Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

liprtova2013@gmail.com

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 602 268 900

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Palackého 74
Rakovník 269 01

Prodej spodního prádla a módních doplňků pro ženy, muže i děti

Spodní prádlo je neodmyslitelnou součástí každého šatníku. Nejen že ovlivňuje, jak se cítíme, ale také jak vypadáme. Proto je důležité vybírat spodní prádlo, které nám padne, sluší a zároveň je pohodlné a kvalitní. A právě to vám nabízí firma Markéta Liprtová - Oh la-la Spodní prádlo, která již od roku 2009 provozuje internetový obchod a kamennou prodejnu v Rakovníku. Specializuje se na prodej spodního prádla, plavek, korzetů, nočního prádla a módních doplňků pro ženy, muže i děti.

Široký výběr spodního prádla a módních doplňků renomovaných značek

V obchodě Markéta Liprtová - Oh la-la Spodní je pro vás připraveno spodní prádlo a módní doplňky renomovaných značek, jako je například DKNY, Rosa Faia, Amita, Plesure State, Maidenform, Lolitas&L, Gisela, Jockey, Expooos, Ralph Lauren, Babella, Fabio a další. Najdete zde módu, která vám zvedne sebevědomí a dodá šarm. Ať už hledáte podprsenku s push-up efektem, tanga, body, župan nebo pyžamo, vždy si vyberete z bohaté nabídky barev, vzorů, střihů a materiálů.

Široký výběr spodního prádla a módních doplňků pro ženy

Odborné poradenství při zkoušení spodního prádla a módy

Součástí poskytovaných služeb je také odborné poradenství při zkoušení spodního prádla a módy. V obchodě firmy Markéta Liprtová - Oh la-la Spodní prádlo vám doporučí správný typ, barvu, velikost a značku spodního prádla, které bude vyhovovat vašemu tvaru, stylu a potřebám a také vám pomůže vybrat vhodnou módu, odpovídající vašemu vkusu, příležitosti a ročnímu období. Na osobním přístupu si velmi zakládají.

Spodní prádlo a módní doplňky renomovaných značek

Snadný a pohodlný nákup spodního prádla z pohodlí domova

Internetový obchod Oh la-la Spodní prádlo vám usnadní nákup. Můžete si prohlédnout a porovnat různé produkty, přečíst si recenze a hodnocení zákazníků, využít rady a tipy od odborníků, a to vše z pohodlí vašeho domova. Navíc vám nabízí rychlé a bezpečné doručení, možnost vrácení zboží a profesionální zákaznický servis, kde vám rádi poradí a odpoví na vaše dotazy.

Oh la-la Spodní prádlo: Styl a pohodlí za výhodnou cenu

Markéta Liprtová - Oh la-la Spodní prádlo je obchod, který vám přináší nejnovější trendy a novinky v oblasti spodního prádla a módních doplňků. Pravidelně aktualizuje svůj sortiment, aby vám nabídl to nejlepší z trhu. Také vám přináší zajímavé akce, slevy a dárky, které byste si neměli nechat ujít. Oh la-la Spodní prádlo vám zaručuje vysokou kvalitu, komfort a eleganci za příznivé ceny.

Prodej spodního prádla a módních doplňků pro ženy, muže i děti


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Spodní prádlo

Kontakty

WEBOVÁ STRÁNKA Markéta Liprtová Obchod se spodním prádlem
Adresa

Adresa

Palackého 74
Rakovník 269 01

liprtova2013@gmail.com
+420 602 268 900

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Palackého 74
Rakovník 269 01

GPS

Plánování trasy

Palackého 74 Rakovník 26901