Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

oncirk.m@seznam.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 732 122 068

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Holostřevy 15
Bor - Holostřevy 348 02

Kvalitní a flexibilní služby pro automobilový průmysl

Hledáte spolehlivého a zkušeného dodavatele kovových výrobků pro automobilový průmysl? Chcete mít jistotu, že vaše zakázka bude splněna v termínu, s vysokou kvalitou a za rozumnou cenu? Pak je pro vás správnou volbou Kovovýroba Milan Oncirk se sídlem v obci Holostřevy, která se již od roku 2008 zabývá veškerou činností v oblasti kovovýroby.

Moderní technologie pro kvalitní výrobky

Disponuje moderním stroji, které umožňují provádět různé druhy zpracování kovů, jako je svařování, broušení, ohýbání, vrtání, kroužení a dělení materiálu. Nabízí také montážní práce a výrobu kovových konstrukcí podle požadavků zákazníků. Mezi hlavní produkty patří například nosníky, rámy, držáky, úchyty, spojky, kryty, plechy, trubky, profily a další. Součástí její činnosti je také výroba kovových vrat, vrátek, plotů, přístřešků nebo čekáren, včetně výroby atypických prvků dle požadavku zákazníka.

Spolehlivý dodavatel kovových výrobků

Individuální řešení pro každého zákazníka

Kovovýroba Milan Oncirk je schopna reagovat na individuální potřeby a požadavky zákazníků, ať už se jedná o malé nebo velké série, jednoduché nebo složité výrobky, standardní nebo speciální materiály. Kovovýrobu provádí již od jednoho kusu a spolupracuje s renomovanými dodavateli materiálů, takže si můžete být jisti, že produkty jsou kvalitní a spolehlivé. Kromě toho nabízí širokou škálu dalších služeb, takže si můžete vybrat přesně to, co potřebujete. Má dlouholeté zkušenosti v oboru a dokáže se přizpůsobit potřebám každého zákazníka.

Profesionální a spolehlivý partner pro kovovýrobu

Pokud hledáte profesionálního a spolehlivého partnera pro kovovýrobu, neváhejte a kontaktujte firmu Kovovýroba Milan Oncirk. Rádi vám představí své reference, ukáží vám vzorky výrobků, poradí vám s výběrem materiálů a technologií, vypracují cenovou nabídku a domluví se s vámi na termínu dodání.

Výroba kovových konstrukcí podle požadavků zákazníků


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Kovová vrata a plotyBrusičské práceObráběčské, soustružnické a frézařské práceSvářečské práceOcelové konstrukce a kovové schody

Kontakty

Milan Oncirk
Holostřevy 15
Bor - Holostřevy 348 02
GPS: 49°43′18.88″ N, 12°51′33.12″ E

49°43′18.88″ N, 12°51′33.12″ E

QR kód firmy Milan Oncirk
WEBOVÁ STRÁNKA Milan Oncirk Kovovýroba
Adresa

Adresa

Holostřevy 15
Bor - Holostřevy 348 02

oncirk.m@seznam.cz
+420 732 122 068

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Holostřevy 15
Bor - Holostřevy 348 02

GPS49°43′18.88″ N, 12°51′33.12″ E

Plánování trasy

Holostřevy 15 Bor - Holostřevy 34802