Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

hostinec.drak@seznam.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 776 139 382

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Zámecká 7
Milotice 696 05

Výborná kuchyně a pohostinnost v Miloticích

V srdci malebných Milotic v těsné blízkosti zámku a zámeckého parku se nachází hostinec U Draka, který je známý svou pohostinností a kvalitou, která přitahuje návštěvníky z daleka i blízka.

Tradiční česká kuchyně i moderní gastronomie

Menu hostince U Draka je sestaveno tak, aby uspokojilo různorodé chutě hostů. Na jídelním lístku najdete hotovky, minutky i speciality. Nabídka zahrnuje to nejlepší z tradičních českých jídel, která jsou připravována podle osvědčených receptur, ale i steaky či ryby. Když budete mít štěstí, natrefíte na některou z jejich gastronomických akcí, jako jsou například zvěřinové či zabijačkové hody.

Ve všední dny U Draka připravují bohaté denní menu, které se mění podle sezónní nabídky a inspirace šéfkuchařů. Pro hosty, kteří si chtějí vychutnat jejich pokrmy v pohodlí svého domova, nabízí rozvoz jídel. Ať už máte chuť na klasické české jídlo nebo něco nového, hostinec U Draka vás nezklame.

Ochutnejte to nejlepší

Ideální místo pro rodinný oběd i schůzku

Hostinec U Draka myslí i na ty nejmenší. Naše zařízení je vybaveno dětským koutkem, kde si vaše děti mohou bezpečně hrát, zatímco si vy užíváte chvíle klidu u dobrého jídla a pití. Interiér hostince je dokonalou směsicí rustikálního šarmu a elegantního komfortu. Dřevěné trámy, kamenné zdi a teplé osvětlení vytvářejí útulnou atmosféru, která je ideální pro rodinné obědy, romantické večeře nebo obchodní schůzky. Pro ty, kteří dávají přednost posezení na čerstvém vzduchu, je k dispozici naše prostorná venkovní terasa pro 60 hostů. A pokud hledáte místo pro rodinnou oslavu nebo svatbu, využít můžete salonek pro 45 osob.

Poseďte v příjemné atmosféře

Cyklisté vítáni: Bezpečné parkování pro vaše kolo

Hostinec U Draka leží na populární cyklistické trase a rádi vítáme cyklisty, kteří si chtějí odpočinout a občerstvit. Nabízíme bezpečné parkování pro kola, takže si můžete užít svůj pobyt bez starostí. Naše dveře jsou pro vás otevřené.

Zastavte se na výletě


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Pivnice a hospodyRestauraceRozvoz jídla a donáškové služby

Kontakty

WEBOVÁ STRÁNKA Hostinec U Draka
Adresa

Adresa

Zámecká 7
Milotice 696 05

hostinec.drak@seznam.cz
+420 776 139 382

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Zámecká 7
Milotice 696 05

GPS

Plánování trasy

Zámecká 7 Milotice 69605

Prospekty

Certifikát kvality firmy