Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

kabat.zdenek@email.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 606 420 825

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Husova 375
Hřebeč 273 45

Provádění instalatérských prací v okrese Kladno

Firma Instalatérství Zdeněk Kabát se sídlem v okrese Kladno je spolehlivý partner pro provádění instalatérských prací v oblasti topení a vodoinstalatérství. Nabízí kvalitní a profesionální služby pro domácnosti i firmy a poskytuje široké spektrum služeb od instalace a oprav vodovodních a kanalizačních systémů, přes montáž a servis topných systémů, až po pravidelnou údržbu a revize.

Instalatérství Zdeněk Kabát: Profesionální a flexibilní přístup

Důraz klade především na individuální přístup a flexibilitu. Disponuje týmem zkušených profesionálů, díky čemu můžete očekávat odvedení kvalitní práce včas a především za dohodnutou cenu. Zákazníci si cení především rychlosti a efektivity, s jakou řeší jejich potřeby. Prioritou firmy je bezpečnost a dodržování předpisů, což se odráží ve vysoké míře profesionality a péče o detail při každém projektu. Při práci používá moderní a bezpečné materiály, které zaručují dlouhou životnost a úsporu energie.

Instalatérství Zdeněk Kabát: Široké spektrum služeb

Revize a kontroly v oblasti instalatérství

Nabízí kvalitní a profesionální služby, které zahrnují například rozvody vody z plastu, podlahové topení, topení z mědi, železné potrubí, včetně svařování plamenem. Provádí také opravy a údržbu stávajících rozvodů a dále se zabývá instalací, výměnou a servisem kotlů, radiátorů, termostatů, ventilů, baterií, sprch, umyvadel a dalších sanitární zařízení za dodržování přísných hygienických a ekologických norem. Používá pouze kvalitní a certifikované potrubí a armatury a provádí také revize a kontroly těchto instalací. Současně zajišťuje bezpečné a funkční odvádění odpadních vod a plynu z objektů.

Kvalitní a cenově dostupné služby v oblasti instalatérství

Pokud potřebujete kvalitní a cenově dostupné služby v oblasti instalatérství, je pro vás ideální volbou Instalatérství Zdeněk Kabát, které je připraveno stát se vašim spolehlivým partnerem. Instalatérství Zdeněk Kabát, váš odborný instalatér, je firma s dlouholetými zkušenostmi, profesionálním přístupem a širokým spektrem nabízených služeb spojených s vodovodními a topnými systémy.

Provádění instalatérských prací v okrese Kladno


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Plynařské práceTopenářské práceVodoinstalatérské práceTechnické plyny

Kontakty

Instalatérství Zdeněk Kabát
Husova 375
Hřebeč 273 45
GPS: 50°8′6.22″ N, 14°9′37.33″ E

50°8′6.22″ N, 14°9′37.33″ E

QR kód firmy Instalatérství Zdeněk Kabát
WEBOVÁ STRÁNKA Instalatérství Zdeněk Kabát
Adresa

Adresa

Husova 375
Hřebeč 273 45

kabat.zdenek@email.cz
+420 606 420 825

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Husova 375
Hřebeč 273 45

GPS50°8′6.22″ N, 14°9′37.33″ E

Plánování trasy

Husova 375 Hřebeč 27345

Prospekty

Certifikát kvality firmy