Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

szdptr@volny.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 603 294 977

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Vrchlického 2497/57
Jihlava 586 01

Komplexní pomoc osobám se zdravotním postižením v kraji Vysočina - společně pro lepší život s důstojností a nezávislostí

Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina, se sídly v Jihlavě, Havlíčkově Brodě, Pelhřimově, Třebíči a Žďáře nad Sázavou, nabízí širokou škálu služeb zaměřených na podporu nezávislosti a samostatnosti osob se zdravotním postižením. Poslání centra spočívá ve zvyšování informovanosti a kvality života svých klientů prostřednictvím odborného sociálního poradenství.

Základy a principy poskytovaných služeb

Centrum klade velký důraz na profesionalitu, důstojnost a diskrétnost ve svých službách, které jsou navíc poskytovány bezplatně a anonymně. Každá služba je přizpůsobena s ohledem na individuální potřeby klientů, čímž se zajišťuje nejvyšší úroveň respektu a nezávislosti v rámci poskytované podpory.

Podrobnější informace o našich zásadách naleznete zde.

Cíle a směřování sociálního poradenství pro zdravotně postižené

Hlavními cíli centra jsou poradenství a podpora v obtížných životních situacích, poskytování informací o možnostech řešení těchto situací a zprostředkování odborné pomoci. Dále se centrum snaží zapůjčováním kompenzačních a rehabilitačních pomůcek zvýšit nezávislost a soběstačnost svých klientů.

Centrum je registrované pro poskytování základního a odborného sociálního poradenství. To zahrnuje vše od zprostředkování kontaktů, přes sociálně terapeutické aktivity, až po individuální pomoc při vyřizování běžných záležitostí. Také poskytuje informace o právech a možnostech pro zdravotně postižené.

Seznamte se s cíli našeho sociálního poradenství.

Kompenzační pomůcky

Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina se zaměřuje na podporu svých klientů v jejich nezávislosti a samostatnosti. Jedním z prostředků, kterým dosahuje těchto cílů, je provoz půjčovny kompenzačních a rehabilitačních pomůcek.
Služba je dostupná všem, kteří potřebují kompenzační a rehabilitační pomůcky z důvodu svého zdravotního stavu. To mohou být nemocní, lidé po úrazech, operacích, senioři nebo osoby se zdravotním postižením a jejich rodinní příslušníci. Předepsání lékařem není nutné, a tak je možné pomůcky vyzkoušet předem v naší půjčovně.

Mezi nabízené kompenzační pomůcky patří hole a berle, toaletní židle, mechanické i elektrické invalidní vozíky, polohovací postele, vanové zvedáky, schodolezy, židle do sprchy, sedačky na vanu, chodítka různých typů, hrazdy k polohování pacienta, teleskopické nájezdové rampy, minirotopedy a osobní zesilovače.

Chcete vědět více o našich kompenzačních pomůckách?

Přístup k individuálnímu poradenství a podpoře

Jedním z unikátních aspektů centra je poskytování poradenství přímo v domácím prostředí klientů, což umožňuje lepší přizpůsobení služeb individuálním potřebám. Tato služba je realizována na základě předchozí telefonické domluvy a značně přispívá k pohodlí a spokojenosti klientů.

Zjistěte více o možnostech individuálního poradenství u vás doma.

Lokality poboček a kontakt na centrum

Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina má své pobočky v Havlíčkově Brodě, Jihlavě, Pelhřimově, Třebíči a Žďáře nad Sázavou. Pokud potřebujete poradit nebo využít naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás.

Najděte nás v jednotlivých městech kraje Vysočina

Naše cesta ke kvalitnějšímu a samostatnějšímu životu

Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina je důležitým partnerem pro všechny osoby se zdravotním postižením, jejich rodiny a blízké. Snažíme se nejen zvyšovat informovanost a podporovat nezávislost našich klientů, ale také přispívat k lepší kvalitě jejich života. S pobočkami v několika městech kraje Vysočina jsme snadno dostupní a rádi vám poskytneme pomoc a podporu, kterou potřebujete. Buďte vítáni v našem centru.

Aktuality


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Zájmová sdruženíZdravotnické pomůcky a materiál

Kontakty

Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina, o.p.s.
Vrchlického 2497/57
Jihlava 586 01
GPS: 49°23′49.56″ N, 15°34′22.58″ E

49°23′49.56″ N, 15°34′22.58″ E

QR kód firmy Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina, o.p.s.

Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina, o.p.s.
Na Obci 1768
Pelhřimov 393 01
GPS: 49°26′4.99″ N, 15°13′32.02″ E

49°26′4.99″ N, 15°13′32.02″ E

QR kód firmy Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina, o.p.s.

Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina, o.p.s.
Komenského 1
Žďár nad Sázavou 591 01
GPS: 49°33′51.41″ N, 15°56′7.15″ E

49°33′51.41″ N, 15°56′7.15″ E

QR kód firmy Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina, o.p.s.
WEBOVÁ STRÁNKA Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina, o.p.s.
Adresa

Adresa

Vrchlického 2497/57
Jihlava 586 01

szdptr@volny.cz
+420 603 294 977

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Vrchlického 2497/57
Jihlava 586 01

GPS49°23′49.56″ N, 15°34′22.58″ E

Plánování trasy

Vrchlického 2497/57 Jihlava 58601

Prospekty

Certifikát kvality firmy