Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

mts-taxi@pm.me

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 800 668 668

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Náměstí Míru
Klatovy 339 01

Kvalitní taxi služba pro každého v Klatovech a okolí

Hledáte kvalitní, rychlou a cenově dostupnou taxi službu v Klatovech a okolí? Pak je pro vás Mayday TAXI Service tou pravou volbou. Jedná se o moderní a spolehlivou taxi službu, která poskytuje široký rozsah služeb, flexibilitu a inovace v platbách, zaměření na pohodlí a bezpečnost, pokrytí specifických potřeb komunity, profesionální a přátelský přístup a inovace a sledování trendů.

Flexibilita a inovace, platby za taxi služby kartou i v Bitcoinech

Mayday TAXI Service je jednou z mála taxi služeb v Česku, která vám umožňuje platit nejen hotově nebo kartou, ale i v Bitcoinech. Tato společnost je na špici technologického vývoje a chce vyhovět širokému spektru zákazníků s různými preferencemi. Ať už jste milovníkem kryptoměn, nebo jen chcete vyzkoušet něco nového, s touto taxi službou si můžete užít pohodlnou a bezpečnou platbu.

Flexibilita a inovace v platbách za taxi služby

Komplexní taxi služby, od osobní předpravy po kurýrní služby

Mayday TAXI Service vám nabízí široký rozsah služeb, které pokrývají rozmanité potřeby svých zákazníků. Ať už potřebujete osobní nebo firemní přepravu, přepravu seniorů nebo studentů, letištní transfery nebo kurýrní služby. Můžete si objednat taxi telefonicky nebo prostřednictvím mobilní aplikace. Kvalitní taxi služba za rozumnou cenu.

Kvalitní a rozmanité služby v oblasti přepravy

Taxi služba s profesionálním a přátelským přístupem svých řidičů

Mayday TAXI Service se pyšní profesionálním a přátelským přístupem svých řidičů. Všichni řidiči jsou vyškoleni, zkušení a slušní. Jsou vždy ochotni vám poradit, pomoci nebo se s vámi pobavit. Uvědomují si, že řidič je tváří firmy a klíčovým faktorem pro vytvoření důvěry a pozitivního vztahu s klienty. Proto dbají na to, aby jejich řidiči byli nejen profesionální, ale i přátelští a milí.

Profesionální a přátelská taxi služba

Taxi služba využívající nejnovější inovace v oblasti dopravy

Mayday TAXI Service sleduje nejnovější inovace v oblasti dopravy a aktivně je implementuje do svých služeb. Chtějí se neustále zlepšovat a adaptovat na změny trhu a tím přinášet svým zákazníkům co nejlepší služby. Také rozumí potřebám své komunity a snaží se vyjít vstříc různým skupinám zákazníků. Proto poskytují speciální služby jako jsou senior taxi a student taxi. Tyto služby jsou nabízeny za zvýhodněné ceny a s možností rezervace předem.

Taxi služba, jenž sleduje a implementuje inovace v oblasti dopravy

Taxi služba pro bezpečné a pohodlné cestování pro děti i domácí mazlíčky a s Wi-Fi připojením

Mayday TAXI Service klade velký důraz na bezpečnou a komfortní přepravu svých zákazníků. Všechny vozy jsou pravidelně kontrolovány a udržovány, aby splňovaly nejvyšší standardy. Všechny vozy jsou také vybaveny bezplatným Wi-Fi připojením, abyste si mohli během jízdy prohlížet internet, pracovat nebo se bavit. Myslí také při přepravě na vaše děti a domácí mazlíčky, můžete si objednat taxi s dětskou sedačkou nebo s možností přepravy společně s vaším čtyřnohým přítelem. Tato taxi služba vám zajistití maximální pohodlí a spokojenost.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.mts-taxi.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Taxislužby

Podstránky

Taxi služba 24/7

Mayday Taxi Service, moderní taxi služba 24/7 v Klatovech a okolí

Mayday Taxi Service je moderní a inovativní taxi služba, která působí v Klatovech a okolí 24 hodin 7 dní v týdnu. Nabízíme širokou škálu taxi služeb pro různé potřeby a přání zákazníků. Ať už potřebujete odvézt na byznys schůzku, k doktorovi, na letiště, nebo si jen chcete užít večírek bez starostí o řízení, Mayday Taxi Service je tu pro vás.

Taxi pro seniory, Drink & Drive

Mayday Taxi Service Klatovy pro seniory, studenty, Drink & Drive taxi

Mayday Taxi Service je moderní nonstop taxi služba, která v Klatovech a okolí zajišťuje přepravu osob, seniorů a studentů se slevou, Drink & Drive Taxi, kurýrní služby, letištní transfery i dodávkové taxi. Objednejte si nás kdykoliv a my vás bezpečně dopravíme do cíle.

Taxi kurýr, dodávka, letiště

Mayday Taxi Service Klatovy – kurýrní služby, letištní transfery, přeprava dodávkou

Pokud potřebujete spolehlivě doručit nebo přepravit něco, sebe nebo někoho blízkého, můžete využít služby Mayday Taxi Service Klatovy. Tato moderní a inovativní taxi služba s přátelským a profesionálním přístupem nabízí, kromě přepravy osob s dětmi či domácími mazlíčky, studentů, seniorů, lidí z večírků, také kurýrní služby, letištní transfery či taxi služby dodávkovým automobilem.


AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

Mayday TAXI Service
Náměstí Míru
Klatovy 339 01
GPS: 49°23′42.6″ N, 13°17′34.67″ E

49°23′42.6″ N, 13°17′34.67″ E

QR kód firmy Mayday TAXI Service
WEBOVÁ STRÁNKA Mayday TAXI Service Osobní a firemní přeprava Klatovy
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Ceník
Adresa

Adresa

Náměstí Míru
Klatovy 339 01

mts-taxi@pm.me
+420 800 668 668

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Taxi služba 24/7

Taxi služba 24/7

Taxi pro seniory, Drink & Drive

Taxi pro seniory, Drink & Drive

Taxi kurýr, dodávka, letiště

Taxi kurýr, dodávka, letiště

Kde nás najdete

Náměstí Míru
Klatovy 339 01

GPS49°23′42.6″ N, 13°17′34.67″ E

Plánování trasy

Náměstí Míru Klatovy 33901

Prospekty

Certifikát kvality firmy