Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

belehradova@milab.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 605 828 563

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Peškova 502/4
Olomouc 779 00

Podnikatelka Miluše Bělehradová přešla na elektromobilitu díky dotaci z OPPIK

Paní Miluše Bělehradová je stomatoložka, která vyrábí dentální protetiku pro své klienty v Olomouci i v okolních krajích. Aby ušetřila na dopravě a zpřístupnila své služby více pacientům, pořídila si elektromobil s podporou z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Tímto krokem prokázala svůj zájem o ekologickou dopravu a odpovědné podnikání.

Podnikatelka Miluše Bělehradová přešla na elektromobilitu díky dotaci z OPPIK

Paní Miluše Bělehradová je zkušená stomatoložka, která vyrábí dentální protetiku pro své klienty v Olomouci i v okolních krajích. Aby ušetřila na dopravě a zpřístupnila své služby více pacientům, pořídila si elektromobil s podporou z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Tímto krokem prokázala svůj zájem o ekologickou dopravu a odpovědné podnikání.

Projekt byl podpořen z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Elektromobil si paní Bělehradová pořídila díky dotaci z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost – Nízkouhlíkové technologie – Elektromobilita – Výzva III. Tento program podporuje malé a střední podniky, které chtějí investovat do nízkouhlíkových technologií a přispět tak k ochraně životního prostředí a snižování emisí skleníkových plynů. Projekt s názvem „Pořízení elektromobilu pro provoz paní Miluše Bělehradové“ byl realizován v období od 8. 10. 2018 do 10. 12. 2018. Celkové způsobilé výdaje projektu činily 442 732,95 Kč, z čehož dotace pokryla 332 049,71 Kč.

Elektromobil přináší řadu výhod pro podnikatelku i životní prostředí

Cílem projektu bylo pořízení elektromobilu za účelem přechodu podnikatelky paní Miluše Bělehradové k nízkouhlíkové dopravě a šetrnějšímu využívání energetických zdrojů. Doprovodným přínosem přechodu na elektromobilitu je i snížení nákladů na provoz a pravidelnou údržbu automobilu.
V rámci projektu došlo k investici do elektromobilu, který slouží k podnikatelským účelům žadatele. Elektromobil je vybaven moderním navigačním systémem, parkovacími senzory, klimatizací a dalšími funkcemi, které zvyšují komfort a bezpečnost jízdy. Elektromobil má také nulové emise CO2 a nevytváří hluk, což přispívá k ochraně životního prostředí a kvality ovzduší. Paní Bělehradová je spokojená se svým novým vozidlem a tímto krokem chce ukázat svůj zájem o ekologickou dopravu a oslovit nové zákazníky, kteří mají stejné hodnoty.

Více o dotačním programu


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Laboratoře

Kontakty

WEBOVÁ STRÁNKA Miluše Bělehradová Zubní laboratoř
Adresa

Adresa

Peškova 502/4
Olomouc 779 00

belehradova@milab.cz
+420 605 828 563

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Peškova 502/4
Olomouc 779 00

GPS

Plánování trasy

Peškova 502/4 Olomouc 77900