Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

recepce@sportcentrumbrandys.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 604 400 569

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Kostelecká 1776
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 250 01

Sportcentrum Brandýs: Centrum aktivní zábavy a relaxace

Pokud hledáte místo, kde si můžete zacvičit, zaplavat, zrelaxovat se nebo ubytovat, pak je pro vás správnou volbou Sportcentrum Brandýs, které se zabývá poskytováním sportovních, ubytovacích a kongresových služeb pro různé typy zákazníků. Současně je také ideálním místem pro sportovní soustředění nebo pro pořádání školních pobytů v přírodě. Díky modernímu vybavení, odbornému personálu a férové ceně si Sportcentrum získalo mnoho spokojených zákazníků nejen v okolí Brandýsa nad Labem.

Široká škála služeb pro různé typy zákazníků

Sportcentrum Brandýs poskytuje širokou škálu služeb, které splňují nejrůznější požadavky a potřeby zákazníků. Součástí Sportcentra je velká sportovní hala, tělocvična, plavecký bazén, fitness, střelecký tunel a fotbalová hřiště s přírodním i umělým povrchem. Dále nabízí hotelové ubytování pro 120 osob s jídelnou s kapacitou 70 strávníků a s možností pořádání oslav, rautů, svateb či firemních akcí dle vašich požadavků. Ubytování a stravování je vhodné pro individuální i skupinové zákazníky, kteří hledají pohodlné a cenově dostupné ubytování a stravování v blízkosti Prahy.

Sportcentrum Brandýs nad Labem

Kongresové centrum: Ideální místo pro firemní akce

Součástí Sportcentra je také Kongresové centrum, kde najdete zasedací místnost s kapacitou 60 osob, která je vybavena flipchartem, projektorem, plátnem, ozvučením a internetovým připojením. Kongresové centrum je vhodné pro pořádání firemních akcí, školení, seminářů, workshopů, prezentací nebo teambuildingů. Během vašich akcí pro vás zajistí občerstvení dle vašich požadavků. Můžete si vybrat z nabídky kávy, čaje, minerálních vod, džusů, pečiva, ovoce, zákusků nebo obědů.

Sportovní soustředění pro různé věkové kategorie a sporty

Současně je také ideálním místem pro pořádání sportovních soustředění pro různé věkové kategorie a sporty, pro pobyty sportovních týmů či jednodenní i vícedenní sportovní turnaje. Nabízí širokou škálu možností pro sportovní soustředění, které splňují nejrůznější požadavky a potřeby sportovců, moderní zázemí, kvalitní vybavení a profesionální služby. Na jednom místě zde najdete vše, co potřebujete pro kvalitní trénink a zábavu. Personál je zkušený a ochotný a rád vám pomůže s organizací soustředění a zajištěním všech potřebných služeb, a proto je oblíbeným místem pro týmy z celé České republiky.

Sportovní soustředění

Pořádání škol v přírodě pro různé věkové kategorie žáků i studentů

Je skvělým místem pro pořádání škol v přírodě, adaptačních kurzů, školní poznávací turistiky nebo sportovních kurzů pro různé věkové kategorie žáků i studentů. Nabízí ubytování, tradiční i netradiční formy stravování a bohatý sportovní i kulturní program. Každý pobyt je přizpůsoben individuálním potřebám a přáním školy a zahrnuje kvalifikované lektory, instruktory a animátory. Během pobytu je možné využít nejen sportovní vybavení sportcentra, ale také okolní přírodu a kulturní památky. Pyšní se vysokou úrovní služeb, profesionálním přístupem a přátelskou atmosférou.

Školy v přírodě

Sportovní a relaxační ráj pro všechny

Pokud máte zájem o služby Sportcentra v Brandýse nad Labem, neváhejte je kontaktovat. Jeho zkušení zaměstnanci vám rádi poskytnou nezávaznou cenovou nabídku a poradí vám s výběrem služby, která vám bude vyhovovat. Samozřejmostí je pomoc s rezervací, organizací a realizací vámi vybrané akce, jako je např. sportovní soustředění, firemní akce či škola v přírodě. Sportcentrum Brandýs je vaším sportovním a relaxačním rájem.


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:HotelyUbytovnyRestauraceMasážní studiaAquaparky, bazény a koupalištěSportovní a rekreační službySportovní haly a tělocvičnyTenis a squashKongresová a firemní turistika

AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.
Kostelecká 1776
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 250 01
GPS: 50°11′22.49″ N, 14°39′6.44″ E

50°11′22.49″ N, 14°39′6.44″ E

QR kód firmy SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.
Adresa

Adresa

Kostelecká 1776
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 250 01

recepce@sportcentrumbrandys.cz
+420 604 400 569

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Kostelecká 1776
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 250 01

GPS50°11′22.49″ N, 14°39′6.44″ E

Plánování trasy

Kostelecká 1776 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 25001