Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

rulik-jan@seznam.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 603 807 659

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Nová 84
Luštěnice 294 42

Výroba nábytku a interiérových doplňků na zakázku

Truhlářství Jan Rulík z Luštěnic se vyznačuje dlouholetou tradicí a excelentním řemeslným zpracováním dřeva a specializuje se na truhlářské práce a výrobu nábytku a interiérových doplňků na zakázku. Nabízí širokou škálu produktů, od kuchyňských linek, a to včetně spotřebičů, obývacích a předsíňových stěn, regálů, pultů, psacích stolů a kancelářského nábytku, až po eurookna, zahradní a koupelnový nábytek a mnohem více, dle požadavku zákazníka. Samozřejmostí je také návrh, zaměření, doprava a montáž. Na všechny své výrobky poskytuje záruku a servis.

Truhlářství Jan Rulík: Prvotřídní služby a produkty

Klade velký důraz na řemeslnou kvalitu, design a funkčnost svých výrobků, a to vše s ohledem na individuální potřeby a přání zákazníků. Každý kus je pečlivě zpracován s ohledem na tradiční truhlářské techniky s využitím moderních technologií a materiálů. To umožňuje firmě dosahovat vynikajících výsledků, které splňují nejvyšší standardy. Truhlářství Jan Rulík je synonymem pro kvalitu a inovace v oblasti truhlářského řemesla. S dlouholetou historií a pevnými kořeny v tradici je tato firma připravena splnit veškeré požadavky svých zákazníků a poskytnout jim prvotřídní služby a produkty.

Výroba kvalitního a originálního nábytku

Realizace malých individuální zakázky i velkých projektů

Specializuje se na výrobu a instalaci kvalitních nábytkových prvků, interiérů a dřevěných konstrukcí. Je schopna realizovat jak malé individuální zakázky, tak i velké projekty pro firemní klientelu či veřejné instituce. Truhlářství Jan Rulík rozumí, že každý prostor je jedinečný a proto nabízí služby na míru, které respektují přání zákazníků. Ať už se jedná o vestavěné skříně, které dokonale zapadnou do jejich domova nebo o unikátní kuchyňskou linku, která odráží jejich osobní styl a je připravena splnit jejich sny o dokonalém domově. Dále vyrábí například obývací a předsíňové stěny, různé regály a pulty, kancelářský a koupelnový nábytek, dřevěná eurookna a drobným stolařům nabízí formátování plošného materiálu. Kromě výroby se stará i o bezproblémovou montáž a dopravu nábytku přímo k zákazníkovi.

Spojení tradičních řemeslných metod s moderním designem

Pokud hledáte truhláře, který spojuje tradiční řemeslné metody s moderním designem a udržitelností, je Truhlářství Jan Rulík tou pravou volbou pro realizaci vašich truhlářských projektů. S jeho odborností a pozorností k detailu můžete očekávat, že vaše investice do nábytku bude mít dlouhodobou hodnotu a krásu, která přetrvá léta.

Výroba nábytku a interiérových doplňků na zakázku


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Dřevěná okna a dveřeKoupelnový nábytekKuchyňský nábytekSkříně a úložné prostoryTruhlářské práceKancelářský a školní nábytek

Kontakty

Truhlářství Jan Rulík
Nová 84
Luštěnice 294 42
GPS: 50°19′6.89″ N, 14°56′7.19″ E

50°19′6.89″ N, 14°56′7.19″ E

QR kód firmy Truhlářství Jan Rulík
WEBOVÁ STRÁNKA Truhlářství Jan Rulík
Adresa

Adresa

Nová 84
Luštěnice 294 42

rulik-jan@seznam.cz
+420 603 807 659

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Nová 84
Luštěnice 294 42

GPS50°19′6.89″ N, 14°56′7.19″ E

Plánování trasy

Nová 84 Luštěnice 29442

Prospekty

Certifikát kvality firmy