Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

svobodova@tmsservis.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 777 806 543

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Pěšina 10
Brno 619 00

Široká škála služeb pro zajištění bezpečnosti na pracovišti

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro outsourcing v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany (PO), neváhejte se obrátit na společnost TMS Servis fire & safety s.r.o. se sídlem v Brně. Nabízí širokou škálu služeb pro zajištění bezpečnosti na pracovišti a dodržování právních předpisů pro podniky i jednotlivce, včetně patřičných školení zaměstnanců. Neustále investuje do výzkumu a vývoje nových technologií a metodik, aby byla schopna zajistit služby na špičkové úrovni.

Školení, preventivní prohlídky, audity, pracovní úrazy a další

V rámci svých služeb nabízí outsourcing BOZP a PO, kdy poskytuje řešení a nastavení optimálního řízení, která umožňují firmám zaměřit se na své hlavní činnosti a nechat odborníky postarat se o bezpečnost a zdraví. Tímto způsobem se bezpečnost stává přirozenou součástí pracovních procesů, minimalizuje rizika a snižuje administrativní zátěž. TMS Servis klade důraz na praktičnost, jednoduchost a efektivitu opatření a její zaměstnanci jsou školeni v nejnovějších trendech a postupech v oboru. Po zavedení systému řízení BOZP a PO poskytuje poradenské služby, které pokrývají školení, preventivní prohlídky, audity, řešení pracovních úrazů a další potřeby. Flexibilita je zajištěna prostřednictvím HOT LINE.

Požární ochrana, bezpečnost práce a servis

Výroba a prodej bezpečnostních značek

Dále se zabývá výrobou a prodejem bezpečnostních značek označujících možné riziko nebo nebezpečí a prodejem ochranných pracovních pomůcek, které přispívají k bezpečnějšímu pracovnímu prostředí. Svým zákazníkům současně zajišťuje komplexní školicí programy BOZP, PO a VZV (manipulační technika), které zvyšují povědomí zaměstnanců a zajišťují jejich soulad s předpisy. Zabývá se také dodávkou, montáží a revizemi EZS, hasících zařízení a hydrantů, odvodu tepla a kouře, protipožárních nátěrů, dveří, žebříků, schodišť a východů, včetně nouzového osvětlení, jež zajišťují ochranu proti požárům a minimalizují riziko škod.

Výběr a implementace optimálních bezpečnostních opatření

Pro firmy, které hledají komplexní řešení bezpečnosti je společnost TMS Servis fire & safety s.r.o. spolehlivým partnerem, který se zavazuje k ochraně pracoviště a prevenci rizik a pomáhá svým klientům s výběrem a implementací optimálních bezpečnostních opatření. Pyšní se portfoliem spokojených zákazníků z různých odvětví, včetně malých a středních podniků, korporací, vzdělávacích institucí a zdravotnických zařízení. Pokud řešíte ochranu a bezpečnost ve vaší společnosti, neváhejte ji kontaktovat. TMS Servis fire & safety s.r.o. je vaše řešení pro bezpečnou a efektivní práci.

Outsourcing v oblasti BOZP a PO


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:OutsourcingHasicí a požární technikaKurzy pro firmy

Kontakty

TMS Servis fire & safety s.r.o.
Pěšina 10
Brno 619 00
GPS: 49°10′20.06″ N, 16°36′59.76″ E

49°10′20.06″ N, 16°36′59.76″ E

QR kód firmy TMS Servis fire & safety s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA TMS Servis fire & safety s.r.o.
Adresa

Adresa

Pěšina 10
Brno 619 00

svobodova@tmsservis.cz
+420 777 806 543

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Pěšina 10
Brno 619 00

GPS49°10′20.06″ N, 16°36′59.76″ E

Plánování trasy

Pěšina 10 Brno 61900