Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@strechy-palat.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 603 831 631

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Voznice 137
Dobříš 263 01

Střecha od profesionálů s dlouholetou tradicí

Střecha je jedním z nejdůležitějších prvků každého domu. Nejen že chrání interiér před povětrnostními vlivy, ale také dotváří celkový vzhled a charakter stavby. Proto je důležité si dobře promyslet, jakou střechu si pro svůj dům zvolíte. Na trhu je totiž mnoho možností, které se liší materiálem, tvarem, barvou, cenou, životností a dalšími parametry. V okrese Příbram se zabývá kompletní realizací střech firma Václav Palát - STRECHY-PALAT.CZ, která má dlouholeté zkušenosti v oboru a nabízí širokou škálu služeb a materiálů pro vaši střechu.

Vše pro vaši střechu na jednom místě

Nejenže vám poradí, jakou střechu si zvolit podle typu, polohy, architektury a rozpočtu vašeho domu, ale současně vám také připraví nezávaznou kalkulaci a nabídku na veškeré práce a materiály. Mezi služby, které poskytuje patří tesařství, pokrývačství, klempířství nebo montáž střešních oken Velux a Rotto, které zajišťují přirozené osvětlení a větrání podkroví. Současně také realizuje zednické práce, sádrokartony a jiné podhledy, zateplení fasád a podkroví, rekonstrukce a vestavby, jako jsou úpravy stávajících střech a podkroví, stavbu pergol a přístřešků a provozuje půjčovnu kvalitního lešení.

Kompletní tesařské práce

Vše pro vaši střechu včetně materiálu za výhodné ceny

Současně také zajistí veškerý potřebný materiál pro vaši střechu, a to z kvalitních a ověřených zdrojů za výhodné ceny. Dodává a pokrývá betonovými a pálenými střešními taškami, plechovými materiály, asfaltovými pásy, PVC fóliemi a dalších. Všechny tyto materiály se liší vlastnostmi, cenou a vzhledem a vyrábí se v mnoha barvách a vzorech. V rámci klempířských prací realizuje výrobu a montáž klempířských prvků dle požadovaných rozměrů, jako jsou okapové systémy (měděné, titan-zinkové, pozinkované, lakované), ukončovací lemy, komíny a další.

Výroba a montáž klempířských prvků

Kvalitní lešení pro bezpečnou práci ve výškách

Kromě střech provozuje také půjčovnu fasádního rámového lešení. Disponuje systémovým rámovým lešením značky UNI 70 a trubkovým lešením. Rámové lešení je vhodné pro stavební práce na vysokých budovách až do výšky 50m a disponuje bezšroubovými spoji zábradlí, stavěcích rámů a podlah, které jsou pevné a bezpečné. Firma STRECHY-PALAT.CZ zajišťuje kompletní servis lešení, včetně dopravy, montáže, demontáže a zabezpečení.

Půjčovna fasádního rámového lešení

STRECHY-PALAT.CZ: Váš ideální partner pro střechy a lešení

Pokud hledáte firmu, která vám zajistí perfektní střechu pro váš dům, neváhejte a kontaktujte STRECHY-PALAT.CZ, která dbá především na kvalitu, spolehlivost, profesionalitu a zákaznickou spokojenost a je vaším ideálním partnerem pro všechny vaše potřeby v oblasti střech a lešení. Ať už potřebujete postavit novou střechu, opravit starou nebo jen vylepšit její vzhled a funkčnost, firma Václav Palát vám ráda pomůže. Přijďte se přesvědčit o kvalitě a cenové dostupnosti služeb. Budete spokojeni nejen s nabídkou, ale také s příjemnou atmosférou a profesionálním přístupem.

Střecha: Základ pro Váš dům


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Pokrývačské a klempířské práceTesařské práce

Kontakty

Václav Palát
Voznice 137
Dobříš 263 01
GPS: 49°49′1.2″ N, 14°12′37.01″ E

49°49′1.2″ N, 14°12′37.01″ E

QR kód firmy Václav Palát
WEBOVÁ STRÁNKA Václav Palát STRECHY-PALAT.cz
Adresa

Adresa

Voznice 137
Dobříš 263 01

info@strechy-palat.cz
+420 603 831 631

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Voznice 137
Dobříš 263 01

GPS49°49′1.2″ N, 14°12′37.01″ E

Plánování trasy

Voznice 137 Dobříš 26301

Prospekty

Certifikát kvality firmy