Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@mkzbrno.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 725 975 780

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Nová Ves 251 (areál ZD Pooslaví)
Nová Ves 664 91

Kvalitní nástavby a vestavby pro užitkové vozy od MKZ, spol. s r.o.

MKZ, spol. s r.o. je renomovaná společnost s bohatou historií sahající až do roku 1991. Od svého vzniku se specializuje na výrobu nástaveb a vestaveb pro nákladní automobily, čímž pokrývá širokou škálu hmotnostních kategorií. Díky svému důrazu na kvalitu, flexibilitu a inovace je MKZ schopna splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků a přizpůsobit svá řešení specifickým potřebám různých průmyslových odvětví.

Historie a vývoj společnosti MKZ, spol. s r.o.

MKZ, spol. s r.o. byla založena v roce 1991, v období výrazných ekonomických změn. Od samého začátku se firma zaměřila na výrobu nástaveb a vestaveb pro nákladní automobily, především v kategorii užitkové hmotnosti od 3500 kg do 12000 kg. První produkty zahrnovaly skříňové a valníkové nástavby, které se montovaly především na podvozky českých výrobců. Postupem času se produkce rozšířila o složitější a specializovanější vestavby, jako jsou dílenské a montážní nástavby.

Více o historii společnosti MKZ

Rozmanitost a kvalita produktů

MKZ, spol. s r.o. nabízí široké portfolio nástaveb a vestaveb pro všechny hmotnostní kategorie nákladních vozidel. Produkty zahrnují skříňové nástavby, valníkové nástavby, dílenské a montážní vestavby, přičemž každý produkt je vyráběn s důrazem na nejvyšší kvalitu. Firma využívá žárové zinkování pro ochranu vnějších celků a skrytých konstrukčních dílů, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Skříňové nástavby jsou dostupné v různých velikostech a konfiguracích. Valníkové nástavby jsou konstruovány pro přepravu objemných a těžkých nákladů. Dílenské nástavby umožňují přeměnit nákladní vozidlo na plně vybavenou mobilní dílnu. Montážní nástavby pak poskytují specializovaná řešení pro různé technické a údržbové práce.

MKZ se také specializuje na výrobu izotermických a chladírenských nástaveb, které jsou vybaveny moderními chladicími systémy a izolacemi. Skříňové nástavby s termoregulační funkcí nabízejí kombinaci robustní konstrukce a pokročilých technologií.

Dalšími produkty v nabídce jsou speciální nástavby pro přepravu sypkých materiálů, které jsou navrženy pro snadnou nakládku a vykládku. Kromě toho MKZ nabízí také nástavby pro přepravu vozidel, které jsou vybaveny rampami a zabezpečovacími systémy.

Prohlédněte si naše nástavby a vestavby

Flexibilita a individuální přístup

Díky své velikosti a efektivnímu řízení je MKZ schopna rychle reagovat na specifické požadavky zákazníků. Nástavby a vestavby jsou vyráběny pro všechny automobilové značky dostupné na českém trhu. Tento přístup umožňuje MKZ poskytovat individuální řešení, která přesně odpovídají potřebám a očekáváním každého zákazníka, ať už se jedná o malé podniky nebo velké průmyslové klienty.

Zjistěte více o našich řešeních na míru

Závazek k nejvyšší kvalitě

Kvalita je pro MKZ na prvním místě. Společnost má zavedenou normu kvality ISO 9001, což potvrzuje její závazek k poskytování výrobků a služeb na nejvyšší úrovni. Tento standard kvality je zárukou, že každá nástavba a vestavba splňuje přísné požadavky na bezpečnost, spolehlivost a funkčnost.

Více o naší certifikaci kvality


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Kompletní opravy autMotorová vozidla užitková

AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

MKZ spol. s r.o.
Nová Ves 251 (areál ZD Pooslaví)
Nová Ves 664 91
GPS: 49°6′14.76″ N, 16°18′52.27″ E

49°6′14.76″ N, 16°18′52.27″ E

QR kód firmy MKZ spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA MKZ spol. s r.o.
Adresa

Adresa

Nová Ves 251 (areál ZD Pooslaví)
Nová Ves 664 91

info@mkzbrno.cz
+420 725 975 780

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Nová Ves 251 (areál ZD Pooslaví)
Nová Ves 664 91

GPS49°6′14.76″ N, 16°18′52.27″ E

Plánování trasy

Nová Ves 251 (areál ZD Pooslaví) Nová Ves 66491