Kvalitní ochrana před požárem i zlodějem od EIKO

Ostravská společnost EIKO se zabývá elektromontážními pracemi v oblasti slaboproudu, silnoproudu, měření a regulace. Naší parketou jsou zejména elektrické zabezpečovací systémy, elektrické požární signalizace, kamerové systémy, systémy kontroly vstupů, strukturovaná kabeláž, ozvučovací systémy, systémy měření jednotného času a televizní antény včetně satelitů.


Elektrické zabezpečovací systémy pro vaši ochranu od EIKO

Chcete-li udělat maximum pro ochranu vás a vašich blízkých, vašeho majetku i majetku vaší firmy, eliminujte možnost vloupání. Díky elektrickým zabezpečovacím systémům, které EIKO navrhne a instaluje dle vašich přání a potřeb kamkoli od vaší domácnosti, chaty, firmy, garáže nebo průmyslového objektu, je to jednoduché. Elektrické zabezpečení ve formě alarmu pak bude pomocí detektorů a následně buď sirény, pageru, poplachu na mobilní telefon, do centrály hlídací služby nebo jejich kombinace pohodlně hlídat váš prostor. Alarm vás bude včas a spolehlivě informovat o případném narušení bezpečí vaší firmy či domácnosti.

Vznikající požár včas odhalí elektrická požární signalizace

K detekci, signalizaci a spolehlivé prevenci před vznikem požáru a jeho nebezpečným rozšířením varuje další skupina systémů, na které se společnost EIKO specializuje, a sice systémy elektrické požární signalizace. Nebudeme lhát, když řekneme, že tyto systémy mohou doslova zachraňovat nejen majetek, ale také lidské životy.

Systémy požární ochrany se využívají převážně v místech, kde je větší koncentrace lidí, ale v EIKO je doporučujeme prakticky do všech prostor, kde je byť sebemenší riziko vzniku požáru. Navíc nejen ve firmách, ale i v jednotlivých domácnostech se pořízení elektrické požární signalizace či domovního alarmu vyplatí už jenom kvůli případnému jednání s pojišťovnou. EIKO vám navrhne komplexní řešení zabezpečení prostoru vaší firmy či domácnosti včetně poradenství, montáže a servisu, ať už je váš objekt jakékoli velikosti.

Kamerové systémy, kabeláž, ozvučení a mnoho dalšího

Elektronické zabezpečovací systémy a systémy elektrické požární signalizace jsou však pouze částí ze širokého portfolia služeb, které EIKO nabízí. Dále se specializuje na kamerové systémy, strukturovanou kabeláž a komunikační systémy, systémy kontroly vstupů, ale také na ozvučovací systémy, systémy pro řízení jednotného času a mnoho dalšího, jako třeba revizi elektrických zařízení.

EIKO: naší prioritou je kvalitně odvedená práce

Naprosto veškeré technologie i materiál, které EIKO používá při práci na zabezpečovacích systémech pro své zákazníky, splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy. Spolupráce s renomovanými výrobci a certifikovanými zkušebnami tak pouze podporuje naši vizi, že kvalita služeb poskytovaných našim zákazníků je pro nás vším.

Chcete-li pro zabezpečení vaší firmy udělat více, elektronické zabezpečení, alarmy, požární signalizace a řada dalších služeb od EIKO je tady pro vás. Více informací o službách společnosti EIKO, ale také například specializovaný e-shop, najdete přímo na webu společnosti.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.eiko.cz

Vydáno 29.08.2013
418 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA EIKO, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
EIKO, s.r.o.
www.eiko.cz
Adresa

Adresa

Obránců míru 224/50
Ostrava-Vítkovice 703 00

eiko@eiko.cz
+420 608 111 407


Najdete nás také zde:

ARES
captcha