Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

nechici@email.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 733 382 784

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Písečné 64
Písečné 378 72

Kompletní zednické, obkladačské, malířské a natěračské práce

Firma Lubomír Nechanický z Písečné provádí širokou škálu zednických, obkladačských, malířských a natěračských prací. Pokud hledáte profesionální a spolehlivé služby v okrese Jindřichův Hradec, jste na správné adrese. Zednické práce, sádrokartony, fasády, malování, tapetování a mnoho dalšího – to vše najdete na jednom místě.

Renovujete či stavíte a scháníte šikovného zedníka nebo obkladače?

Renovace či stavba nového bydlení přináší mnoho výzev a jednou z nich je výběr kvalitních zednických a malířských služeb. Firma Lubomír Nechanický z Písečné se specializuje na kompletní stavebně-zednické práce, od zdění cihlových, kamenných a betonových zdí, až po opravy starých fasád. Bez ohledu na rozsah vašeho projektu, jejich profesionální přístup a letité zkušenosti zajistí, že výsledek bude přesně podle vašich představ.

Kvalitní zednické a obkladačské práce v okrese Jindřichův Hradec

Široké spektrum služeb pro váš dům či jinou stavbu

Firma Lubomír Nechanický provádí nejen stavební zednické, ale také obkladačské, malířské a natěračské práce. Počínaje pokládkou obkladů a dlažeb – od obložení kuchyňské linky, položení mozaiky a obrazců, až po velkoformátové obklady. Pokračujíce montáží sádrokartonů, instalací sádrokartonových příček, až po natěračské práce, včetně nátěru fasád, dekorativní nástřiky, antigraffiti systémy, protipožární nátěry či vymalování a tapetováním bytů. Jejich služby dbají nejen na estetiku a funkčnost, ale také na energetickou účinnosti vašeho domova.

Profesionální přístup a spolehlivost pod jménem Lubomír Nechanický

Jednou z hlavních předností firmy Lubomír Nechanický je důraz na kvalitu a spolehlivost. Zkušený tým, používající moderní technologie a materiály, zaručuje vysoký standard provedených prací se zaměřením na každý detail. Přičemž usiluje také o rychlou a efektivní realizaci každého projektu. Pokud sháníte zednické, malířské či obkladačské práce, neváhejte kontaktovat firmu Lubomír Nechanický z Písečné a sami se přesvědčte o jejich profesionálních službách.

Zednické a natěračské práce Lubomír Nechanický – kontakt


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Malířské, natěračské a tapetářské práceObkladačské práceSádrokartonářské práceZednické práce

Kontakty

Lubomír Nechanický
Písečné 64
Písečné 378 72
GPS: 48°58′2.14″ N, 15°27′47.66″ E

48°58′2.14″ N, 15°27′47.66″ E

QR kód firmy Lubomír Nechanický
WEBOVÁ STRÁNKA Lubomír Nechanický
Adresa

Adresa

Písečné 64
Písečné 378 72

nechici@email.cz
+420 733 382 784

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Písečné 64
Písečné 378 72

GPS48°58′2.14″ N, 15°27′47.66″ E

Plánování trasy

Písečné 64 Písečné 37872