Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

stavitelstvikhyr@gmail.com

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 603 512 507

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Záblatská 718/44a
Ostrava - Heřmanice 713 00

Spolehlivý partner pro výstavbu rodinných domů na klíč

Pokud hledáte profesionálního partnera pro stavební práce, tak neváhejte a obraťte se na společnost Stavitelství Khýr s.r.o. se sídlem v Ostravě, která vám od svého založení v roce 1997, na základě dlouhodobých zkušeností, nabízí kompletní a profesionální služby v oblasti stavebnictví od výkopových prací, přes realizace základů až po zateplování fasád. Specializuje se především na výstavbu rodinných domů na klíč dle požadavků zákazníka. Působí v rámci celého Moravskoslezského kraje.

Poskytování špičkových stavebních služeb

Společnost Stavitelství Khýr s.r.o. se zaměřuje na poskytování špičkových stavebních služeb s důrazem na kvalitu, inovaci a spokojenost zákazníků. Díky svému týmu zkušených odborníků je schopna pokrýt širokou škálu stavebních prací včetně zemních, betonářských a zednických prací, rekonstrukcí a mnoho dalšího. Zaměřuje se na individuální přístup k zákazníkům, kdy se snaží porozumět jejich potřebám a přání a navrhovat řešení, která splní jejich očekávání a přinesou dlouhodobou hodnotu. Chápe svou odpovědnost nejen vůči zákazníkům, ale i vůči zaměstnancům, partnerům a životnímu prostředí. Etický přístup a dodržování platných právních předpisů jsou pro ni samozřejmostí.

Zemní práce, zateplování domů a výstava RD na klíč

Veškeré zemní a výkopové práce různého rozsahu a složitosti

V rámci své činnosti nabízí veškeré zemní a výkopové práce. Disponuje moderním strojovým parkem, díky čemuž je schopna efektivně reagovat na požadavky klientů a realizovat projekty různého rozsahu a složitosti. Především se však zaměřuje na výstavbu rodinných domů na klíč, kdy nabízí komplexní služby od návrhu projektu přes realizaci stavby až po finální úpravy a předání klíčů zákazníkovi. Díky preciznímu plánování a efektivnímu řízení projektů dokáže realizovat stavby včas a v souladu s dohodnutými parametry. Dále poskytuje také služby zateplování fasád, které zlepšují nejen energetickou efektivitu, ale také estetický vzhled budov.

Spolehlivost, kvalita a zákaznický servis na nejvyšší úrovni

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele stavebních prací v Ostravě i celém Moravskoslezském kraji, tak neváhejte, a obraťte se na Stavitelství Khýr s.r.o., které je připraveno stát se vašim spolehlivým partnerem pro realizaci vašich stavebních snů. Staví na pevných základech hodnot, které jsou klíčové pro úspěch a dlouhodobou udržitelnost a je synonymem pro spolehlivost, kvalitu a zákaznický servis na nejvyšší úrovni. Se Stavitelstvím Khýr s.r.o. si užijte pohodlí a bezpečí domova, který bude odpovídat vašim snům i realitě.

Kompletní a profesionální služby v oblasti stavebnictví


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Izolační práceZemní a výkopové práceProjektové práce ve stavebnictvíNová bytová výstavbaRekonstrukce a revitalizace

AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

Stavitelství Khýr s.r.o.
Záblatská 718/44a
Ostrava - Heřmanice 713 00
GPS: 49°50′59.93″ N, 18°20′22.7″ E

49°50′59.93″ N, 18°20′22.7″ E

QR kód firmy Stavitelství Khýr s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Stavitelství Khýr s.r.o.
Adresa

Adresa

Záblatská 718/44a
Ostrava - Heřmanice 713 00

stavitelstvikhyr@gmail.com
+420 603 512 507

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Záblatská 718/44a
Ostrava - Heřmanice 713 00

GPS49°50′59.93″ N, 18°20′22.7″ E

Plánování trasy

Záblatská 718/44a Ostrava - Heřmanice 71300