Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

brzobohatahana@gmail.com

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 731 518 046

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Žantov 29
Kněžmost 294 02

Pomeranian: malý pes s velkým srdcem

Pokud hledáte psího společníka, který je roztomilý, hravý, inteligentní a oddaný, pak je pomeranian tím pravým plemenem pro vás. Pomeranian je jeden z nejmenších a nejkrásnějších psů na světě, který má bohatou a lesklou srst, špičaté uši, výrazné oči a huňatý ocas. Pomeranian je také velmi přizpůsobivý a může žít v bytě i v domě se zahradou. Pokud se rozhodnete pro pořízení pomeraniana, měli byste si vybrat chovatelskou stanici, která vám zaručí čistokrevnost, zdraví a kvalitu vašeho budoucího psího přítele. V tomto článku vám ukážeme, proč je Chovatelská stanice z Malebného povltaví tou pravou volbou pro vás.

Chovatelská stanice pomeranianů s dlouholetou tradicí

Chovatelská stanice z Malebného povltaví se zabývá se chovem pomeranianů již od roku 1989. Zde se starají o své pomeraniany s láskou, péčí a profesionalitou. Cílem této chovatelské stanice je chovat zdravé, kvalitní a vyrovnané psy, kteří splňují standard plemene a mají skvělou povahu. Stanice se zabývá čistokrevným chovem pomeranianů z renomovaných chovatelských stanic ze "země vývoje" - USA, bez vkřížení kontinentálního německého špice. Vyberte si pomeraniana od skutečných chovatelů s vášní pro toto plemeno.

Vyberte si pomeraniana od skutečných chovatelů

Proč si pořídit pomeraniana z Malebného povltaví?

Chovatelská stanice Malebné povltaví vám nabízí následující výhody:
• Všechna jejich štěňata jsou čistokrevná, zdravá a očkovaná. Řada jejich psů je šampiony v soutěžích nejen u nás, ale i v zahraničí.
• Široký výběr barev a typů srsti. Pomeranian má velmi bohatou a lesklou srst, která může mít různé barvy a vzory.
• Profesionální péče a poradenství. Chovatelská stanice Malebné povltaví vám poskytne profesionální péči a poradenství při výběru a výchově vašeho pomeraniana. Před koupí vám umožní navštívit jejich stanici, seznámit se s rodiči štěňat a vidět podmínky, ve kterých žijí. Po koupi vám budou k dispozici pro jakékoliv dotazy, rady nebo pomoc.

Vyberte si štěně pomeraniana od šampionů

Přijeďte si vybrat svého pomeraniana

Pokud máte zájem o pořízení pomeraniana z této chovatelské stanice, nezdráhejte se je kontaktovat. Rádi vás pozvou na návštěvu, během které se můžete seznámit s jejich psy a štěňaty. Můžete si prohlédnout jejich prostředí, podmínky a péči, kterou jim poskytují. Také vám rádi poradí, jak si vybrat pomeraniana, který se bude hodit k vašemu životnímu stylu, osobnosti a preferencím.
Pomeranian je malý pes s velkým srdcem, který vám přinese mnoho radosti, lásky a společnosti. Pokud si chcete pořídit pomeraniana, neváhejte a kontaktujte tuto chovatelskou stanici nebo se k nim přijeďte podívat. Chovatelská stanice z Malebného povltaví vám nabídne zdravé a šťastné štěně, které bude vaším nejlepším přítelem.

Přijeďte si vybrat svého vysněného pomeraniana


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Chovatelské stanice a chov zvířat ostatní

Kontakty

WEBOVÁ STRÁNKA Chovatelská stanice z Malebného povltaví Hana Brzobohatá
Adresa

Adresa

Žantov 29
Kněžmost 294 02

brzobohatahana@gmail.com
+420 731 518 046

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Žantov 29
Kněžmost 294 02

GPS

Plánování trasy

Žantov 29 Kněžmost 29402