Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

fortis.zabreh@seznam.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 736 775 015

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Oborník 556/31
Zábřeh 789 01

Půjčovna bednění Zábřeh - Vaše cesta k dokonalým betonovým konstrukcím

Pokud plánujete nějaký stavební projekt, který vyžaduje bednění nebo monolitické konstrukce, můžete se spolehnout na společnost RDQ Property, s.r.o., která provozuje půjčovnu bednění v Zábřehu a okolí za přijatelné ceny. Tato firma vám nabídne profesionální služby v oblasti pronájmu bednění značky PERI, která je známá svou kvalitou, inovací a širokou nabídkou produktů pro různé typy staveb.

Využijte výhod bednění značky PERI pro vaše stavební projekty

RDQ Property, s.r.o. má dlouhodobé zkušenosti v oblasti bednění a monolitických konstrukcí, které získala na různých stavebních projektech po celé České republice. Spolupracuje se spřízněnou firmou FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o. Obě firmy sídlí ve městě Zábřeh a mají profesionální přístup, můžete si být jisti, že vám poskytnou kvalitní a spolehlivé služby za přijatelné ceny. Zajistí vám nejen zapůjčení bednění, ale také vám poskytne odborné poradenství, vytvoří kladečský plán na míru vašeho projektu a prodá vám spotřební materiál k bednění, jako jsou kotvy, matice, podložky, šrouby, trny, zarážky a další. Díky tomu ušetříte čas a dosáhnete úžasných a pohledových betonových konstrukcí.

Dokonalé betonové konstrukce za pomocí kvalitního bednění

Půjčovna systémů opěrného a stropního bednění v Zábřehu

Pokud chcete vytvořit dokonalé betonové konstrukce pro vaše stavební projekty, měli byste vyzkoušet systémy bednění PERI. Tyto systémy jsou jednoduché, flexibilní a bezpečné, přizpůsobí se vašim požadavkům a podmínkám. Značka PERI je lídrem v oblasti bednění, která se vyznačuje kvalitou, inovací a rozmanitostí. Mezi nejžádanější systémy, které si můžete pronajmout, patří PERI DOMINO, DUO, TRIO, MAXIMO a stropního bednění MULTIFLEX.

Kvalitní a spolehlivé bednění značky PERI, která je jedničkou v oblasti bednění.

Dosáhněte dokonalých stavebních konstrukcí s PERI bedněním

Otevřete dveře k dokonalým stavebním projektům se špičkovým PERI bedněním a možností pronájmu. Firma poskytuje půjčovnu stropního bednění MULTIFLEX, které je přizpůsobivé jakékoli výšce a půdorysu. Dosáhněte nejen technické dokonalosti, ale i estetického půvabu ve vašich stropních konstrukcích. Navíc můžete využít rámové bednění DOMINO, TRIO a MAXIMO, které je šité na míru pro pozemní a inženýrské stavby. Tyto systémy vám zabezpečí spolehlivost a efektivitu. Kromě toho můžete vyzkoušet také inovativní lehké plastové bednění DUO, které je ideální pro stěny, stropy a sloupy. Získáte tak flexibilitu, snadnou instalaci a výjimečnou odolnost v jednom balení. Chcete vědět více? Kontaktujte nás ještě dnes a objevte výhody PERI bednění pro vaše stavební projekty.

Možnost výběru z několika typů bednění, které se hodí pro různé druhy staveb


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Lešení a montážní plošinyNová bytová výstavbaPrůmyslové stavbyRekonstrukce a revitalizace

Podstránky

Půjčovna bednění

Půjčovna bednění, pronájem a montáž bednění značky PERI Olomoucký kraj

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o. je vítaným partnerem stavebních společností, kterým pronajímá a montuje bednění značky PERI. Pronajímáme kvalitní a ověřené stropní a opěrné bednění, pronajmout lze také lehké plastové bednění DUO. Provádíme montáž bednění na míru pro každou stavební zakázku v Olomouckém kraji.

Stavební činnost Zábřeh

Stavební činnost Zábřeh, FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.

Společnost FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o. ze Zábřehu se zabývá stavební činností již od roku 2012. Provádíme jak výstavbu, tak i rekonstrukce rodinných a bytových domů, průmyslových a zemědělských staveb. Vždy nabízíme kvalitní a rychle provedenou práci.

Monolitické konstrukce

Monolitické konstrukce, montáž lešení a bednění, dodávky železa, betonových směsí

Společnost FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o. ze Zábřehu provádí kompletní realizace monolitických konstrukcí včetně dodávky železa a betonových směsí v Olomouckém a Jihomoravském kraji. Pronajímáme a montujeme lešení a bednění pro monolitické konstrukce.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Kompletování monolitických konstrukcí včetně dodávky železa, betonových směsí

Kompletování monolitických konstrukcí včetně dodávky železa, betonových směsí

Realizaci monolitických konstrukcí - kombinaci lešení a bednění, včetně dodávky železa a betonových směsí provádí firma FORTIS velkoobchod CZ, ...

Půjčovna opěrného a stropního bednění PERI - zhotovení kladečského plánu na míru

Půjčovna opěrného a stropního bednění PERI - zhotovení kladečského plánu na míru

Firma RDQ Property s.r.o. Půjčovna bednění Zábřeh pronajímá systémy opěrného a stropního bednění PERI. Na přání zhotovíme našim zákazníkům kladečský ...

Montáž a pronájem stropního, opěrného bednění značky PERI

Montáž a pronájem stropního, opěrného bednění značky PERI

Montáž a pronájem bednění značky PERI pro jakýkoliv stavební projekt zajišťuje firma FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o. ze Zábřehu. Montujeme stropní a ...

Výstavba, rekonstrukce obytných, průmyslových a zemědělských staveb

Výstavba, rekonstrukce obytných, průmyslových a zemědělských staveb

Pokud potřebujete zrekonstruovat starý dům nebo postavit průmyslový objekt, obraťte se na firmu FORTIS velkoobchod CZ. Zabývá se výstavbou i ...


Kontakty

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.
Oborník 556/31
Zábřeh 789 01
GPS: 49°52′41.77″ N, 16°52′14.88″ E

49°52′41.77″ N, 16°52′14.88″ E

QR kód firmy FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o. Bednění a bednící systémy
Adresa

Adresa

Oborník 556/31
Zábřeh 789 01

fortis.zabreh@seznam.cz
+420 739 656 257

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Půjčovna bednění

Půjčovna bednění

Stavební činnost Zábřeh

Stavební činnost Zábřeh

Monolitické konstrukce

Monolitické konstrukce

Kde nás najdete

Oborník 556/31
Zábřeh 789 01

GPS49°52′41.77″ N, 16°52′14.88″ E

Plánování trasy

Oborník 556/31 Zábřeh 78901

Prospekty

Certifikát kvality firmy