Zdravotní pomůcky z naší nabídky vás vrátí zpátky do života

Zdraví je to nejcennější co máme, a proto si ho musíme chránit. Právě s ochranou zdraví vám již řadu let pomáhá prodejna zdravotních potřeb Zdravpro z Prahy. Nabízíme vám kvalitní ortopedické pomůcky, ortézy i další užitečné zdravotní potřeby, které vám pomohou cítit se opět fit.


Zdravotní pomůcky, ze kterých si vybere každý

Ve společnosti Zdravpro víme, že každý pacient vyžaduje jinou péči a individuální přístup. Proto se snažíme nabízet vám co možná nejširší sortiment zdravotnických pomůcek, které využijete k rekonvalescenci po úraze, ale i v běžném denním režimu. V našem obchodě tak kromě široké škály ortéz, obvazů a tejpovacích pomůcek najdete také sedačky a křesla do vany, kompresivní punčochy nebo inhalátory.

Praktické ortézy vám usnadní pohyb

S nepříjemným a velmi bolestivým poraněním svalu na noze, ruce či krční páteři se setkal už zřejmě každý. Ani podobné zranění vás ale díky našim ortézám nemusí vyřadit ze hry. Máme pro vás totiž ortézy oblíbené značky DONJOY, které vám poskytují kompletní poúrazový servis. Ať už máte zraněný kotník, koleno, krk či rameno, můžete si být jistí, že s ortézami z naší nabídky bude léčba rychlá a bezbolestná.

Kvalitní ortopedické pomůcky jsou výbornou prevencí

Máte citlivé klouby, nebo trpíte na bolesti zad? Pak vězte, že bolestivému a dlouhodobému zranění můžete předejít poměrně jednoduše. Stačí preventivně používat vhodné ortopedické pomůcky, které vám nabízíme. Kromě kompletní ortopedické řady ortéz DONJOY pro vás totiž máme osvědčené ortopedické pomůcky světově uznávaných firem, jako jsou Oppo, Otto Bock, Sanomed či Push. Nabízíme vám tak kompletní péči o vaše tělo, kterou využijete při sportu ale i běžném nošení. Ortézy a bandáže, které vám nabízíme, jsou navíc velmi lehké a nenápadné. Můžete je tak nosit pod běžné oblečení. Budete tak dokonale chráněni po celý den, ale nikdo si ničeho nevšimne.

 

Také správná a kvalitní obuv je pro zdraví každého z nás velmi důležitá. U nás proto seženete kvalitní dámskou, pánskou i dětskou zdravotní obuv na doma i do společnosti. Myslíte si, že zdravotní obuv je vždy nevzhledná? Tak to jste na omylu. My pro vás máme celou škálu typů a barevných kombinací obuvi, za kterou se nemusíte stydět ani ve vybrané společnosti. Stačí si tak vybrat a krásné nové polobotky, nebo pantofle, které skvěle vypadají a zároveň chrání vaše chodidla, mohou být vaše.

Zdravotnické potřeby vám dovezeme až do domu

Ve firmě Zdravpro myslíme na všechny detaily a vždy vám chceme nabídnout něco navíc. Kromě široké nabídky zdravotnických potřeb vám proto poskytujeme také jejich rozvoz po Praze zdarma. Stačí tak navštívit naše internetové stránky, vybrat si zdravotnické pomůcky, které potřebujete a my vám je během několika dní dovezeme domů. Nemusíte se tak nikam trmácet a na objednané zboží stačí pohodlně počkat.

 

Ortézy, obvazy, ale i pomůcky pro snazší pohyb po domě či zdravotní obuv? To vše najdete na jenom místě, v prodejně zdravotnických potřeb Zdravpro. 

 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zdravpro.cz

Vydáno 11.11.2014
316 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zdravpro, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zdravpro, s.r.o.
www.zdravpro.cz
Adresa

Adresa

Revoluční 765/19 (vchod z ul. Hradební)
Praha 1 110 00

zdravpro@volny.cz
+420 221 715 205


Najdete nás také zde:

ARES
captcha