Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@alfacontainers.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 775 175 555

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Zádveřice 507
Zádveřice - Raková 763 12

Kontejnery od Alfa Container s.r.o. jako klíč k úspěchu v modulárních stavbách

Alfa Container s.r.o. přináší na trh revoluční koncept modulových staveb, který nabízí mobilní kontejnery jako efektivní a rychlé řešení pro podnikání, bydlení, stavebnictví a mnoho dalších oblastí. Firma přetvoří vaše projekty do modulární formy a poskytneme vám komplexní dokumentaci včetně půdorysů, řezů, elektrických schémat, a také návrh základů přizpůsobených rozměrům vašeho objektu.

Obytné kontejnery: flexibilní řešení pro bydlení i podnikání

Jedním z klíčových produktů, které firma poskytuje, jsou obytné kontejnery. Tyto modulární jednotky jsou ideální nejen pro dočasné bydlení, ale umožňují také snadnou tvorbu nových kanceláří, školních tříd nebo obchodů. Modularita kontejnerů zajišťuje, že je lze bez problémů skládat a upravovat podle individuálních požadavků klientů. Základem stavby je ocelová rámová konstrukce svařovaná z dutých válcových profilů tloušťky 4 mm s antikorozním základovým nátěrem a polyakrylátovou barvou dle výběru. Každý kontejner je vybaven izolovanými stěnami, podlahou a stropem z minerální vlny, zatímco vnitřní povrch si klienti mohou vybrat podle vlastního výběru a potřeb.

Klikněte a dozvíte se více o zakázkové výrobě obytných kontejnerů

Stavební kontejnery: nezbytný prvek pro efektivní staveniště

Také do světa stavebnictví přináší společnost stavební kontejnery, které jsou nejen praktickým, ale i nezbytným doplňkem každého staveniště. Tyto kontejnery poskytují komfortní a funkční prostory pro pracovníky, zároveň napomáhají k lepší organizaci práce a přispívají k rychlejšímu a hladšímu průběhu stavebních projektů.

Prohlédněte si obytné a stavební kontejnery zde

Sanitární kontejnery: hygienické zázemí kdekoliv a kdykoliv

Alfa Container s.r.o. dodává také sanitární kontejnery, které slouží jako hygienické zázemí všude tam, kde je potřeba. Jsou ideální pro širokou škálu aplikací, od stavebních míst až po festivaly, sportovní akce a dočasné pracovní zóny. Jsou vybaveny vším potřebným - od toalet, umyvadel, sprch až po šatny. Díky své flexibilitě a mobilitě lze tyto kontejnery snadno přemístit a rychle nasadit tam, kde standardní zařízení nejsou dostupná nebo jejich instalace není praktická. Nechybí ani systém pro úsporu vody a energie, což minimalizuje dopad na přírodu a zároveň snižuje provozní náklady.

Objednejte si i vy svůj modul

Co dělá produkty od firmy Alfa Container tak výjimečnými?

Jednoznačně individuální přístup a flexibilita, kterou firma poskytuje každému zákazníkovi. Bez ohledu na konkrétní potřeby či specifikace projektu se tým Alfa Container snaží najít nejlepší možné řešení a přizpůsobit se potřebám zákazníka. V neposlední řadě je to také kvalitní ocelová rámová konstrukce, která poskytuje pevnost a stabilitu. Každý modul je pečlivě vyroben s ohledem na odolnost vůči povětrnostním podmínkám a dlouhou životnost.

Seznamte se s inovativními mobilními kontejnery od Alfa Container


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Sanitární výrobkyOcelové konstrukce a kovové schodyKontejnery, buňky a stánky

Podstránky

Obytné kontejnery

Obytné kontejnery - flexibilní a moderní řešení bydlení, kanceláře, skladu

V dnešní době, kdy se tempo života neustále zrychluje a potřeby lidí se mění téměř ze dne na den, přichází firma Alfa Container s.r.o. s řešením, které je stejně dynamické jako život samotný – obytné kontejnery. Tyto mobilní obytné jednotky nabízí nejen rychlou a efektivní odpověď na nedostatek prostoru, ale také nevídanou flexibilitu a možnost přizpůsobení.

Stavební, sanitární kontejnery

Stavební a sanitární kontejnery - revoluce v mobilním zázemí

V moderním stavebnictví se čím dál více klade důraz na efektivitu, rychlost a flexibilitu. Alfa Container s.r.o., se sídlem v Zádveřicích u Zlína, je na špici tohoto trendu s nabídkou stavebních a sanitárních kontejnerů, které přináší revoluční řešení pro zařízení staveniště, přístavby k zděným stavbám a poskytují hygienické zázemí tam, kde je to nejvíce potřeba.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Zakázková výroba obytných kontejnerů - prostory pro kancelář, prodejnu, školu, školku, ubytovnu

Zakázková výroba obytných kontejnerů - prostory pro kancelář, prodejnu, školu, školku, ubytovnu

Firma Alfa Container s.r.o. se zabývá výrobou obytných kontejnerů. Realizujeme pro klienty často prostory pro kanceláře, prodejny, školy, školky, ...

Zakázková výroba stavebních, sanitárních kontejnerů - zázemí pro staveniště, sklad, provoz firmy

Zakázková výroba stavebních, sanitárních kontejnerů - zázemí pro staveniště, sklad, provoz firmy

Hlavním oborem firmy Alfa Container s.r.o. ze Zádveřic u Zlína je výroba stavebních, sanitárních kontejnerů. Řeší projekty individuálně - lze takto ...


Kontakty

Alfa Container s.r.o.
Zádveřice 507
Zádveřice - Raková 763 12
GPS: 49°12′38.45″ N, 17°48′47.19″ E

49°12′38.45″ N, 17°48′47.19″ E

QR kód firmy Alfa Container s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Alfa Container s.r.o. zakázková výroba kontejnerů
Adresa

Adresa

Zádveřice 507
Zádveřice - Raková 763 12

info@alfacontainers.cz
+420 771 295 021

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Obytné kontejnery

Obytné kontejnery

Stavební, sanitární kontejnery

Stavební, sanitární kontejnery

Kde nás najdete

Zádveřice 507
Zádveřice - Raková 763 12

GPS49°12′38.45″ N, 17°48′47.19″ E

Plánování trasy

Zádveřice 507 Zádveřice - Raková 76312

Prospekty

Certifikát kvality firmy