Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

srain@volny.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 736 762 594

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Mírové náměstí 244
Dobříš 263 01

Oficiální partner společnosti SKYLINK

Potřebujete namontovat novou satelitní nebo televizní anténu? Potom neváhejte oslovit firmu Antény Martin Šrain se sídlem v Dobříši v okrese Příbram, která se s maximální odborností a pečlivostí specializuje na prodej, montáž a servis všech typů satelitních a televizních antén, včetně montáže a rekonstrukcí STA (společná televizní anténa). Současně je také oficiálním partnerem společnosti SKYLINK. Díky dlouholetým zkušenostem nabízí kvalitní a profesionální služby za dostupné ceny.

Instalace, prodej a servis televizních a satelitních antén

V rámci své činnosti zajišťuje instalace, prodej a servis televizních a satelitních antén všech typů. V její nabídce naleznete širokou škálu antén a příslušenství od předních světových výrobců. Současně vám také pomůže s řešením problémů s digitálním příjmem signálu, jako je jeho rušení, výpadky a špatná kvalita obrazu. Samozřejmostí je také poradenství ohledně výběru antény a příslušenství a také nastavení vašeho televizoru nebo satelitního přijímače.

Prodej, montáž, servis antén a montáž a rekonstrukce STA

Široká škála satelitní techniky, karet a služeb

Antény Martin Šrain provádí montáž všech typů satelitních a televizních antén a také STA v okolí Dobříše. Montáž STA probíhá po obhlídce místa instalace. Samozřejmostí je poměření průchodnosti signálu ve stávajícím vedení. Pokud signál neprojde, firma navrhne nejlepší řešení, například výměnu televizních zásuvek a koaxiálního kabelu. Jako oficiální TOP partner společnosti SKYLINK, Antény Martin Šrain nabízí širokou škálu satelitní techniky, karet a služeb, včetně dobíjení a registrace.

Antény Martin Šrain: spolehlivost, odbornost, kvalita

V dnešní době, kdy je kvalitní televizní a satelitní příjem nezbytností pro každou domácnost i podnik, je firma Antény Martin Šrain tou správnou volbou pro všechny, kteří hledají spolehlivost, odbornost a kvalitu. Ať už potřebujete instalaci nové antény, řešení problémů s příjmem signálu nebo jen odbornou radu, můžete se spolehnout na firmu Antény Martin Šrain. S jejich pomocí bude váš televizní a satelitní příjem vždy v pořádku.

Instalace, prodej a servis televizních a satelitních antén


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Satelitní a anténní technika

Kontakty

Antény Martin Šrain
Mírové náměstí 244
Dobříš 263 01
GPS: 49°46′50.56″ N, 14°10′7.75″ E

49°46′50.56″ N, 14°10′7.75″ E

QR kód firmy Antény Martin Šrain
WEBOVÁ STRÁNKA Antény Martin Šrain
Adresa

Adresa

Mírové náměstí 244
Dobříš 263 01

srain@volny.cz
+420 736 762 594

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Mírové náměstí 244
Dobříš 263 01

GPS49°46′50.56″ N, 14°10′7.75″ E

Plánování trasy

Mírové náměstí 244 Dobříš 26301