Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

corfin@centrum.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 739 319 621

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Chvalšinská 231
Český Krumlov - Latrán 381 01

Komplexní investiční a finanční řešení od Corfin s.r.o.

Corfin s.r.o. je realitní a finanční skupina nabízející inovativní řešení pro investování, financování nemovitostí a zajištění důchodu. Naše služby pomáhají klientům zhodnotit jejich finance a zajistit stabilní finanční budoucnost. Od investic do burzovního podnikání až po financování vlastního bydlení, nabízíme široké spektrum možností pro všechny vaše finanční potřeby.

Ještě nevíte, do čeho investovat?

Kryptoměny, akcie, dluhopisy? Nechte to na nás. Předem si ujasněte, co od investice očekáváte, a uvědomte si, že čím vyšší výnos požadujete, tím vyšší riziko musíte podstoupit. Corfin s.r.o. nabízí správu kapitálu na kapitálových trzích USA. Pomůžeme vám zvolit vhodnou strategii s ohledem na požadovaný výnos. V základu nabízíme výnos 12% p.a. s měsíční výplatou. Investování je vhodné pro každého, kdo chce uchovat nebo zvýšit hodnotu svých peněz a ochránit je před znehodnocením vlivem inflace. Díky investování na kapitálovém trhu máte možnost dlouhodobě plánovat svou finanční budoucnost a plnit si své finanční cíle.

Chci investovat

Efektivní podpora podnikatelů

Použijte vaši komerční nemovitost jako investici, která vám pokryje náklady na elektřinu, plyn a teplo. Corfin s.r.o. nabízí řešení, které vám zajistí finance na vaše podnikatelské projekty bez potřeby dalších zaměstnanců nebo zvýšené administrativy. Využijte volné hotovosti k investici na kapitálovém trhu a vytvořte si individuální investiční strategii s výnosem od 12% p.a. Využijte výhody amerického brokera na kapitálovém trhu. Pokud máte volné finanční prostředky, nedaří se vám prodat nemovitost nebo váš dům chátrá a vyžaduje finance na údržbu, vytápění či ostrahu, investice je řešením vašich potřeb.

Zjistěte více o podpoře podnikatelů

Financování vlastního bydlení

Corfin s.r.o. nabízí inovativní způsoby financování vlastního bydlení, které umožňují zapomenout na tradiční hypotéky. Složte 25% zálohy a můžete se nastěhovat do vámi vybrané nemovitosti, kterou naše společnost zakoupí. Vaše investice se během 5 let zhodnotí a následně dořešíme financování hypotékou a převod nemovitosti. Tento model výrazně zkracuje dobu i výši hypoteční splátky. Navíc zajistíme finance a výměnu starého kotle za nový kotel na pelety nebo tepelné čerpadlo, splácíte po dobu 5 let. Nečekejte na pokuty a napište nám! Výměnou kotle snížíte své provozní náklady a zároveň zvýšíte energetickou efektivitu vaší nemovitosti.

Zjistěte více o financování vlastního bydlení

Důchodová renta a zabezpečení na důchod

Zajistěte si pohodlný důchod s našimi jednorázovými investicemi. Corfin s.r.o. nabízí důchodovou rentu s možností měsíčních výběrů bez nutnosti dlouhodobého spoření. S vkladem minimálně 500 000 Kč si můžete zajistit měsíční příspěvek 10 000 Kč po dobu 5 let. Díky našim investičním produktům můžete dlouhodobě plánovat svou finanční budoucnost a udržet si životní úroveň v důchodu.

Zjistěte více o důchodové rentě

Spolupráce s Corfin s.r.o.

Spolupráce s naší společností je vhodná pro soukromé investory, investiční fondy i developery. Nabízíme financování zakázek v oblasti nemovitostí, což vašim klientům usnadní získání vlastního bydlení. Naše produkty nahradí hypotéku investicí a sníží zatížení rodinného rozpočtu. Zájemci o bydlení mohou složit 25% investice místo hypoteční akontace, a po 5 letech dokončíme financování bankovní hypotékou.

Zjistěte více o spolupráci

Komplexní finanční řešení od Corfin s.r.o. - shrnutí

Corfin s.r.o. poskytuje širokou škálu finančních a investičních služeb, které vám pomohou zhodnotit vaše peníze a zajistit stabilní finanční budoucnost. Od investic na kapitálovém trhu s výnosem od 12% p.a., přes využití komerčních nemovitostí k pokrytí provozních nákladů, až po inovativní způsoby financování vlastního bydlení a důchodové renty. Naše služby jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám našich klientů, ať už jde o soukromé investory, podnikatele nebo developery.

Pro více informací a individuální konzultaci nás kontaktujte na:


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Realitní kancelářeFinanční společnosti

Kontakty

Corfin, s.r.o.
Chvalšinská 231
Český Krumlov - Latrán 381 01
GPS: 48°48′54.5″ N, 14°18′52.78″ E

48°48′54.5″ N, 14°18′52.78″ E

QR kód firmy Corfin, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Corfin, s.r.o.

WEBOVÁ STRÁNKA

Corfin, s.r.o.
corfin.cz

Adresa

Adresa

Chvalšinská 231
Český Krumlov - Latrán 381 01

corfin@centrum.cz
+420 739 319 621

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Chvalšinská 231
Český Krumlov - Latrán 381 01

GPS48°48′54.5″ N, 14°18′52.78″ E

Plánování trasy

Chvalšinská 231 Český Krumlov - Latrán 38101
Jsme spolehlivá finanční a realitní společnost

Jsme spolehlivá finanční a realitní společnost

Nabízíme možnost důchodové renty

Nabízíme možnost důchodové renty

Poskytujeme zhodnocení financí na kapitálových trzích

Poskytujeme zhodnocení financí na kapitálových trzích

Nabízíme investiční nákup nemovitosti

Nabízíme investiční nákup nemovitosti

Prospekty

Certifikát kvality firmy