Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

andriy@stavbyfaj.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 774 975 167

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Evropska 516/10
Praha 6 – Dejvice 160 00

Komplexní stavební práce v Praze a okolí

Pokud plánujete rekonstrukci, stavbu domu nebo jinou stavební práci v Praze a okolí, měli byste se obrátit na společnost Stavby Faj s.r.o. Nabízí komplexní stavební služby od návrhu po realizaci. Ať už potřebujete obklady, schody, demolice, vyklízení, elektroinstalace, topení, vodu nebo plyn tato stavební společnost vám to zajistí kvalitně, rychle a za rozumnou cenu.

Stavba domu snů bez starostí s firmou Stavby Faj s.r.o.

Hledáte stavební firmu, která vám postaví dům snů? Chcete mít jistotu, že vaše stavba bude kvalitní, bezpečná a splní všechny vaše představy? Pak je pro vás správnou volbou Stavby Faj s.r.o.! Tato stavební firma vám poradí s vaším projektem a navrhne vám optimální řešení, které bude splňovat vaše požadavky, přání a rozpočet. Poskytnou vám nezávaznou kalkulaci a smlouvu s pevnou cenou, abyste neměli žádné nepříjemné překvapení.

Stavba domu snů bez starostí

Komplexní služby od návrhu po realizaci stavebního projektu

Stavby Faj s.r.o. je stavební firma, která vám nabízí komplexní služby od návrhu po realizaci vašeho stavebního projektu. Ať už plánujete novou stavbu, rekonstrukci, přístavbu nebo jen drobné úpravy, můžete se spolehnout na jejich profesionalitu, zkušenost a kreativitu. Postarají o kompletní stavební práce, demolice, elektroinstalace, vodoinstalace, topenářské a plynařské práce, zemní a terénní práce, položení základů, hrubou stavbu, ploty a oplocení, pokládku dlažby a mnoho dalšího.

Komplexní stavební práce

Stavby Faj s.r.o., nejlepší volba pro vaše stavební plány

Stavby Faj s.r.o. vám splní vaše stavební sny a překoná vaše očekávání. Podívejte se na jejich webové stránky, kde najdete ukázky realizovaných projektů, reference od spokojených zákazníků a kontaktní formulář, kde můžete poslat vaši poptávku. Rádi vám vypracují nezávaznou nabídku a poradí vám s vaším projektem.

Kompletní stavební řešení pro vaše projekty


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Demoliční práceElektroinstalační práceObkladačské prácePlynařské práceTopenářské práceVodoinstalatérské práceZednické práceRekonstrukce a revitalizace

Kontakty

WEBOVÁ STRÁNKA Stavby Faj s.r.o.
Adresa

Adresa

Evropska 516/10
Praha 6 – Dejvice 160 00

andriy@stavbyfaj.cz
+420 774 975 167

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Evropska 516/10
Praha 6 – Dejvice 160 00

GPS

Plánování trasy

Evropska 516/10 Praha 6 – Dejvice 16000