Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

vyska.rob@seznam.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 603 499 361

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Nová Ves 37
Nová Ves u Českých Budějovic 373 15

Profesionální výškové práce a půjčovna plošin v Českých Budějovicích

Hledáte odborníky na výškové práce v okolí Českých Budějovic? Firma Robert Kovářík nabízí širokou škálu služeb, včetně oprav střech a fasád, natěračských prací, kácení stromů a půjčovny plošin. S dlouholetými zkušenostmi a profesionálním přístupem zajistí kvalitní a rychlé provedení všech úkonů.

Výškové práce s horolezeckou technikou

Firma Robert Kovářík se specializuje na výškové práce za použití horolezecké techniky. Tato metoda umožňuje efektivní a bezpečné provádění prací i na těžko dostupných místech. Mezi nejčastější zakázky patří opravy střech, fasád a další stavební úpravy, které vyžadují práci ve výškách.

Více info:

Kácení stromů na těžko dostupných místech

Kácení stromů je další důležitou službou, kterou firma nabízí. Díky horolezecké technice je možné provádět kácení i na těžko dostupných místech, kde by tradiční metody selhaly. Tento přístup zajišťuje bezpečnost a minimalizuje riziko poškození okolí.

Více info:

Opravy střech a fasád, natěračské práce

Opravy střech a fasád jsou jednou z hlavních specializací firmy. Bez ohledu na rozsah poškození, tým zkušených pracovníků zajistí profesionální a rychlé provedení oprav. Kvalitní materiály a precizní práce jsou samozřejmostí, což zaručuje dlouhou životnost provedených oprav.

Rovněž nabízí širokou škálu natěračských prací. Ať už potřebujete natřít fasádu, střechu nebo jiné výškové části budovy, můžete se spolehnout na jejich odborné služby. Profesionální přístup a použití kvalitních nátěrových hmot zajistí, že váš objekt bude nejen esteticky vypadat skvěle, ale bude také chráněn před povětrnostními vlivy a korozí.

Více info:

Půjčovna plošin

Pokud potřebujete provádět výškové práce samostatně, můžete využít služeb půjčovny plošin. Firma nabízí široký výběr montážních plošin, které vám umožní bezpečně a efektivně provádět různé úkoly ve výškách. Všechny plošiny jsou pravidelně kontrolovány a udržovány v perfektním stavu.

Zavolejte nám

Kontakt

S dlouholetými zkušenostmi, spolehlivým a profesionálním přístupem a rozumnými cenami je firma Výškové práce Robert Kovářík ideálním partnerem pro všechny vaše výškové práce v Českých Budějovicích a okolí. Kontaktujte je telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na jejich webových stránkách a zjistěte více o jejich nabízených službách.

Více o nás:


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Malířské, natěračské a tapetářské práceVýškové práceLešení a montážní plošiny

Kontakty

Výškové práce Kovářík Robert
Nová Ves 37
Nová Ves u Českých Budějovic 373 15
GPS: 48°55′24.24″ N, 14°32′37.75″ E

48°55′24.24″ N, 14°32′37.75″ E

QR kód firmy Výškové práce Kovářík Robert
WEBOVÁ STRÁNKA Výškové práce Kovářík Robert
Adresa

Adresa

Nová Ves 37
Nová Ves u Českých Budějovic 373 15

vyska.rob@seznam.cz
+420 603 499 361

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Nová Ves 37
Nová Ves u Českých Budějovic 373 15

GPS48°55′24.24″ N, 14°32′37.75″ E

Plánování trasy

Nová Ves 37 Nová Ves u Českých Budějovic 37315