, která však může mít velký vliv na celkový dojem z vašeho bydlení. Parapety z kamene jsou skvělou alternativou k parapetům z plastu nebo plechu, které jsou nudné a pomíjivé. Kamenné parapety jsou naopak originální a trvalé, dodají vašemu domu šmrnc a zvýší jeho hodnotu.
Kamenné parapety můžete použít jak pro venkovní, tak pro vnitřní okna. Venkovní parapety z kamene jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, jako je slunce, déšť, sníh nebo mráz. Vnitřní parapety z kamene jsou estetickým doplňkem vašich oken, které můžete ozdobit květinami nebo dekoracemi. Kamenné parapety jsou také snadno čistitelné, stačí je otřít vlhkou utěrkou nebo speciálním přípravkem na kámen.

Parapety


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Kamenické práceUmělecké práceKámen

Podstránky

Kamenictví

Kamenosochařství Boček a syn, kamenické práce na zakázku Vysočina

Když se řekne kamenictví, mnozí si představí pouze výrobu náhrobků a pamětních desek. Ale kamenické práce zahrnují mnohem více. Kamenictví je umění, které dokáže z přírodního kamene vytvořit krásné a trvanlivé výrobky pro různé účely. A právě takové umění ovládají mistři rodinné firmy Kamenosochařství Boček a syn z Moravských Budějovic v kraji Vysočina.

Výroba a renovace hrobů, pomníků

Hroby, pomníky, náhrobky, desky z přírodního kamene – výroba, renovace, opravy Vysočina

Pomníky a hroby jsou nejen místy posledního odpočinku našich blízkých, ale také památkami na jejich životy a dějiny. Proto je důležité, aby byly udržovány v dobrém stavu a nenechaly se zničit zubem času, povětrnostními vlivy nebo vandalismem. Pokud potřebujete vyrobit, opravit, zrenovovat nebo vyčistit pomník nebo hrob, můžete se obrátit na odborníky firmy Kamenosochařství Boček a syn z Moravských Budějovic v kraji Vysočina.

Kamenné desky na kuchyňské linky, parapety

Kamenné desky na kuchyňské linky, parapety, krbové římsy zakázková výroba

Kamenné desky na kuchyňské linky, parapety, krbové římsy jsou nejen krásné, ale i praktické a odolné. Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupné kamenné desky pro vaši domácnost, můžete se obrátit na firmu Kamenosochařství Boček a syn z Moravských Budějovic. Zabýváme zpracováním a montáží kamenných desek, parapetů, krbových říms z různých druhů kamene, jako je mramor, žula, křemenec, travertin nebo umělý kámen.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Výroba a restaurování pomníků a náhrobních kamenů – profesionální  kamenosochařské práce

Výroba a restaurování pomníků a náhrobních kamenů – profesionální kamenosochařské práce

Na restaurování a výrobu pomníků a náhradních kamenů a další kamenické práce se zaměřuje společnost Kamenosochařství Boček a syn působící v oblastech ...

Výroba kamenných pracovních, kuchyňských a barových desek – kompletní kamenické práce

Výroba kamenných pracovních, kuchyňských a barových desek – kompletní kamenické práce

Na výrobu kamenných pracovních, kuchyňských a barových desek včetně parapetů a krbových říms se zaměřují odborníci ze společnosti Kamenosochařství ...

Kompletní kamenosochařské a kamenické práce – profesionální služby za bezkonkureční ceny

Kompletní kamenosochařské a kamenické práce – profesionální služby za bezkonkureční ceny

Na zpracování přírodního kamene pro různé účely a komplexní kamenosochařské a kamenické práce za bezkonkurenční ceny se v okolí Moravských Budějovic ...


Kontakty

Kamenosochařství Boček a syn
Partyzánská 383
Moravské Budějovice 676 02
GPS: 49°3′1.4″ N, 15°48′46.69″ E

49°3′1.4″ N, 15°48′46.69″ E

QR kód firmy Kamenosochařství Boček a syn

Kamenosochařství
Partyzánská 383
Moravské Budějovice 676 02
GPS: 49°3′1.4″ N, 15°48′46.69″ E

49°3′1.4″ N, 15°48′46.69″ E

QR kód firmy Kamenosochařství
WEBOVÁ STRÁNKA Kamenosochařství Boček a syn Kamenosochařské práce Moravské Budějovic
Adresa

Adresa

Partyzánská 383
Moravské Budějovice 676 02

kaja.bocek@seznam.cz
+420 568 422 575

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Kamenictví

Kamenictví

Výroba a renovace hrobů, pomníků

Výroba a renovace hrobů, pomníků

Kamenné desky na kuchyňské linky, parapety

Kamenné desky na kuchyňské linky, parapety

Kde nás najdete

Partyzánská 383
Moravské Budějovice 676 02

GPS49°3′1.4″ N, 15°48′46.69″ E

Plánování trasy

Partyzánská 383 Moravské Budějovice 67602

Prospekty

Certifikát kvality firmy