EIKO, s.r.o.


Obránců míru 224/50, Ostrava-Vítkovice 703 00
Společnost EIKO s.r.o. se již přes 20 let zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti elektro. Kromě
sledování nejmodernějších technologií klade důraz především na dlouhodobé zkušenosti v oboru, flexibilitu, kvalitu, spolehlivost a osobní přístup, díky čemuž splňuje i ty nejnáročnější požadavky při řešení zakázek pro domácnosti i firmy.

Firma EIKO s.r.o. v rámci své činnosti nabízí především elektromontážní práce, realizace silnoproudých a slaboproudých rozvodů a dodávku či montáže elektrických zabezpečovacích systémů, elektrických požárních signalizací, kontrol vstupů a kamerových systémů. Samozřejmostí je možnost nákupu produktů firmy EIKO s.r.o. v e-shopu.

Elektrický zabezpečovací systém (EZS)
- individuální řešení pro domácnosti, firmy či průmyslové a zdravotnické objekty
- určení potřebného rozsahu zabezpečení - zajištění maximální spolehlivosti
- druhy nabízených EZS:
- siréna
- poplach na pager, mobilní telefon či do centrály hlídací služby
- signalizace poruch spotřebičů
- kombinae jednotlivých signalizací
- speciální systémy pro zabezpečení areálů s možným ohrožením (věznice, vojenské areály apod.)

Elektrická požární signalizace (EPS)
- automatická detekce, signalizace a prevence požáru
- rozpoznání úniku nebezpečných plynů pomocí čidel
- napojení na požární ústřednu
- kompletní řešení - poradenství, montáž, servis
- spolupráce s certifikovanými zkušebnami a renomovanými výrobci

Kamerové systémy (CCTV)
- návrh a realizace kamerových systémů na míru
- monitoring obytných, obchodních či administrativních prostor
- vypracování nejideálnější cenové nabídky
- léty prověřená kvalita materiálu
- montáž, servis, revize

Strukturovaná kabeláž a komunikační systémy
- nejkvalitnější komponenty splňující platné normy
- dlouhá životnost, bezpečnost, spolehlivost
- rychlý přenos dat
- podpora analogového i digitálního systému
- nízké náklady
- poradenství, instalace, technická podpora, servis

Ozvučovací systémy, systémy řízení jednotného času
- individuální řešení dle aspektů daného objektu
- dodávka, instalace, servis

Produkty
  • poplašné systémy, požární alarmy, servis elektronických poplašných systémů, detektory pohybu, bezdrátové alarmy
  • elektroinstalace pro novostavby, elektroinstalace pro rekonstrukce, domovní vedení elektroinstalace, montáže hromosvodů, revize elektro
  • pojízdné hliníkové lešení, pracovní plošiny, samohybná teleskopická plošina, výškové práce
  • elektronická zabezpečovací signalizace, elektrická požární signalizace, systémy ochrany zboží, uzavřené kamerové okruhy

Rekonstrukce bytových jader a koupelen, instalatérské a zemní práce Plzeň.

Podpora českých podnikatelských subjektů v jejich obchodních aktivitách na trzích zájmových zemí.

Podpora českých podnikatelských subjektů v jejich obchodních aktivitách na trzích zájmových zemí

Související články
Profesionální pojízdné hliníkové lešení a věže nově v sortimentu prodejny a půjčovny Zdeněk Vorlický Praha

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Profesionální pojízdné hliníkové lešení a věže nově v sortimentu prodejny a půjčovny Zdeněk Vorlický Praha

Kvalitní profesionální hliníkové lešení a věže včetně sestav do terénu se schody s rychlým systémem montáže a demontáže najdete nově v prodejně a půjčovně stavebních strojů Zdeněk Vorlický z Prahy.


Tomáš Erben - elektroinstalace bez rizika

Elektrikář Praha

Tomáš Erben - elektroinstalace bez rizika

Potřebujete vyměnit světlo, zásuvku či jistič, vyřešit havárii elektrického vedení nebo jiné elektrikářské práce? Neodborný zásah může v takovém případě znamenat velké ohrožení. Obraťte se proto na zkušeného elektrikáře, pro kterého je manipulace s elektroinstalacemi denním chlebem.


Duogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet

H.S.TRADE a.s.

Duogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet

Spolehlivou ochranu tištěných dokumentů papírových i plastových zajistí duogramy. Společnost H.S.TRADE a.s. dodává vše potřebné - od raznice, přes potřebnou fólii až po přístroj na aplikaci duogramů.


Elektromontážní práce na nízkém i vysokém napětí v Ostravě a okolí

Eltom, s.r.o.

Elektromontážní práce na nízkém i vysokém napětí v Ostravě a okolí

Elektromontážní práce se řadí k oblastem, které vyžadují pečlivost a kvalifikaci. Společnost ELTOM, s.r.o. poskytuje elektromontážní práce v oblasti NN i VN napětí do 22 kV, a to včetně venkovních trafostanic. Firma se tak pyšní nabídkou služeb, které pokrývají takřka veškeré elektromontážní práce, které mohou být v běžných podmínkách vyžadovány. Firma působí v Ostravě a v okolí a může se pochlubit řadou referencí, které dokazují její odbornost a kvalifikaci.


Firemní články
Kvalitní ochrana před požárem i zlodějem od EIKO

Kvalitní ochrana před požárem i zlodějem od EIKO

Ostravská společnost EIKO se zabývá elektromontážními pracemi v oblasti slaboproudu, silnoproudu, měření a regulace. Naší parketou jsou zejména elektrické zabezpečovací systémy, elektrické požární signalizace, kamerové systémy, systémy kontroly vstupů, strukturovaná kabeláž, ozvučovací systémy, systémy měření jednotného času a televizní antény včetně satelitů.


Strukturovaná kabeláž, datové sítě, kabelové rozvody Ostrava

Strukturovaná kabeláž, datové sítě, kabelové rozvody Ostrava

Se strukturovanou kabeláží, datovými sítěmi nebo kabelovými rozvody se můžete obrátit na společnost EIKO, s.r.o., která exkluzivně nabízí komplexní řešení při vybudování lokální počítačové sítě či při propojení elektronických komunikačních systémů s použitím nejkvalitnější strukturované kabeláže. Strukturovaná kabeláž od společnosti EIKO, s.r.o., splňující kromě veškerých parametrů dle platných norem i požadavky na dlouhou životnost a maximální bezpečnost, vyniká těmito vlastnostmi: - spolehlivost - komplexnost - rychlý přenos dat - flexibilita, univerzálnost - podpora digitálního i analogového systému - nízké náklady na údržbu a servis. Hledáte-li kvalitní firmu na nejvyšší úrovni, která vyjde vstříc Vašim přáním a požadavkům a včetně návrhu a poradenství ohledně nejefektivnějších kabelových rozvodů Vám zajistí bezproblémový chod firmy, obraťte se na společnost EIKO, s.r.o.


Kamerové systémy, kamery - dodávka, montáž i prodej

Kamerové systémy, kamery - dodávka, montáž i prodej

Na Vaši bezpečnost klade důraz firma EIKO s. r. o., která se specializuje na kamerové systémy již řadu let a působí nejen v Ostravě, ale také v Karviné či Frýdku Místku.


Elektronické zabezpečovací systémy, signalizace, EZS, Ostrava

Elektronické zabezpečovací systémy, signalizace, EZS, Ostrava

Není nic důležitějšího, než chránit sebe i svůj majetek. Právě k tomu slouží elektronické zabezpečovací systémy (EZS) a signalizace, které Vám poskytne společnost EIKO, s. r. o. působící převážně v Ostravě a Karviné, a to na míru Vašim požadavkům. Elektronické zabezpečovací systémy tvoříme individuálně, podle různých parametrů jako jsou velikost objektu, výše rizika napadení, finanční možnosti klienta a dalších specifických požadavků. Druhy signalizací, které nabízíme jsou: - siréna, - poplach na mobilní telefon, - poplach na pager, - poplach do centrály hlídací služby, - ovládání a signalizace poruch spotřebičů pomocí mobilního telefonu, - kombinace jednotlivých druhů signalizace. Pokud potřebujete vyšší míru bezpečnosti, bude nejlepším řešením kombinace kamerového systému a elektrického zabezpečovacího systému. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes! U nás máte zaručeny všechny služby, které si tyto zabezpečovací systémy vyžadují, od vypracování návrhu, přes konzultaci, až po dodání, montáž a odzkoušení. Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě.


Elektronická požární signalizace, systémy EPS Ostrava, Frýdek Místek

Elektronická požární signalizace, systémy EPS Ostrava, Frýdek Místek

Spolehlivou prevenci před vznikem požáru Vám zajistí elektronická požární signalizace (EPS) od společnosti EIKO, s.r.o. Ve veřejných budovách, skladech s hořlavinami, vojenských objektech či místech, kde je snížena možnost rychlé evakuce dokáže EPS díky včasné detekci a signalizaci významně eliminovat riziko ohrožení života, zdraví i materiálních ztrát. Společnost EIKO, s.r.o. s působností v Moravskoslezském kraji převážně v regionech Ostrava, Frýdek Místek a Karviná Vám nabízí komplexní řešení požárních systémů, a to včetně poradenství, montáže i následného servisu. Za cíl si klade maximální bezpečnost objektu a spokojenost zákazníků, proto pří výběru použitých materiálů a technologií spolupracuje pouze s renomovanými výrobci a certifikovanými zkušebnami. Hrozí ve Vašem objektu sebemenší riziko vzniku požáru? Pak neváhejte a obraťte se právě na společnost EIKO, s.r.o., která Vám navrhne individuální řešení přuzpůsobené nejen charakteru daného objektu, ale také Vašim finančním možnostem.


Prodej, montáž kamery, kamerové systémy Ostrava, Moravskoslezský kraj

Prodej, montáž kamery, kamerové systémy Ostrava, Moravskoslezský kraj

Společnost EIKO, s.r.o. Vám již od roku 1993 nabízí prodej kamerových systémů (CCTV) pro domácnosti, malé firmy, ale i velké obchodní řetězce s nadstandardními požadavky. Na základě dlouholetých zkušeností je společnost EIKO, s.r.o. schopna kamerové systémy dodat nejen v krátkém termínu a za výhodných podmínek, ale také dle Vašich individuálních potřeb, finančních možností a na základě nejmodernějších trendů. Pro maximální bezpečí Vašeho domova či sportovního, administrativního nebo průmyslového objektu Vám společnost EIKO, s.r.o. - navrhne technické řešení - vypracuje cenovou nabídku - zajistí monitoring jakýchkoli prostor - zrealizuje zakázku i pro rozsáhlejší projekty - nabídne kamerový systém za nejideálnějších podmínek - postará se o montáž, servis i revize v rámci Vašich časových možností - poskytne servis i po dokončení zakázky Hledáte nejschůdnější řešení z hlediska ekonomického, efektivního i estetického? Pak se obraťte na společnost EIKO, s.r.o., která Vám bude ideálním partnerem ve volbě nejvhodnějšího kamerového systému.


Elektronické zabezpečovací a požární systémy, EZS, EPS, Ostrava, Moravskoslezský kraj

Elektronické zabezpečovací a požární systémy, EZS, EPS, Ostrava, Moravskoslezský kraj

Společnost EIKO, s.r.o. Vám jako specialista na elektromontážní práce exkluzivně dodává kompletní řešení v oblasti elektrických zabezpečovacích systémů (EZS) a elektrických požárních systémů (EPS). Pokud se chcete ve svém domě cítit bezpečně nebo máte zájem ochránit firmu či sportovní areál před vloupáním či jiným nebezpečím, pak právě Vám společnost EIKO, s.r.o. na základě dlouholetých zkušeností a Vašich individuálních požadavků pomůže zvolit to nejideálnější možné řešení. Mezi poskytovaná elektrická zabezpečovací zařízení patří: - siréna - napojení systémů EZS a EPS na pult centrální ochrany objektů - poplach na pager, mobilní telefon - kombinace jednotlivých způsobů signalizace Pro areály, na které jsou kladeny specifické požadavky při detekci možného ohrožení (věznice, letiště atd.) jsou připraveny speciální zabezpečovací systémy instalované např. do plotů či pod zem. Současně se zabezpečovacími systémy sloužícími k ochraně osob a majektu je důležité eliminovat riziko ohrožení života, zdraví a materiálních ztrát při vzniku požáru a jeho eventuálním rozšíření. Jako prevence nejen před ohněm, ale také před únikem nebezpečných plynů je nanejvýš vhodné využít elektrické požární signalizace (EPS), jehož komplexní pořízení vč. poradenství, montáže a servisu Vám společnost EIKO, s.r.o. nabízí. Maximální bezpečnost objektu a spokojenost zákazníků je dosažena napojením požární signalizace na požární ústřednu, čímž dochází k včasné detekci a signalizaci vznikajícího nebezpečí. Nenechávejte věci náhodě a obraťte se na společnost EIKO, s.r.o. , která Vám pomůže najít to nejlepší řešení právě pro Vás!


Strukturovaná kabeláž, datové sítě, kabelové rozvody, Ostrava, Moravskoslezský kraj

Strukturovaná kabeláž, datové sítě, kabelové rozvody, Ostrava, Moravskoslezský kraj

Společnost EIKO, s.r.o. exkluzivně nabízí komplexní řešení při vybudování lokální počítačové sítě či při propojení elektronických komunikačních systémů s použitím nejkvalitnější strukturované kabeláže. Strukturovaná kabeláž od společnosti EIKO, s.r.o., splňující kromě veškerých parametrů dle platných norem i požadavky na dlouhou životnost a maximální bezpečnost, vyniká těmito vlastnostmi: - spolehlivost - komplexnost - rychlý přenos dat - flexibilita, univerzálnost - podpora digitálního i analogového systému - nízké náklady na údržbu a servis Hledáte-li kvalitní firmu na nejvyšší úrovni, která vyjde vstříc Vašim přáním, požadavkům včetně návrhu a poradenství ohledně nejefektivnějších kabelových rozvodů Vám zajistí bezproblémový chod firmy, obraťte se na společnost EIKO, s.r.o.


Zabezpečovací systémy, poplašné zařízení, alarmy Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, e-shop

Zabezpečovací systémy, poplašné zařízení, alarmy Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, e-shop

Chcete se ve svém domově cítit bezpečně a mít jistotu, že nikdo nevezme to, co je Vám drahé? Potřebujete ochránit firmu, průmyslový, sportovní či zdravotní objekt před vloupáním či jiným nebezpečím? Naše firma EIKO s.r.o. je tady právě pro Vás! Pro každého nabízíme individuální a kompletní řešení elektrických zabezpečovacích systémů. Na základě našich dlouholetých zkušeností a parametrů určeného objektu Vám pomůžeme zvolit takový zabezpečovací systém, který Vám poskytne maximální spokojenost a pocit bezpečí. Vybírat můžete z několika druhů zabezpečovacích signalizací, případně je vhodně kombinovat: - siréna - poplach na pager - poplach na mobilní telefon - poplach na centrálu hlídací služby Vyhovíme i speciálním požadavkům na vnější ochranu areálů, tedy věznic, vojenských areálů apod. Nenechávejte věci náhodě, přijďte k nám do firmy EIKO s.r.o. a zažijte dokonalý pocit klidu a bezpečí. Těšíme na Vás!


Prodej, e-shop kamerové systémy, Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek

Prodej, e-shop kamerové systémy, Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek

Chcete spolehlivě, kvalitně a levně zabezpečit Váš domov? Pomocí webkamery efektivně monitorovat obchodní, sportovní, zdravotnické či jiné prostory? U nás, ve firmě EIKO s.r.o., jste na správném místě, protože již od roku 1993 jsou naší doménou bezpečnostní kamerové systémy (CCTV)! Naší prioritou je individuální přístup na profesionální úrovni ve snaze vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům klienta pro jeho maximální spokojenost. A proč IP kamerové systémy právě od nás? - navrhneme nejideálnější technické řešení Vašeho záznamového zařízení - vypracujeme nejvhodnější cenovou nabídku - zajistíme monitoring Vámi požadovaných prostor - zaručíme kvalitu nejmodernějších materiálů - zajistíme montáž, servis a pravidelné revize kamerových systémů přizpůsobenou Vašim časovým možnostem Tak neváhejte a navštivte nás! Firma EIKO s.r.o. se těší na vzájemnou spolupráci.


Elektrické zabezpečovací systémy EZS Ostrava

Elektrické zabezpečovací systémy EZS Ostrava

Naše firma nabízí elektrické zabezpečovací systémy do bytů, domů, průmyslových prostor, firem a jiných areálů: - Poplašná zařízení, alarmy, poplach na mobilní telefon, pager, do centrální hlídací služby - Zabezpečovací signalizace, sirény, detektory pohybu, PIR čidla - Ovládání a signalizace poruch pomocí mobilního telefonu - Možnost kombinování jednotlivých druhů signalizace - Speciální zabezpečovací signalizace – instalace do plotů, země, do otevřeného prostoru, vhodné pro věznice, letiště, vojenských areálů - Pro větší ochranu je vhodná kombinace elektrického zabezpečovacího systému s kamerovým systémem - Detektory – bezpečí pohybu v objektech.


Kamerové systémy na míru CCTV Ostrava

Kamerové systémy na míru CCTV Ostrava

Naše firma provádí a realizuje bezpečnostní kamerové systémy CCTV do průmyslových objektů, sportovních, obchodních areálů, restaurací, zdravotnických zařízení, ale i do rodinných domů a bytů: - IP kamery, webkamery, záznamová zařízení - Cenová nabídka a návrh na kamerový systém - Monitoring prostor - Kvalitní montáž, servis a revize kamerových systémů za přijatelné ceny. Prodej, e-shop: - Kamery s vysokým rozlišením - Stropní kamery - Venkovní kamery - Kamery na detektor pohybu, maskované kamery - Sirény, blikače - Přístupové čtečky - Kabely, akumulátory, kryty kamer, zdroje - Komunikační moduly - Příslušenství ke kamerovým systémům - Zabezpečovací, přístupové systémy - Bezdrátové klávesnice.


Systém řízení jednotného času Ostrava

Systém řízení jednotného času Ostrava

Naše firmy nabízí systém řízení jednotného času, umožní synchronizaci a zobrazení přesného času, řízené rádiovým signálem z vysílače. Používá se v průmyslových objektech, nemocnicích, obchodních domech, bankách, úřadech, školách, sportovních areálech a dalších. Základem systému jsou hlavní hodiny + možnost instalace podružných hodin (analogové, digitální provedení) - Bezdrátový systém, autonomní hodiny, hodiny na lince - Rychlé, snadné připojení, instalace - Možnost instalace kdekoliv, automatická synchronizace - Pro vícesměnné provozy a školy nastavení zvonku dle potřeby zákazníka - Neomezené použití podružných hodin.


Ozvučovací systémy Ostrava

Ozvučovací systémy Ostrava

EIKO, s.r.o. nabízí montáž, instalace, servis ozvučovacích systémů. Vhodné do nákupních center, škol, nádraží, na sportovní i venkovní prostranství, nemocnic, průmyslových objektů, úřadů, hotelů, ubytoven, bank a do firem: - Evakuační rozhlas, místní rozhlas, reproduktory, mikrofony - Možnost propojení s elektrickými požárními signalizacemi, zabezpečovacími, evakuačními, automaticky uzamykatelnými systémy - Řešení ozvučení na přání a míru zákazníka - Snadná ovladatelnost, rychlá montáž, vysoká hlasitost


Elektrická požární signalizace Ostrava

Elektrická požární signalizace Ostrava

Dodáváme systémy požární ochrany. Elektrická požární signalizace nesmí chybět ve veřejných budovách, skladech s hořlavinami, vojenských objektech, všude tam, kde je riziko vzniku požáru. Nabízíme kompletní řešení EPS: - požární a kouřová čidla - detektory kouře - požární alarmy - ovládání - protipožární dveře - ovládání - evakuační výtahy - automatické otvírání únikových východů - poradenství, montáž a servis v menších i rozsáhlých objektech


Strukturovaná kabeláž Ostrava

Strukturovaná kabeláž Ostrava

Strukturovaná kabeláž od firmy EIKO s kvalitními komponenty od spolehlivých výrobců zajistí propojení jednotlivých uživatelů firemní počítačové sítě. Zajistíme kvalitní přenos dat i propojení elektronických komunikačních systémů jako jsou telefonní rozvody, videosignály, terminály a další. Strukturovaná kabeláž umožňuje: - rychlý přenos dat - podporu digitálního i analogového systému - v případě přerušení kabelu nemá závada vliv na ostatní stanice - dlouhou životnost - nízké náklady na údržbu a servis