Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@nabytek-bobik.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 572 582 588

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Boršická 597
Hluk 687 25

Objevte špičkový a funkční nábytek na míru od společnosti Nábytek-Bobík Plus s.r.o.

Od roku 1995 je NÁBYTEK BOBÍK s.r.o. synonymem pro kvalitu a inovace ve výrobě nábytku. Naše firma nabízí široký sortiment nábytku pro domácnosti, školky, kanceláře i speciální prostory jako jsou šatny či koupelny. Každý kus nábytku je vyráběn s důrazem na detail, používáme kvalitní laminátové desky a masivní materiály s různými povrchovými úpravami dle individuálních požadavků zákazníků.

Moderní a funkční kuchyně na míru

V naší nabídce naleznete jídelní sestavy, bary, kuchyňské linky na míru, které jsou vybavené moderními prvky kování a materiály pro dlouhou trvanlivost. Nabízíme 3D návrhy a vizualizace, které zákazníkům umožní představit si, jak bude jejich kuchyň po realizaci vypadat. Produkty zahrnují sedací nábytek, stolky a kompletní kuchyňské sestavy.

Kuchyně

Kompletní řešení pro domácnosti

Naše sortiment zahrnuje vše od konferenčních stolků, skříněk, komod, polic, až po ložnice a koupelny s nábytkem na míru, který zajistí dokonalé využití prostoru. Nabízíme vestavěné skříně s kvalitními pojezdovými mechanismy pro snadnou manipulaci, kryty radiátorů, a odpočinkový nábytek s úložnými prostory.

Nábytek do domáctnosti

Efektivní a stylové kancelářské prostory

Kancelářský nábytek na míru od nás zahrnuje prostorová řešení, úložné prostory, a nábytek, který využívá prostor co nejefektivněji. Naše produkty jsou navrženy tak, aby podpořily pohodlí a produktivitu ve vaší kanceláři. Nabízíme řešení pro učitelský nábytek, včetně stolů a úložných systémů.

Kancelářský nábytek

Komplexní vybavení pro školky a vzdělávací prostory

Specializujeme se na kompletní vybavení pro školky, které zahrnuje pojízdné stoly pro klávesy a výtvarné potřeby, hrací kouty s tematickými scénami jako doktorská ordinace nebo kuchyňka, hrací patra pro bezpečné hraní a nábytkové sestavy, které jsou hravé, bezpečné a nápadité. Dále poskytujeme šatny, umývárny, WC s funkčním provedením a barevnou kombinací na přání.

Nábytek pro školky a školy

Vaše cesta k dokonalému domovu začíná u NÁBYTEK BOBÍK

Děkujeme, že jste si vybrali NÁBYTEK BOBÍK s.r.o. pro vaše nábytkové potřeby. Jsme zde, abychom vám pomohli vytvořit prostor, který bude nejen funkční, ale také esteticky příjemný. Navštivte nás a přesvědčte se o rozmanitosti a kvalitě našeho sortimentu.

Kontak


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Kuchyňský nábytekNábytek na míruSedací nábytekSkříně a úložné prostoryTruhlářské práceKancelářský a školní nábytek

Kontakty

WEBOVÁ STRÁNKA Nábytek-Bobík Plus s.r.o.
Adresa

Adresa

Boršická 597
Hluk 687 25

info@nabytek-bobik.cz
+420 572 582 588

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Boršická 597
Hluk 687 25

GPS

Plánování trasy

Boršická 597 Hluk 68725