Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

stepan.charnik@svarwin.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 730 699 996

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Nové Lublice 90
Nové Lublice 749 01

Kvalitní a odolné kovové palety a ocelové konstrukce na míru

Hledáte spolehlivého partnera pro výrobu kovových palet a ocelových konstrukcí na míru? Potřebujete kvalitní a bezpečné řešení pro skladování a přepravu vašeho zboží? Chcete mít jistotu, že vaše palety budou odolné a s vysokou nosností a vaše ocelové konstrukce budou zhotoveny precizně podle vámi zadaných kritérií a rozměrů? Pak se obraťte na firmu SvarWin s.r.o., která působí na pomezí Moravskoslezského a Olomouckého kraje, ale své zakázky realizuje po celé České republice.

Široká nabídka kovových palet a ocelových konstrukcí

Firma SvarWin s.r.o. vám zajistí zakázkovou výrobu kovových palet a ocelových konstrukcí včetně kompletní projekce, dopravy a montáže. I když tato společnost vznikla teprve v roce 2020, v kovovýrobě působíme mnohem déle a své zkušenosti promítá do současné činnosti. Vyrobí pro vás palety standardních či atypických rozměrů - například palety ohradové, ližinové, gitterboxy, palety na plynové lahve nebo palety výklopné. Navrhnou pro vás či zpracuje podle vaši požadavků nejrůznější ocelové konstrukce – ať už jde o tribuny, haly obloukové nebo rámové, důlní stavby a další.

Vyberte si z široké nabídky kovových palet a ocelových konstrukcí

Kvalitní služby v oblasti kovovýroby

Spolupracovat s firmou SvarWin vám přinese hned několik výhod. Můžete si být jisti, že jejich výrobky splňují nejpřísnější normy, jsou odolné, vyznačují se kvalitou zpracování, stabilitou, velkou nosností a dlouhou životností. Pracují vždy na základě vašich individuálních požadavků a specifikací. Součástí služeb je také vypracování potřebné projektové dokumentace, či doprava a montáž konstrukcí přímo na místě.

Komplexní služby v oblasti kovovýroby

Spolupracujte s odborníky, na které se můžete spolehnout

Vybrat si SvarWin znamená spolupracovat s profesionály, kteří vám garantují vysokou kvalitu, spolehlivost, flexibilitu a cenovou dostupnost. Pokud máte zájem o jejich služby, neváhejte je kontaktovat, zakázky realizují po celé České republice. Těší se na spolupráci s vámi!

Kontaktujte nás ještě dnes!

E-shop s bohatou nabídkou kovových palet různých rozměrů

Společnost SvarWin s.r.o. provozuje e-shop kde najdete široký sortiment kovových palet běžných i atypických rozměrů, které vynikají vysokou nosností, pevností a precizním zhotovením na míru. Vybrat si můžete z kovářských palet, prostých palet, gitterboxů, ohradových palet, svařovaných palet, výklopných palet a dalších speciálních palet. Kromě kovových palet se na e-shopu můžete podívat i na ocelové konstrukce, které navrhují a vyrábí na míru podle vašich potřeb.

Kovové palety běžných i atypických rozměrů na e-shopu


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Ocelové konstrukce a kovové schodyKontejnery, buňky a stánkyKovové obaly

Kontakty

SvarWin s.r.o.
Nové Lublice 90
Nové Lublice 749 01
GPS: 49°51′49.36″ N, 17°40′37.78″ E

49°51′49.36″ N, 17°40′37.78″ E

QR kód firmy SvarWin s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA SvarWin s.r.o. kovové palety

WEBOVÁ STRÁNKA

SvarWin s.r.o.
svarwin.cz

Adresa

Adresa

Nové Lublice 90
Nové Lublice 749 01

stepan.charnik@svarwin.cz
+420 730 699 996

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Nové Lublice 90
Nové Lublice 749 01

GPS49°51′49.36″ N, 17°40′37.78″ E

Plánování trasy

Nové Lublice 90 Nové Lublice 74901

Prospekty

Certifikát kvality firmy