Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

marekpelisek@seznam.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 774 558 675

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

čp. 466
Olšany u Prostějova 798 14

Realizace základových desek, hrubé stavby, rekonstrukce a další

Stavební firma Marek Pelíšek se sídlem v Olšanech u Prostějova je známá svou širokou nabídkou stavebních prací a služeb. Již od roku 1998 nabízí realizace základových desek, výstavby hrubých staveb rodinných domů, zateplování fasád, rekonstrukcí, sádrokartonářských prací a pokládky kamenných, zámkových a betonových dlažeb. Důraz klade především na osobní přístup a pečlivost, což je patrné především z pozitivních hodnocení zákazníků, kteří oceňují kvalitu provedené práce a dostupné ceny.

Kompletní realizace základových desek za přijatelné ceny

V rámci své stavební činnosti provádí například realizaci základových desek za přijatelné ceny a v krátkém čase. Stavba základové desky spočívá v začištění základových pásů, vysypání štěrkem a položení bleskosvodů. Dále následuje zajištění inženýrských sítí a nakonec vylití základů kvalitní betonovou směsí. Základová deska je za 3 - 4 týdny po vyzrání a vyschnutí použitelná pro stavbu domu. Nabízí také kompletní rekonstrukce rodinných domů, bytů nebo garáží, kdy provádí také bourací a vyklízecí práce a následně realizuje rekonstrukci dle požadavků zákazníka.

Profesionální realizace základových desek

Kompletní zateplování fasád rodinných i bytových domů

Současně se zabývá kompletním zateplováním fasád rodinných i bytových domů za použití zateplovacího systému ETICS. Dále provádí výstavby hrubých staveb, která spočívá v hydroizolaci základové desky, stavby obvodových a vnitřních nosných stěn, stropů, nenosných příček a komínů. Na firmu Marek Pelíšek se můžete obrátit také s požadavkem na realizaci sádrokartonových příček a stropů a také na pokládku kamenných, zámkových i betonových dlažeb, včetně obrubníků a realizace schodišť.

Zateplování fasád systémem ETICS

Inovativní a efektivní řešení při realizaci stavebních prací

Firma Marek Pelíšek má dlouhodobé zkušenosti se stavební činností a disponuje profesionálním týmem a moderní technikou. Při své práci dodržuje stanovené termíny a závazky vůči zákazníkům. Současně také neustále sleduje nové trendy a technologie ve stavebnictví a snaží se je integrovat do svých projektů tak, aby přinesla inovativní a efektivní řešení. Každý projekt, bez ohledu na jeho rozsah, prochází důkladnou kontrolou kvality a je prováděn s použitím certifikovaných materiálů a moderních technologií.

Profesionální a spolehlivá stavební firma v okrese Prostějov

Pokud hledáte profesionální a spolehlivou stavební firmu v okrese Prostějov, neváhejte se obrátit na firmu Marek Pelíšek, která ráda přizpůsobí veškeré své služby vašim individuálním potřebám. Při práci používá pouze kvalitní materiály, dodržuje vysoké standardy a svým zákazníkům nabízí prvotřídní stavební služby pro jejich maximální spokojenost.

Široká nabídka stavebních prací


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Izolační práceObkladačské práceSádrokartonářské práceNová bytová výstavbaRekonstrukce a revitalizaceZakládání staveb

Kontakty

Marek Pelíšek
čp. 466
Olšany u Prostějova 798 14
GPS: 49°31′59.66″ N, 17°10′12.29″ E

49°31′59.66″ N, 17°10′12.29″ E

QR kód firmy Marek Pelíšek
WEBOVÁ STRÁNKA Marek Pelíšek stavební práce
Adresa

Adresa

čp. 466
Olšany u Prostějova 798 14

marekpelisek@seznam.cz
+420 774 558 675

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

čp. 466
Olšany u Prostějova 798 14

GPS49°31′59.66″ N, 17°10′12.29″ E

Plánování trasy

čp. 466 Olšany u Prostějova 79814

Prospekty

Certifikát kvality firmy