Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

nsrenovacesro@seznam.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 776 785 330

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Kniesova 1223/8
Brno 628 00

Spolehlivý partner pro vaše stavební projekty

Hledáte spolehlivou a zkušenou firmu, která vám pomůže s rekonstrukcí vašeho domu, bytu, kanceláře nebo jiného objektu a chcete mít jistotu, že vaše rekonstrukce bude probíhat kvalitně, rychle a za rozumnou cenu? Potom je pro vás správnou volbou česká stavební firma NS renovace, s.r.o. se sídlem v Brně, která se zaměřuje na širokou škálu služeb v oblasti stavebnictví. Zabývá se především rekonstrukcemi a opravami bytů a domů, včetně dalších stavebních činností. Současně je schopna dodavatelsky zajistit také vodoinstalační, topenářské a elektrikářské práce. Působí především v Brně a okolí, ale je schopna nabídnout své služby v rámci celé České republiky.

Kvalitní rekonstrukce bez starostí

Firma NS renovace, s.r.o. se zaměřuje na kvalitu, spolehlivost a zákaznickou spokojenost. Spolupracuje s kvalifikovanými a zkušenými řemeslníky s dlouholetou praxí v oboru. Používá pouze kvalitní a certifikované materiály, moderní technologie a nástroje, které zaručují vysokou kvalitu a trvanlivost provedených prací. Svým zákazníkům nabízí individuální přístup a konzultace při plánování a realizaci rekonstrukcí a oprav, bezplatnou konzultaci a zajištění nezávazné cenové nabídky, včetně rozpočtu a v neposlední řadě také záruku na provedené práce a použité materiály.

Spolehlivý partner pro vaše stavební projekty

Kompletní řešení pro jakékoliv rekonstrukce a opravy bytů a domů

Je schopna realizovat jakékoliv rekonstrukce a opravy bytů a domů, od malých úprav až po kompletní přestavby a svým zákazníkům poskytuje kompletní servis od začátku až do konce projektu. Zabývá se také rekonstrukcemi a opravami bytových jader, včetně dalších prací jako jsou například zednické a malířské práce, montáž sádrokartonů, pokládka obkladů a dlažeb aj. Dále také nabízí izolace střech, teras a balkónů, hydroizolace a zateplení objektů, oplocení pozemků, pokládku zámkové dlažby, zemní práce, výměnu oken a dveří, realizaci nových střech ve spolupráci se subdodavateli a mnohem více, dle požadavku zákazníka.

NS renovace: Vaše rekonstrukce v dobrých rukou

Pokud plánujete rekonstrukci a potřebujete spolehlivého a zkušeného partnera, který vám pomůže s realizací vašeho projektu, neváhejte a obraťte se na firmu NS renovace, s.r.o., která vám pomůže proměnit vaše bydlení nebo kancelář podle vašich představ a snů. Rekonstrukce tak bude nejen snadná, ale i kvalitní, rychlá a za rozumnou cenu. NS renovace, s.r.o. – vaše rekonstrukce v dobrých rukou.

Kompletní řešení pro jakékoliv rekonstrukce a opravy bytů a domů


Více informací naleznete na našich stránkách  http://nsrenovace.cz/kontakt.html

FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Obklady a dlažbyPlastová okna a dveřeIzolační práceMalířské, natěračské a tapetářské práceObkladačské prácePodlahářské práceZámečnické práceZednické práceZemní a výkopové práceRekonstrukce a revitalizace

Kontakty

NS renovace, s.r.o.
Kniesova 1223/8
Brno 628 00
GPS: 49°12′40.72″ N, 16°42′2.16″ E

49°12′40.72″ N, 16°42′2.16″ E

QR kód firmy NS renovace, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA NS renovace, s.r.o.
Adresa

Adresa

Kniesova 1223/8
Brno 628 00

nsrenovacesro@seznam.cz
+420 776 785 330

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Kniesova 1223/8
Brno 628 00

GPS49°12′40.72″ N, 16°42′2.16″ E

Plánování trasy

Kniesova 1223/8 Brno 62800