Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

ou@obecbila.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 558 690 020

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Bílá 151
Bílá 739 15

Bílá: Malebná obec s bohatou historií a nepřebernými možnostmi pro aktivní odpočinek

V srdci Moravskoslezských Beskyd se nachází obec Bílá, která je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí spojit objevování historie s aktivním odpočinkem. Od lanových parků po historické vodní nádrže, Bílá nabízí atrakce pro celou rodinu. Obec Bílá, nacházející se v okrese Frýdek-Místek, je jednou z nejmladších beskydských obcí, avšak s historií sahající hluboko do minulosti. Její vznik byl úzce spjatý s dělením historického území Ostravice a je příkladem bohatého kulturního dědictví spojeného s přírodními krásami.

Rodinná zábava v Dětském Letním Parku Bílá

Dětský Letní Park Bílá je rájem pro děti všech věkových kategorií. S řadou atrakcí jako jsou lanové parky, letní tubing, nafukovací skákací hrady a trampolíny, je park ideálním místem pro aktivní odpočinek rodin s dětmi. Rodiče ocení relaxační zóny, kde mohou odpočívat, zatímco jejich děti objevují dobrodružství na každém kroku.

Dětský Letní Park Bílá

Tajemství vodních děl v Bílé

Maxův Klaus, spolu s nádržemi Čurábka a Kocián, jsou historickými technickými památkami, které hrály klíčovou roli v historii lesního hospodářství oblasti. Tyto nádrže, původně určené pro zadržování vody potřebné pro plavení dřeva, jsou nyní oblíbeným cílem pro milovníky historie a přírody.

Historické vodní nádrže

Divoká zvěř v srdci Beskyd

Obůrka v Bílé poskytuje návštěvníkům jedinečnou možnost vidět divokou zvěř jako jsou jeleni, daněci a mufloni ve svém přirozeném prostředí. Ohrady jsou přizpůsobeny potřebám různých druhů zvěře a nabízejí edukativní zážitek s informačními tabulemi, které poskytují návštěvníkům podrobné informace o zvířatech.

Obůrka v Bílé

Prozkoumejte nezkaženou přírodu Pralesa Salajka

Prales Salajka, chráněný jako národní přírodní rezervace, je domovem vzácného jedlobukového pralesa s průměrným věkem stromů 280 let. Tato rezervace je živým svědkem historického stavu lesa, který kdysi pokrýval velké části Beskyd, a je ideálním místem pro vzdělávání o ekosystémech a ochraně přírody.

Prales Salajka - Bumbálka

Navštivte Bílou a zažijte nezapomenutelné chvíle v náruči Beskyd!

Obec Bílá s jejími nádhernými lesy, historickými památkami a rodinnými atrakcemi představuje ideální místo pro každého, kdo hledá únik z každodenního shonu do klidu přírody a bohatství kultury. Nechte se okouzlit kouzlem Bílé a užijte si dobrodružství, které vám nabízí.

Přijměte pozvání do této malebné obce, kde se tradiční česká pohostinnost snoubí s nepřebernými možnostmi pro odpočinek i dobrodružství. Objevte kouzlo Bílé, místa, které zůstane ve vašem srdci navždy jako synonymum pro odpočinek a krásu Beskyd.

Kontakt


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Krajské, městské a obecní úřady

Kontakty

Obec Bílá
Bílá 151
Bílá 739 15
GPS: 49°26′31.63″ N, 18°27′11.02″ E

49°26′31.63″ N, 18°27′11.02″ E

QR kód firmy Obec Bílá
WEBOVÁ STRÁNKA Obec Bílá
Adresa

Adresa

Bílá 151
Bílá 739 15

ou@obecbila.cz
+420 558 690 020

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Bílá 151
Bílá 739 15

GPS49°26′31.63″ N, 18°27′11.02″ E

Plánování trasy

Bílá 151 Bílá 73915

Prospekty

Certifikát kvality firmy