Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@krejcovstvi-borecky.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 731 109 075

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Ostrovní 114/20
Poděbrady 290 01

Oblečte se na míru od profesionálního krejčího

Pokud hledáte oblek či jiné kousky do vašeho šatníku, které vám budou perfektně sedět, vyjadřovat vaši osobnost a vkus, a zároveň vám dodají sebevědomí, eleganci a styl, nechte si je ušít na míru v krejčovství Petr Borecký z Poděbrad. Toto krejčovství se zabývá ruční výrobou oblečení pro muže i ženy a nabízí vám širokou škálu služeb v oblasti zakázkového šití oděvů na míru, ale také prodej obleků a košil od světových výrobců.

Zakázková výroba oblečení na míru pro muže i ženy

Krejčovství Petr Borecký se nachází v Poděbradech nedaleko centra. Toto krejčovství má dlouholetou tradici a zkušenost v oboru, a nabízí kompletní krejčovské služby pro pány i dámy. Vyrábíme na zakázku pánské i dámské obleky, saka, kalhoty, fraky, žakety, košile a další oděvy. U nás si můžete vybrat ze stovek kvalitních látek a vzorů od světoznámých výrobců. Naše krejčovství je známé svou kvalitou, pozorností, kterou svým klientům věnujeme, a také skvělými referencemi a širokým portfoliem.

Doplňte svůj šatník jedinečnými kousky na míru od krejčovství Petr Borecký

Nechte si ušít oblek na míru

Oblek na míru je investice do sebe sama. Pokud hledáte oblek, který bude odpovídat vašemu vkusu, stylu a postavě, měli byste zvolit oblek na míru. Nechte si v krejčovství Petr Borecký ušít oblek podle vašeho návrhu, nebo se inspirujte nápady a zkušenostmi krejčí. Vyberte si střih, materiál, barvu, vzor a doplňky, které budou odpovídat vaší osobnosti, postavě a příležitosti. Oblek vám díky tomu přesně padne a zároveň bude originální a jedinečný. Ušijeme pro vás různé typy obleků, ať už jde o klasický oblek, nebo smoking či frak, který se hodí pro slavnostnější příležitosti.

S oblekem na míru z našeho krejčovství zapůsobíte vždy a všude

Prodej hotových obleků a košil od světových výrobců

Pokud nechcete čekat na zakázkové šití obleku, můžete si u nás koupit i hotové obleky a košile od světových výrobců, jako jsou Hugo Boss, Armani, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Calvin Klein, Burberry, Lacoste, Versace, Gucci, Prada, Dolce & Gabbana a další. Tyto obleky a košile jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, mají moderní střihy a designy. Kromě obleků a košil si u nás můžete koupit i různé oděvní doplňky jako jsou knoflíčky či kravaty a další, které váš outfit dokonale doplní.

Pokud hledáte krejčovství, které vám nabídne komplexní služby v oblasti zakázkového šití oděvů na míru na vysoké úrovni, obraťte se na krejčovství Petr Borecký z Poděbrad.

Nechte si ušít oblečení na míru přesně podle vašich představ


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Krejčovství

Kontakty

Petr Borecký
Ostrovní 114/20
Poděbrady 290 01
GPS: 50°8′33.14″ N, 15°7′15.02″ E

50°8′33.14″ N, 15°7′15.02″ E

QR kód firmy Petr Borecký
WEBOVÁ STRÁNKA Petr Borecký
Adresa

Adresa

Ostrovní 114/20
Poděbrady 290 01

info@krejcovstvi-borecky.cz
+420 731 109 075

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Ostrovní 114/20
Poděbrady 290 01

GPS50°8′33.14″ N, 15°7′15.02″ E

Plánování trasy

Ostrovní 114/20 Poděbrady 29001