Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

mmottl@atlas.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 602 170 193

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Na Fufernách 8
Sušice 342 01

R. K. M2 s. r. o. - Vaši partneři pro stavbu na klíč

Hledáte spolehlivou a kvalitní stavební firmu, která vám pomůže s realizací vašeho snu o novém domově? Chcete si nechat postavit rodinný dům, rekonstruovat byt nebo zateplit fasádu? Pak je pro vás správnou volbou R. K. M2 s. r. o., společnost, která se specializuje na stavby na klíč, ale také na různé stavební práce, jako jsou rekonstrukce, půdní vestavby, zateplování či úpravy interiérů.

Od návrhu po kolaudaci

Jednou z hlavních činností R. K. M2 s. r. o. je realizace staveb na klíč. Naše firma se postará o celý proces stavby od návrhu, přes projektovou dokumentaci, stavební povolení, dodávku materiálu, provedení stavebních prací, až po kolaudaci a předání stavby zákazníkovi. R. K. M2 s. r. o. má zkušený a profesionální tým, který dokáže splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Všechny stavby jsou navrženy a postaveny tak, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality, bezpečnosti, energetické účinnosti i estetiky. Působíme nejen v Plzeňském kraji, ale i v dalších regionech.

Zajistíme vše od návrhu až po kolaudaci

Rekonstrukce, půdní vestavby, zateplování a další stavební práce

Pokud už máte svůj domov, ale chcete ho zmodernizovat, zvětšit nebo zkrášlit, obraťte se na R. K. M2 s. r. o. Nabízíme širokou škálu stavebních prací, jako jsou rekonstrukce bytů nebo domů, půdní vestavby, zateplování fasád nebo střech, obkladačské práce, hydroizolace i výkopové práce. Zabýváme se také řešením interiérů mezi něž patří sádrokartonové konstrukce, schodiště, krby, výměna oken a dveří. R. K. M2 s. r. o. vám pomůže s návrhem, výběrem materiálů, dodávkou i montáží. Firma dbá na to, aby všechny práce byly provedeny kvalitně, rychle a za rozumnou cenu.

Provádíme rekonstrukce i přestavby

Proč si vybrat R. K. M2 s. r. o.?

R. K. M2 s. r. o. je firma, která působí v Plzeňském kraji i dalších regionech a má dlouholeté zkušenosti a dobré reference v oblasti stavebnictví. Spolupracujeme s renomovanými dodavateli a používáme kvalitní a certifikované materiály. Jsme flexibilní a přizpůsobujeme se potřebám a přáním zákazníků. R. K. M2 s. r. o. je férová a transparentní firma, která nabízí pevné ceny bez skrytých poplatků a dodržuje termíny. Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní stavební firmu, která vám pomůže s realizací vašeho snu o novém domově, neváhejte a kontaktujte R. K. M2 s. r. o.

Obraťte se na nás


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Nová bytová výstavbaRekonstrukce a revitalizace

Kontakty

R.K.M2 s.r.o.
Na Fufernách 8
Sušice 342 01
GPS: 49°13′43.9″ N, 13°31′11.89″ E

49°13′43.9″ N, 13°31′11.89″ E

QR kód firmy R.K.M2 s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA R.K.M2 s.r.o.

WEBOVÁ STRÁNKA

R.K.M2 s.r.o.
www.edb.cz

Adresa

Adresa

Na Fufernách 8
Sušice 342 01

mmottl@atlas.cz
+420 376 523 293

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Na Fufernách 8
Sušice 342 01

GPS49°13′43.9″ N, 13°31′11.89″ E

Plánování trasy

Na Fufernách 8 Sušice 34201