Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

kopretinaolomouc@seznam.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 727 960 308

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Koželužská 969/9
Olomouc 779 00

MŠ Kopretinka Olomouc - ideální místo pro vaše děti

Hledáte kvalitní a příjemnou mateřskou školu pro vaše děti? Chcete, aby se vaše děti dobře bavily, učily a rozvíjely? Pak je pro vás ideální volbou MŠ Kopretinka Olomouc, s.r.o. Tato mateřská škola nabízí širokou škálu služeb a aktivit pro děti od 2 do 6 let. Ať už bydlíte v Olomouci nebo v okolních městech, MŠ Kopretinka Olomouc je pro vaše dítě to pravé.

Proč zvolit MŠ Kopretinka Olomouc?

MŠ Kopretinka Olomouc má mnoho výhod, které ji odlišují od ostatních mateřských škol. Mezi ně patří:
- vlastní kuchyně a jídelna: Děti dostávají zdravé a chutné jídlo, které je připravováno v místní kuchyni pod dohledem zkušených kuchařů. Děti si mohou vybrat z různých jídelníčků podle svých potřeb a preferencí. MŠ Kopretinka Olomouc respektuje individuální stravu, celiakii, dietní omezení, alergie i náboženské přesvědčení.
- výuka angličtiny i s praxí: Děti se učí anglický jazyk od kvalifikovaných lektorů, kteří používají moderní a zábavné metody. Děti se nejen seznamují s anglickými slovíčky a frázemi, ale také si je procvičují v reálných situacích.
- rozmanité aktivity: Děti se zapojují do různých aktivit, které rozvíjejí jejich tělesné, duševní a sociální schopnosti. Děti cvičí v tělocvičně, plavou v bazénu, chodí na tematické výlety, navštěvují divadlo nebo loutkové divadlo, účastní se canisterapie nebo si hrají na zahradě. Děti také zažívají zážitková dopoledne s odborníky z různých oborů, kteří jim ukazují svou práci a učí je různým řemeslům a seznamují s různými aktivitami.

Široká nabídka aktivit v MŠ Kopretinka

Co nabízí MŠ Kopretinka Olomouc navíc?

MŠ Kopretinka Olomouc se vyznačuje rodinným prostředím a individuálním přístupem ke každému dítěti. Mateřská škola má dlouholetou praxi v oboru a kvalifikovaný personál, který se stará o bezpečnost a pohodu dětí. Mateřská škola má také širokou programovou nabídku, která uspokojí různé zájmy a potřeby dětí. Mezi další služby a výhody patří:

- přijímání dětí i mladších 3 let: MŠ Kopretinka Olomouc je otevřená i pro děti, které ještě nedosáhly 3 let. Děti se mohou přihlásit s dudlíkem, plínkami nebo individuální stravou. Přijímáme také děti s autismem, či děti jiné národnosti.
-provozní doba od 6 do 18 hodin: MŠ Kopretinka Olomouc je otevřená od pondělí do pátku od 6 do 18 hodin, což vyhovuje pracujícím rodičům. Nabízíme možnost hlídání dětí jak individuální, tak skupinové.
- příjemné ceny: MŠ Kopretinka Olomouc je výrazně levnější než konkurence. Mateřská škola nabízí různé slevy a dotace pro rodiny s nižším příjmem, více dětmi nebo pro děti se zdravotním postižením.
- letní tábory pro děti: MŠ Kopretinka Olomouc pořádá každý rok letní tábory pro děti, které jsou plné zábavy a dobrodružství. Děti se mohou těšit na zajímavé programy, hry, soutěže, sporty, výlety, táborové ohně a spoustu nových kamarádů.

Výhody MŠ Kopretinka Olomouc

Jak se přihlásit do MŠ Kopretinka Olomouc?

Pokud vás zaujala nabídka MŠ Kopretinka Olomouc a chcete své dítě přihlásit do této mateřské školy, neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve. Počet míst je omezen. Přijímáme děti nejen z Olomouce, ale i Prostějova, Přerova, Zábřehu, Litovle, Uničova, Šternberku či Vyškova. MŠ Kopretinka Olomouc je skvělým místem pro vaše děti. Přijďte se podívat na naši mateřskou školu a přesvědčte se sami o její kvalitě a atmosféře. Těšíme se na vás!

Zapište u nás své dítě na školní rok 2023/2024


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:JídelnyHlídání dětíJazykové školy a kurzyMateřské školy

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Letní příměstský tábor plný zážitků pro Vaše děti

Letní příměstský tábor plný zážitků pro Vaše děti

Letní příměstský prázdninový tábor 2024 pro děti z Olomouce, Prostějova a okolí pořádá Mateřská škola Kopretinka Olomouc. Děti si užijí spoustu ...

Letní projektová výuka v mateřské škole - prázdniny pro děti v Olomouci

Letní projektová výuka v mateřské škole - prázdniny pro děti v Olomouci

Mateřská škola Kopretinka v Olomouci pořádá letní projektovou výuku pro děti - prázdniny 2023 plné zážitků v Olomouci můžou začít!

Pravidelné i jednorázové individuální či skupinové hlídání dětí

Pravidelné i jednorázové individuální či skupinové hlídání dětí

Starost a dozor nad Vašimi dětmi svěřte do rukou profesionálů v oblasti péče a vzdělání dětí. Individuální či skupinové hlídání dětí poskytuje v ...


Kontakty

Mateřská škola a školní jídelna Kopretinka Olomouc, s.r.o.
Koželužská 969/9
Olomouc 779 00
GPS: 49°35′50.21″ N, 17°15′19.44″ E

49°35′50.21″ N, 17°15′19.44″ E

QR kód firmy Mateřská škola a školní jídelna Kopretinka Olomouc, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Mateřská škola a školní jídelna Kopretinka Olomouc, s.r.o.
Adresa

Adresa

Koželužská 969/9
Olomouc 779 00

kopretinaolomouc@seznam.cz
+420 727 960 308

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Koželužská 969/9
Olomouc 779 00

GPS49°35′50.21″ N, 17°15′19.44″ E

Plánování trasy

Koželužská 969/9 Olomouc 77900

Prospekty

Certifikát kvality firmy