Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

rrtcr@rrtcr.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 602 112 565

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Havlíčkova 1940/16
Jablonec nad Nisou 466 01

Stavební a filtrační prvky - základní kameny čistých prostorů

Stavební prvky čistých prostorů jsou základem pro vytvoření kontrolovaného prostředí, které je nezbytné pro řadu průmyslových aplikací. Firma RRT Cleanrooms, která je špičkou ve svém oboru, zajišťuje jak komplexní dodávky a montáže čistých prostorů, tak prodej široké škály komponentů pro výstavbu čistých prostorů značky Klimaoprema d. d..

Komponenty pro výstavbu čistých prostorů

RRT Cleanrooms používá materiály a komponenty nejvyšší kvality. Všechny prvky čistých prostorů, které RRT Cleanrooms dodává, jsou navrženy tak, aby odolávaly kontaminaci a zároveň poskytovaly flexibilitu pro různé aplikace a průmyslová odvětví. Jejich řešení zahrnují pokročilé materiály, které zajišťují dlouhodobou ochranu před mikrobiální kontaminací a elektrostatickým nábojem a splňují nejpřísnější evropské normy. Díky modulární konstrukci jsou tyto systémy snadno přizpůsobitelné a rozšiřitelné, což umožňuje rychlou reakci na vaše měnící se potřeby.

Komponenty pro čisté prostory

Stavební prvky pro výstavbu čistých prostorů

Klíčovými stavebními prvky pro výstavbu čistých prostorů jsou modulární stěnové panely, podlahy s antistatickými vlastnostmi a stropy, které umožňují snadnou integraci vzduchotechniky. V nabídce firmy RRT Cleanrooms ale najdete i širokou škálu otočných a posuvných dveří, elektronický systém signalizace a blokace soustav dveří, hermeticky těsná okna a prosklené stěny. Všechny tyto prvky jsou navrženy tak, aby byly snadno čistitelné a udržitelné, což je nezbytné pro zachování standardů čistoty.

Kvalitní stavební prvky pro čisté prostory

Specializované filtrační prvky pro čisté prostory

Filtrace je stěžejním bodem v každém čistém prostoru. Specializované filtrační systémy od RRT Cleanrooms jsou schopny odstranit až 99,999% všech částic, čímž zajišťují nejvyšší možnou úroveň čistoty vzduchu. Filtrační systémy jsou vybaveny inteligentními senzory, které neustále monitorují a optimalizují filtrační proces, což zajišťuje konzistentní výkon a snižuje potřebu časté údržby.

Čisté prostory - filtrační systémy

Komplexní řešení pro vaše čisté prostory

Firma RRT Cleanrooms poskytuje komplexní řešení pro vaše čisté prostory. Ať už hledáte kompletní dodávku a montáž, nebo jen potřebujete kvalitní stavební a filtrační prvky, jsou tu pro vás. Jsou to odborníci, kteří jsou připraveni vám pomoci realizovat projekt přesně podle vašich představ. Pokud máte zájem o jejich služby, neváhejte je kontaktovat.

Spolupracujte se specialisty na čisté prostory


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Nová nebytová výstavbaVzduchotechnika, klimatizace a ventilace

AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

RRT Cleanrooms s.r.o.
Havlíčkova 1940/16
Jablonec nad Nisou 466 01
GPS: 50°43′21.54″ N, 15°9′33.66″ E

50°43′21.54″ N, 15°9′33.66″ E

QR kód firmy RRT Cleanrooms s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA RRT Cleanrooms s.r.o.
Adresa

Adresa

Havlíčkova 1940/16
Jablonec nad Nisou 466 01

rrtcr@rrtcr.cz
+420 602 112 565

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Havlíčkova 1940/16
Jablonec nad Nisou 466 01

GPS50°43′21.54″ N, 15°9′33.66″ E

Plánování trasy

Havlíčkova 1940/16 Jablonec nad Nisou 46601

Prospekty

Certifikát kvality firmy