Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

lekarnapilulka@seznam.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 545 216 119

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Ponávka 185/2
Brno - Zábrdovice 602 00

Široká nabídka léků na bázi konopí v Brně

Léčebné konopí je v České republice legální od roku 2014, ale jeho dostupnost je stále omezená. Vydává se pouze na lékařský předpis a je možné jej zakoupit pouze v některých lékárnách. V Brně je jednou z takových lékáren lékárna Pilulka v Brně v blízkosti Úrazové nemocnice, která nabízí širokou škálu léků na bázi konopí od českého výrobce Astrasana Pharma s.r.o.

Léčebné konopí: Síla přírody pro zdraví

Léčebné konopí je přírodní látka, která má řadu léčivých účinků na lidský organismus. Obsahuje kanabinoidy, které působí na endokanabinoidní systém v těle a ovlivňují tak například bolest, zánět, náladu, spánek, chuť k jídlu, paměť nebo imunitu. Používá se k léčbě různých onemocnění a stavů, jako jsou například chronická neutišitelná bolest, neuropatická bolest, neurologická onemocnění, roztroušená skleróza, tourrettův syndrom, povrchová léčba dermatóz a slizničních lézí, nevolnost, zvracení a nechutenství v souvislosti s onkologickou léčbou a s léčbou infekce HIV, při revmatoidní artritidě a dalších onemocněních.

Nabídka léčebného konopí pro vaše zdraví

Úleva od bolesti a dalších symptomů

Léčebné konopí je v lékárně Pilulka dostupné pouze na lékařský předpis, který musí obsahovat diagnózu, dávkování, formu podání a délku. Lékárna vám také poskytne odborné poradenství a pomoc s výběrem nejvhodnějšího druhu a způsobu užívání léčebného konopí pro vás. Nabízí různé odrůdy konopí s různým obsahem THC a CBD, které mají různé účinky na tělo. THC je psychoaktivní složka konopí, která má analgetické, protizánětlivé, antidepresivní, protinádorové a protispastické účinky. CBD je nepsychoaktivní složka konopí, která má protizánětlivé, antikonvulzivní, neuroprotektivní, anxiolytické, antipsychotické a imunomodulační účinky.

Léčebné konopí: Účinná alternativa k syntetickým lékům

Pokud trpíte některým z onemocnění nebo stavů, které mohou být léčeny léčebným konopím, neváhejte se poradit se svým lékařem o možnosti získat předpis. Léčebné konopí je bezpečná a účinná alternativa k některým syntetickým lékům, které mohou mít nežádoucí vedlejší účinky nebo závislost. V Brně můžete navštívit lékárnu Pilulka, kde vám rádi pomohou s výběrem a používáním léčebného konopí, které vám může zlepšit kvalitu života a zdraví. Léčebné konopí je v České republice legální a dostupné pro ty, kteří ho potřebují.

Lékárna v Brně s širokou nabídkou sortimentu


Více informací naleznete na našich stránkách  https://lekarnapilulka.cz/o-nás

FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:LékárnyLéky a léčiva

Kontakty

PILULKA, s.r.o.
Ponávka 185/2
Brno - Zábrdovice 602 00
GPS: 49°11′53.95″ N, 16°36′53.89″ E

49°11′53.95″ N, 16°36′53.89″ E

QR kód firmy PILULKA, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA PILULKA, s.r.o.
Adresa

Adresa

Ponávka 185/2
Brno - Zábrdovice 602 00

lekarnapilulka@seznam.cz
+420 545 216 119

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Ponávka 185/2
Brno - Zábrdovice 602 00

GPS49°11′53.95″ N, 16°36′53.89″ E

Plánování trasy

Ponávka 185/2 Brno - Zábrdovice 60200

Prospekty

Certifikát kvality firmy