Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@aotech.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 602 239 032

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Jindřicha Plachty 595/6
Praha 5 150 00

Spolehlivý servis výměníkových stanic a čištění deskových výměníků

Potřebujete pravidelný servis pro vaše výměníkové stanice tepla a současně také hledáte zkušeného partnera, který vám nabídne kvalitní a cenově dostupné služby v oblasti servisu a čištění deskových výměníků? Potom je pro vás nejlepší volbou firma ALFA-OMEGA technology s.r.o. se sídlem v Praze, která se zabývá servisem výměníkových stanic a servisem a čištěním deskových výměníků a svým zákazníkům poskytuje servisní pohotovost 24 hodin denně, 365 dní v roce. Je certifikovaným servisním partnerem výrobce výměníků firmy Alfa Laval pro Českou republiku.

Pravidelný servis prodlužuje životnost a optimalizuje výkon výměníkových stanic

Výměníkové stanice jsou zařízení, která umožňují přenos tepla mezi různými okruhy topení, ohřevu vody nebo chlazení. Jsou nezbytnou součástí technického vybavení budov, které zajišťují komfort a úsporu energie. Avšak stejně jako každé jiné technické zařízení i výměníkové stanice potřebují pro udržení dlouhé životnosti a optimálního výkonu pravidelný odborný servis, jelikož během provozu může docházet k zanášení, opotřebení nebo poškození jednotlivých komponentů, které snižují účinnost, zvyšují spotřebu a mohou vést k haváriím nebo únikům médií. ALFA-OMEGA technology v rámci servisu výměníkových stanic nabízí kompletní služby preventivního servisu, následné opravy po kontrolách a revize tlakových nádob včetně revizí elektro.

Pravidelný servis výměníkových stanic tepla a deskových výměníků

Profesionální servis a čištění deskových výměníků

Firma ALFA-OMEGA technology s.r.o. se také specializuje na servis a čištění deskových výměníků, které jsou určeny k přenosu tepla mezi různými médii. Tyto výměníky jsou používány v různých aplikacích, jako jsou výměníkové stanice tepla, chladu nebo páry, kogenerační jednotky, úpravny vody, potravinářský průmysl, chemický průmysl a další. V rámci servisních služeb deskových výměníků provádí preventivní servis včetně revizí a také výměnu těsnění a náhradních dílů. Současně také realizuje chemické čištění pájených deskových výměníků a mechanické čištění skládaných deskových výměníků. Čištění výměníků je důležité pro udržení jejich vysoké účinnosti, bezpečnosti a životnosti. Vlastní čistící zařízení CIP 40 a CIP 20, díky čemuž je schopna provádět čištění i velkých deskových výměníků v průmyslových závodech.

Chemické a mechanické čištění deskových výměníků

Stabilní partner pro servis výměníkových stanic a servis a čištění deskových výměníků

Díky dlouholetým zkušenostem a kvalifikovanému personálu poskytuje profesionální a rychlou pomoc. Používá moderní technologie a ekologické prostředky pro čištění výměníků a dodržuje všechny bezpečnostní a hygienické normy. Je jediným distributorem firmy Alfa Laval pro chemikálie určené na čištění. Pokud máte zájem o služby nebo produkty firmy ALFA-OMEGA technology s.r.o., stabilního partnera pro servis výměníkových stanic a servis a čištění deskových výměníků, tak nečekejte a kontaktujte ji ještě dnes. Její zaměstnanci vám rádi připraví nezávaznou nabídku a poradí vám s výběrem optimálního řešení pro vaše potřeby. Spolupráce s ALFA-OMEGA technology vám ušetří čas, peníze i energii.

Servisní služby výměníkových stanic tepla


Více informací naleznete na našich stránkách  https://aotech.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Elektroinstalační materiálOhřevná zařízení, armatury a potrubí

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Deskové výměníky tepla – prodej, servis, výstavba horkovodů

Deskové výměníky tepla – prodej, servis, výstavba horkovodů

Certifikovaný servisní partner společnosti Alfa Laval pro Českou republiku. E-shop s deskovými výměníky ALFA LAVAL. Opravy, servis i havarijní servis ...

Dodávky výměníkových stanic, horkovody, servis stanic a deskových výměníků Praha, čištění stanic

Dodávky výměníkových stanic, horkovody, servis stanic a deskových výměníků Praha, čištění stanic

Dodávky výměníkových stanic, horkovody, servis stanic a deskových výměníků Praha, čištění stanic, výroba rozvaděčů, dodávky výměníků tepla.


Kontakty

ALFA-OMEGA technology s.r.o.
Jindřicha Plachty 595/6
Praha 5 150 00
GPS: 50°4′14.99″ N, 14°24′34.09″ E

50°4′14.99″ N, 14°24′34.09″ E

QR kód firmy ALFA-OMEGA technology s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA ALFA-OMEGA technology s.r.o. autorizovaný servisní partner ALFA LAVAL
Adresa

Adresa

Jindřicha Plachty 595/6
Praha 5 150 00

info@aotech.cz
+420 602 239 032

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Jindřicha Plachty 595/6
Praha 5 150 00

GPS50°4′14.99″ N, 14°24′34.09″ E

Plánování trasy

Jindřicha Plachty 595/6 Praha 5 15000