Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

borekvitkov@seznam.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 724 999 903

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Komenského 165
Vítkov 749 01

Firma Zemní práce Bořivoj Hümer: kvalita, odbornost, spolehlivost

Potřebujete provést zemní práce na vaší stavbě, zahradě nebo pozemku? Hledáte profesionální a kvalitní služby za rozumnou cenu? Ať už se jedná o ukládání lomového kamene v korytech řek, přípravu terénu pro základy domu, výkop pro kanalizaci nebo úpravu zahrady, je potřeba mít k dispozici kvalitní a spolehlivou techniku a odborníky, kteří vědí, co dělají. Firma Zemní práce Bořivoj Hümer nabízí širokou škálu služeb v oblasti zemních a výkopových prací.

Zemní práce všeho druhu

Firma Zemní práce Bořivoj Hümer působí v Moravskoslezském kraji a provádí širokou škálu zemních prací – od výkopových prací a skrývky ornice, přes kamenné rovnaniny a ukládání lomového kamene v korytech řek až po dekorativní skladbu kamene v zahradách a stavbu opěrných zdí domů. Firma nabízí také práce demoliční.

Nabízíme širokou škálu zemních prací

Zemní práce v těžko dostupném terénu

Firma Zemní práce Bořivoj Hümer se specializuje na zemní práce v těžko dostupném terénu. Disponujeme speciálními stroji, které dokážou pracovat i v náročných podmínkách a díky tomu jsme schopni realizovat projekty, které by jinak byly nemožné nebo velmi obtížné. Kamenné rovnaniny totiž vyžadují zručnost a zkušenost dělníků a strojníků, kteří je umí správně uložit a upevnit.

Dekorativní skladba kamene v zahradách a opěrné zdi

Kámen lze využít nejen jako stavební materiál, ale také jako dekorativní prvek, který dodá vaší zahradě nebo domu osobitý charakter. Dokážeme vytvořit různé tvary a vzory z kamene, jako jsou mozaiky či spirály. Stavíme také opěrné zdi z kamene, které zpevní svahy a zároveň vypadají přirozeně a působivě.

Zvládneme i ty nejnáročnější zakázky

Firma Zemní práce Bořivoj Hümer působí v Moravskoslezském kraji a disponuje moderní technikou a kvalifikovanými pracovníky, kteří zvládnou i ty nejnáročnější zakázky. Oceníte nejen naši profesionalitu, kvalitu, ale také flexibilitu a férové ceny. Vyberte si na zemní práce skutečné odborníky – vyberte firmu Zemní práce Bořivoj Hümer. Zemní práce vám zajistíme rychle, kvalitně a bezpečně.

Vyberte si na zemní práce skutečné odborníky


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Zemní a výkopové práce

Kontakty

Zemní práce Bořivoj Hűmer
Komenského 165
Vítkov 749 01
GPS: 49°46′37.06″ N, 17°45′24.23″ E

49°46′37.06″ N, 17°45′24.23″ E

QR kód firmy Zemní práce Bořivoj Hűmer
WEBOVÁ STRÁNKA Zemní práce Bořivoj Hűmer
Adresa

Adresa

Komenského 165
Vítkov 749 01

borekvitkov@seznam.cz
+420 724 999 903

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Komenského 165
Vítkov 749 01

GPS49°46′37.06″ N, 17°45′24.23″ E

Plánování trasy

Komenského 165 Vítkov 74901