Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

rybarikh@seznam.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 720 138 852

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Jánské náměstí 540/10
Kutná Hora - Vnitřní Město 284 01

Český rybářský svaz v Kutné Hoře: Vaše sdružení pro rybolov a vzdělávání

Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Kutná Hora je sdružení občanů, které se zabývá výkonem rybářského práva, chovem rybích násad a sportovním rybolovem ve svěřených revírech, včetně jejich ochrany. Spravuje celkem 16 rybářských revírů v okolí Kutné Hory. Mezi nejznámější revír patří řeka Labe, která protéká přímo Kutnou Horou. Díky dlouhé tradici, odbornosti a společenské odpovědnosti si získala mnoho spokojených členů a uznání veřejnosti. Organizace je součástí Středočeského územního svazu Českého rybářského svazu.

Možnost lovu ryb v nádherných a bohatých revírech

Svým členům umožňuje lovit ryby v nádherných a bohatých revírech, jako jsou například rybník Zbýšov, řeka Doubrava, řeka Klejnárka, řeka Vrchlice a dalších a nabízí také možnost získat získat rybářský lístek, který umožňuje lovit ryby v celé České republice a v zahraničí. Rybářský lístek je doklad o složení zkoušek z rybářského řádu a znalosti ryb a je jej možné získat na neurčito, na 10 let, na 3 roky nebo na 1 rok. Pro děti a mládež do 15 let je možné získat rybářský lístek na 30 dnů bez skládání zkoušek.

Rybářské revíry v Kutné Hoře

Rybářské soutěže, akce a kurzy pro každého

Členové se mohou účastnit různých soutěží, akcí a kurzů, které organizuje ČRS nebo jeho jednotlivé organizace. Mezi nejpopulárnější patří například Mistrovství ČR v rybolovu, Memoriál Jana Hájka, Rybářský tábor pro děti a mládež, Rybářský den pro veřejnost a další. Pro děti a mládež pořádá Český rybářský svaz v Kutné Hoře rybářský kroužek, který je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit základy rybolovu, poznat různé druhy ryb a jejich zvyky, seznámit se s životem okolo vody a v ní, získat praktické dovednosti a zkušenosti a bavit se s ostatními rybáři. Rybářský kroužek je veden zkušenými instruktory a rybáři, kteří dětem ukazují a vysvětlují různé rybolovné techniky, náčiní, nástrahy, pravidla a etiketu a je přípravou pro složení zkoušek a získání rybářského lístku.

Rybářské kroužky pro děti a mládež

Údržba a kontrola revírů, výroba rybích násad a zarybňování

Současně také provádí pravidelnou údržbu a kontrolu revírů, zarybňování, odlov predátorů, likvidaci invazních druhů, monitorování stavu vod a ryb, spolupráci s vodohospodáři a ochranáři a další aktivity a její členové se tak mohou také podílet na ochraně a zlepšování kvality vod, rybích populací a biologické rozmanitosti. Celkově hospodaří na více než 101 hektarech vodních a ostatních ploch. Pro výrobu rybích násad využívá 6 chovných rybníků, díky čemuž samostatně hospodaří v rybochovu a současně dovoluje prodej případných rybích přebytků násad dalším rybářským organizacím.

Možnost rybaření na všech revírech ve správě Českého rybářského svazu

Pokud se chcete stát členem Českého rybářského svazu, z. s., místní organizace Kutná Hora, můžete tak učinit na webových stránkách organizace nebo osobně na jejím pracovišti. Rádi vám zde poskytnou veškeré informace a podmínky pro členství, pomůžou s výběrem revíru, který vám bude vyhovovat a v neposlední řadě poradí s výběrem rybářského vybavení, které vám zajistí úspěšný a bezpečný lov. Členství v rybářském svazu vám umožní rybařit na všech revírech, které spravuje. Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Kutná Hora je vaším sdružením pro rybolov a vzdělávání.

Místní organizace Českého rybářského svazu v Kutné Hoře


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rybarikh.cz/uvod/

FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Zájmová sdruženíRybářství - chov, lov, sádky

AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Kutná Hora
Jánské náměstí 540/10
Kutná Hora - Vnitřní Město 284 01
GPS: 49°56′51.72″ N, 15°16′12.5″ E

49°56′51.72″ N, 15°16′12.5″ E

QR kód firmy Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Kutná Hora
WEBOVÁ STRÁNKA Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Kutná Hora
Adresa

Adresa

Jánské náměstí 540/10
Kutná Hora - Vnitřní Město 284 01

rybarikh@seznam.cz
+420 720 138 852

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Jánské náměstí 540/10
Kutná Hora - Vnitřní Město 284 01

GPS49°56′51.72″ N, 15°16′12.5″ E

Plánování trasy

Jánské náměstí 540/10 Kutná Hora - Vnitřní Město 28401

Prospekty

Certifikát kvality firmy